Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
12. mar 2010

elko jo jo pozerame 😉 no nieco tu poletuje vo vzduchu, dufam, ze nas taka viroza nechyti...

mici ja ti zial neporadim, ako to funguje 😒

elko69
12. mar 2010

no ved to teraz by to pre nas nebolo nic moc teda... ☹

janefonda
12. mar 2010

no nebolo, dufam, ze zajtra v skole nebude nikto chory...este by to na mna mohli preniest 😠 aj ked dnes som bola so svokrom, ktory je chory, cize je lahko mozne, ze ma nakazil. Uvidime za take dva dni 😖

elko69
12. mar 2010

no teraz ked mame imunitu dost oslabene tak nic moc veru... 😒

happy8051
12. mar 2010

tu ten trvaly pobyt co staci aj prazku dolezitu...potrebujem caute baby 🙂 dnes som dosla k zaveru ze sososvicovy privarok uz asi nikdy nebudem jest 🙂))) jeeej janefonda si tu 🙂 na teba mam otazku.... potaz v AT?rebujem tu bezpodmienecne ten trvaly pobyt ci mi staci aj prechodny co mam teraz v AT??

janefonda
12. mar 2010

tak, ale ja sa stale napchavam ovocim a zeleninou, tak dufam, ze to ma nejaky efekt 😉

elko69
12. mar 2010

asi by som mala zacinat uzivat tie vitaminy co som si kupila pre tehulky 😉

happy8051
12. mar 2010

jeziiiis co to napisalo tento komp 🙂))) skacu pismenka... chcela som povedat ze sosovicu uz jest nebudem cele tehu 🙂)) a janefonda som sa pytala ci je ten trvaly at pobyt nevyhnutny ci kvoli peniazom aj prechodny staci

janefonda
12. mar 2010

happy, mne bolo povedane, ze ano. Preto som menila prechodny na trvaly 😉 tak teda povedali na urade...aj ked kolko uradnikov, tolko nazorov 😀

janefonda
12. mar 2010

happy v pohode, precitala som si to dva krat a doslo mi o co ti ide 😀 😀 😀

elko69
12. mar 2010

ok babule idem ja off nejako ma lame tak hadam coskoro zaspim,aj ked mam zase hnusnu kyselinu fuuuuuuuuuj....dobru nocku...

liv1
12. mar 2010

Caute baby ste tu este?
Zaujimalo by ma ako viem, ze je postielka kvalitna a ako viem ze je matrac kvalitny? Nemam tucha, zajtra ideme na tu vystavu a nechcela by som byt z toho uplny blbec. 😅

janefonda
12. mar 2010

liv cau, kupuj madrac do 8 cm na hrubku, keby si nahodou chcela aj monitor dychu nech ti to funguje. Taka hrubka je odporucana. Ale co sa materialu týka, to neviem. My mame klasicky molitan, ale su aj kombinacie molitan -kokos, pohanka -molitan... potom zreferuj, aka bola vystava! 😉

liv1
12. mar 2010

dik za radu jane, zreferujem jasne 😉

elko69
13. mar 2010

ahojte ja mam tiez s tou koksovou vlozkou na vrchu teda len neviem co je t za material ani... 😒

lenocka84
13. mar 2010

ahojte babule
co to ze dnes nepisete?

elko69
13. mar 2010

lenocka no neviem,ked som tu a teda da sa mi pisat castejsie cez vikend tak baby nepisu a ked musim pracovat cez tyzden tak sa tu nazbieaju aj 5 stran za jeden den..hehe 🙂

kinoska
13. mar 2010

ahojte babulky ☹ ,tak z mojho narodeninoveho darceku sme sa dlho netesili, 8.3. sme boli u dokt.potvrdil tehulkovanie 6tyz.vsetko ok,no ale 11.3.som zacala krvacat velke bolesti a bol vsetkemu koniec ☹ tak snad sa k vam coskoro opat pridam.Vsetkym vam drzim palceky aby ste boli zdrave a tehulkovanie bezproblemove

anjelik026
13. mar 2010

kinoska je mi to luto ale nezufaj a co skoro sa tu pochvalis 🙂 posielam pozitivnu energiu 😀

lenocka84
13. mar 2010

elko ved prave, dnes nebolo az take krasne pocasie na flakanie sa
tak neviem

kinoska je mi to velmi luto, coskoro to bude ok, a napises nam o // a budete sa tesit s tebou
ale nezufaj, to naj len pride 😉

elko69
13. mar 2010

kinoska hmmmmmmm ☹ budem Vam drzat palceky aby ste coskoro opat tehulkovali a bolo vsetko v poriadku..drz sa...a mysli pozitivne....to ze to nevyslo na prvy krat nemusi nic znamenat este tak hore hlavu a coskoro ta tu hadam uvidime...

lenocka tak asi vsetky spali tak ako aj ja..som poobede odpadla jak hruska 🙂 zelena

janefonda
13. mar 2010

Ahojte,

Kinoska veeeelmi ma mrzi co sa ti stalo, ale ako ti uz baby napisali, snad sa k nam coskoro opät pripojis a budes uspesne tehulkovat!

Ako sa dnes mavate?...
elko ja som doteraz spala, bola som hrooozne unavena, v noci som sa zobudila na krce a stravila som vyse hodinu na wc. Neuveritelne ma prehnalo, aspon ze mi smecta zabrala inak neviem, co by som robila 😒

elko69
13. mar 2010

jane uz aj ty hnackujes???ten virus nejaky hnusny panuje??inak jako aj ja trosku ale zase necikam cez ritku ale take divne dnes a 2x...fuj nech nas tieto hnusby obchadzaju radsej...

janefonda
13. mar 2010

elko a to som na svk este len den a chytilo ma to. V noci mi bolo tak hrozne, ze som myslela, ze ma porazi. Ale nastastie zabrala ta smecta a rano som v pohode isla do skoly a dnes cely den ok...ale ta hodina bola drsna 😖 nastastie sa mi podarilo zaspat a zobudila som sa ako novy clovek 😉
presne ,nech nas to obchadza!!!

lenocka84
13. mar 2010

joooj ja sa uz citim dobre, nastastie
aj moje zelene shrekovske sople su prec, takze konecne pozitivum

liv1
13. mar 2010

caute babule

kinoska je mi to velmi luto 😔 . niet k tomu co dodat, bude super ked sa k nam opat za cas pripojis 😉

babule ja som dnes bola na tej vystave, tak budte radi ze ste neboli... 😒

janefonda
13. mar 2010

leni supis, ze je uz lepsie!!!
liv...preco? nic tam nebolo???

lenocka84
13. mar 2010

jane aj ja somrada
poviem na rovinu

liv ahoj
co tam bolo ze az tak?

elko69
13. mar 2010

no ja som dnes sice jak mechom buchnuta ale to asi tym pocasim,hadam na mna nic neleze...

liv co tam bolo kedze je dobre ze sme nesli???

janefonda
13. mar 2010

fuuuuu, ale ak mam pravdu povedat, znova mi nejako kruti creva...je mozne, ze je to zle len v noci a cez den pohoda? To je divne. Este k tomu sa tam aj mala toci, tak mam teraz vselijake pocity 😠
Leni verim, ze si rada, to je jasne!!! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre