Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
11. mar 2010

Romy: som rada ze nam tu pribudaju tehulky 😵

babulky idem do sprchy, zajtra vecer sa ozvem... Liv pridi sem obcas aj v normalnom case a pokecame konecne 😝 aj ty janina! 😀

janinna11
11. mar 2010

Liv zemiakova slama!! presne 😀 su to nahrubo nastruhane zemiaky a osmazene v oleji do ruzova, ako ked robis placky a to davaju navrch do tej polievocky, je to uzasneeee 😝 😝 😝

liv1
11. mar 2010

jane ok, tak aj v normalnom case. tak bru nocku aj malinkej 😉
ja som tiez uz takaaaaa unavena, ze veru idem aj ja uz pod sprchu a poobdivovat svoje narastajuce brusko 😀
jani tak to niekedy vyskusam, ja som si myslela ze tam malo byt salama preto take vtipne mi to prislo 😀 😀
ak budes mat v stredu volno v Ba, tak mozme na kafe 😉

liv1
11. mar 2010

bru nocku 😉

janinna11
11. mar 2010

dobru nocku kocky, pa 😀 aj bruskam 😉 🙂

lenocka84
11. mar 2010

ahojte
akurat som dorazila z pohotovosti, dostala som infuzku, aj antibiotika, mam zacinajuci zapal mocovych ciest.
ale inak uz ok, maleho som videla na uzv, bol v pohode, aj vsetko okolo neho.
teraz mame nariadene vela oddychovat a v pondelok kontrola u gynekologa.

zelam dobru nocku

lucy1990
11. mar 2010

Dobru nocku Lenka, hadam sa ti polepsi, drzim palce 😉

elko69
12. mar 2010

gali no uz take fakt tehotenske 😀 aj ty by si mohla pridat nejake foto 😉

elko69
12. mar 2010

janinna11 jeeeeeeeeee zlato si to napisala,pockaj ked sa narodi, aj ja som zvedava na toho nasho supolika amleho ci bude po tatovi :D :D :D a meno mate ake???

elko69
12. mar 2010

leni tak skore uzdravenie....

lenocka84
12. mar 2010

ahojte
akurat som si bola pre lieky tak reku nakuknem
lucy aj elko dakujem pekne, zaludok je lepsi, ovela, a uz len to nachladenie poslat do teplych krajov a bude dobre
dnes mam nariadeny oddych aj od mm, len pre lieky som si bola
a uz opat lezim v posteli

alienka22
12. mar 2010

ahojte 🙂

môžem sa k Vám pridať?

chcela by som Vás poprosiť o radu. Už asi tretí deň ma silnejsie picha v pravom vajecniku, mali ste tiez to iste? Ja akosi neviem posudit co je na lekara a co je v poriadku.

elko69
12. mar 2010

alienka no mala som to aj ja,moze to byt tym ze ti aj male tlaci nan alebo mozno si nejako prechladla,neviem,mne to preslo a je vsetko ok,ale ak by sa dostavili nejake vedlajsie priznaky este ako krvacanie,alebo vytoky ruzovej ci hnedej farby alebo silne krce tak utekaj k doktorovi, zas netreba to precenovat....

elko69
12. mar 2010

alebo podcenovat....

mirka12011
12. mar 2010

bre ranko babenky, vyspinkane
ahojte nove tehulky

alienka22
12. mar 2010

elko dakujem za odpoved, nekrvacama ani nemam ziadne vytoky - tiez si myslim ze to tak ma byt, predsa bábo rastie 🙂 len nechcem nieco podcenit

zuzka1008
12. mar 2010

alenka, aj som mala take pichanie ale skor v lavom a to može babo tlacit nan, skus zmeniťpolohu alebo sprcha na uvolnenie a hned mi to preslo 🙂

liv1
12. mar 2010

lenocka velmi sa tesim ze je ti uz lepsie. super ze si tam vcera bola...
dosla som sem len na rychly kuk aby som zistila ci sa mas lepsie. tak pekne lezkaj a oddychuj 😉 . pekny dnik.

elko69
12. mar 2010

no veru ako pise Zuzka, ja som tiez zmenila polohu a maly sa asi prehupol na druhu stranu a potom to prestalo...

lenocka84
12. mar 2010

liv dakujem
uz je to lepsie, vylezim a bude dobre

gali
12. mar 2010

leni, mam informatiku a nedalo mi, ze musim kuk co a ako s tebou. Som rada, ze si nakoniec sla a ze vsetko dobre skoncilo. Drzkaj sa, oddychuj. 🙂

lenocka84
12. mar 2010

gali dakujem
uz to snad bude len lepsie

vejula
12. mar 2010

čavte kočky..

lenočka a čo ty asi tu návštevu žiliny rušíš, že??? No v takomto stabve by som to neriskovala radšej, radšej riadne vylež 😉 A super že je drboček v poriadku 😵

ja som mala dneska akusi slabu chvilku tak som si porevala, až som sa prefackala za to... Ja neviem čo to somnou niekedy je, taký strach ma občas chytí, a potom bulim jak malé decko 😔

lenocka84
12. mar 2010

veji nie, pojdeme zajtra
uz sa citim ovela lepsie, dospala som, a uz mam iba zachripnuty hlas a trochus oplim, ale to sa do zajtra este vylezi
poctivo lezim, pijem cajiky, takze bude dobre

vejula
12. mar 2010

joj leni, no len aby si to nepodcenila 😒 No ale tak ked sa už cítiš.. Ale aj tak si dávaj pozor žiadne namáhanie 😉
Inač čo tu akosi nikto nieje 😖 Všetky su kdesi preč...

lenocka84
12. mar 2010

tak soferuje mm, takze pohodka
uz mam nachystanu aj deku do auta, aby som nesedela na studenej sedacke, a bude ok

vejula
12. mar 2010

jj takže všetko zabezpečené vravíš.... Ja práve rozmýšlam že už by som mala zhánať pomaly detsku doktorku pre malého 😝 Budem musieť pozisťovať ako to vyzerá v ZA s pediatrami 😕

lenocka84
12. mar 2010

veji to aj ja, ale asi v knm, nebudem cestovat do za
a hlavne ty by si uz mala, pri porode musis meno nahlasit

vejula
12. mar 2010

jj, no buduci týžden už chcem všetko potrebné vybaviť a ešte nejaké veci do porodky pokupiť, nech potom nezaťažujem mm alebo skôr maminu... No tak idem kuknuť všetko 😝

lenocka84
12. mar 2010

tak ale uz len drobnosti ti treba nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre