Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
11. mar 2010

jane original coca cola
ano dala som si asi 5lyziciek, teraz mam pauzu, a neskor
ale pekne som citila ze mi t oide do zaludka, ked je prazdny vsetko je citit

vefi myslim pozitivne, ved zajtra mam cestovat k nasim
takze urcite bude lepsie

janefonda
11. mar 2010

urcite ti bude lepsie Leni 😉 oddychuj hlavne a nech sa o teba muzicek stara!!!

lenocka84
11. mar 2010

jane bude,jasne
pomalicky zacnem jest, polievocku, a veeeela oddychovat

janefonda
11. mar 2010

a zajtra vecer ked sa pripojim na konika , tak nech uz si zdrava, ano???? 😉

vejula
11. mar 2010

teda leni, chudatko, no dufam že zajtra neplánuješ šoferovať do ZA v tomto stave 😒 radšej neriskuj, príde ti po ceste zle a čo budeš robiť... Vaši to určite pochopia že takto cestovať nemôžeš 😔

lenocka84
11. mar 2010

jane budem sa snazit vsetkymi desiatimi

veji nie, bude mm soferovat, ja nie
ja uz dlho nesoferujem na dlhe trate
nasi mi tiez povedali ze nemam chodit, ale ked ja sa tak na vsetkych tesim, ved ked tak pojdeme az v sobotu, az vtedy je oslava
mam relativne dost casu dat sa dokopy

zuzka1008
11. mar 2010

ahoj baby, neviete mi poradiť som v 18tt a mam horucku skoro 38, bolesť v hrdle a stratila som hlas,
co s tým mam robiť, lekarka mi dala niake homeopatika ale už 2. deň nezaberaju
POMOC može sa stať nieco babu???

vejula
11. mar 2010

lenočka no však v prvom rade aby si bola fit... Snad bude všetko OK. Držím prsty, nech sa ti chytro polepší 😉

gali
11. mar 2010

jej, leni, tak uz si zacala s liecbou? Som rada 😀 a presne ako ostatne si zajtra otvorim konika a budem cakat spravu, ze ti je lepsie a lepsie 🙂

mirka12011
11. mar 2010

homeopatika by mali zabrat a pi teple cajiky a ked neklesne chod zajtra za doktorom nech ti da nieco ine ....

gali
11. mar 2010

zuzka, hlavne lezat a prijimat vela tekutin a potit sa. Trpezlivost, lebo homeopatika zaberaju az neskor, nie ako brutalita chemia. Keby ti teplota stupala zavolaj na pohotovost a informuj sa co dalej.

lenocka84
11. mar 2010

veji o tom sa snazim

gali zacala, uz lyzickujem colu
zatial drzi

zuzka1008
11. mar 2010

ak mi nic nezabere hned rano utekam doktorke ☹

gali
11. mar 2010

len pomalym tempom, Leni. Skus si oddychnut, napr. 30 min. a zas 4-5 😉

happy8051
11. mar 2010

caut baby ako s amate? tak uz som si vybrala porodnicu 🙂 je to skoro, ale musim ist ku gynekologovi v AT aby som nazbierala dost peciatok do knizky 🙂, vybrala som si Hainburg, snad to bude ok 🙂

gali
11. mar 2010

happy a ako si si vyberala? na nejake odporucanie? alebo si zbierala informacie?

janefonda
11. mar 2010

happy chces ist rodit do Hainburgu? U Loksu?

lenocka84
11. mar 2010

gali ved pomaly,
teraz idem dat vyvar
uvidm co to urobi

elko69
11. mar 2010

mirka12011 no sak aj ja som mala raz take obdobie ze som musela asi kazdych 30 min pitnieco lebo som malas tale smad ale teraz pohodicka,ale zase co vypijem aj vycuram,dnes som bola min 8x a to len 3x za sebou rano u doktora,asi po tych 3 dcl vody co som vypila...

happy8051
11. mar 2010

ano, u dr Losu... je tu na konikovi o tom samostatna tema... vyberala som si podla vzdialenosti od ba, co je super 🙂 a samozrejme aj podla standardu a este 🙂 neviem ci to napokon budem moct vyuzit ale je tam moznost porodu do vody 🙂

janefonda
11. mar 2010

Happy myslim, ze naj vyber, komfort, este aj hovori po slovensky...hlavne nech ti to dobre dopadne. A uz si u neho bola?

happy8051
11. mar 2010

buducu stredu prvykrat idem 🙂 velmi som zvedava, ale ohlasy na to som nalsa velmi dobre... dam vam potom info 🙂 to ze sa tam da hovorit slovensky beriem ako mega plus 🙂 s nemcinou sice problem nemam, ale neviem.. este aj medzi kontrakciami rozmyslat v nemcine sa mi moc neziada 🙂

janefonda
11. mar 2010

no to ja budem musiet rozmyslat aj medzi kontrakciami, ale tak ved budem mat manzela pri sebe, tak nech hovori za mna 😀 aj tak nebudem v tom case moc sposobila. Aj ja som citala tu diskusiu a naozaj si vybrala dobre. Keby sme boli blizsie, tiez by som isla tam...ale graz je dost daleko 😒

happy8051
11. mar 2010

graz je odruky 🙂 bola som tam dva roky je tam pekne 🙂 teraz riesim uz len to, ako si tu v AT nahlasim trvaly pobyt, aby mi milostivo odklepli matersky prispevok a pridavky... je to tu tazke pre slovenku 🙂

janefonda
11. mar 2010

ale ten trvaly nie je ziadny problem, to bola taka malina. To naozaj len nahlasit. Vypln si formular este doma a len ho tam odnes a pockaj kym to prepisu a je to 🙂

lenocka84
11. mar 2010

gali vsetko s mierou
ale zaludok boli stale

gali
11. mar 2010

leni, to je jasne, ze boli. Este zajtra budes ako "vygrcany rezanec", ale potom uz bude lepsie. 😉

elko69
11. mar 2010

no baby pridala som aktual foto az na tych foto si uvedomujem ako sa uz pekne teda zagulatujem... 🙂

happy8051
11. mar 2010

no hej... papierovacky nie su problem... len ci ma rodina prihlasi, ked tu uz nebudem vies... 🙂 este budem hladat nejakeho cloveka co zije v at aby ma prihlasil nakoniec 🙂)))

gali
11. mar 2010

jej, elko idem si ta teda kuk 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre