Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

barbyes
15. mar 2010

lulu a kde sa ti podarilo zohnať gate za 23 € ? to je fakt super cena...
ja nemám nové nič, len že už vyzerám ako slon. už mi je to nepríjemné ☹ za 6 mesiacov 12 kg, dúfam, že za tieto 3 posledné nepriberiem ďalších 6 lebo sa potom natrápim kým to dám dole ☹ toto jediné mi na tehotenstve vadí, ale čo už ☹ bohužiaľ je to prirodzené ☹
inak mohli by sme zorganizovať konečne nejaké to stretko

garonka
15. mar 2010

veji ak su testy veľmi vysoke tak doki ťa pošle do nemocky ono niekedy nasadia lieky a niekedy ukončuju tehu, pre babo to nevadí jemu neublíží ale ty by si bola v riziku

nebojaj zbytočne šecko bude oukej ja som tym prešla držkam palčoky 🙂

lulu4
15. mar 2010

barbyes: pozri si www.bublinka.sk maju tam super ceny, daj si tehotenska moda a potom tehotenske nohavice vlavo a maju tam aj 3/4 nohavice aj rifle aj tieto cierne spolocenske.... dobre ceny....

vejula
15. mar 2010

vdaka garonka 😉

slecna0071
15. mar 2010

Ahojte...mňa by zaujimalo,kde v Ke si možem kupit nieco na seba som v 26tt a nič už neoblečiem....a aby nestali nohavice 50 E...vdaka

liv1
15. mar 2010

barby neboj, nie vzdy je to tuk, niekedy je to voda, das to dole ani nevies ako 😉 . kamoska normal stihla pribrat v tehu 22 kil. a vies ako vyzerala pol roka po porode? ako spajlicka. 😉 a ty si hovorila ze si mala nejako pod 50 pred tehu ze?
a to stretko jane hovorila ze dojde nejako do 3 tyzdnov do BA, tak sa mozme potom dohodnut.

gari myslim ze mojej mame na to ani nedali ziadne lieky. ale to bola trochu ina doba. 30 rokov dozadu 😀

lulu4
15. mar 2010

slecna, ved skus tu stranku co som pred malou chvilu pisala su tam aj nohavice po 23 Eur + 3 Eur postovne a dorucia ti to cez Sloven. postu takze nie je problem a dost rychlo ak to maju na sklade a u vsetkeho tam maju pisane ci to maju na sklade alebo budes cakat 14 dni na objednanie tovaru.... je to www.bublinka.sk, snad som poradila a za dobru cenu 😀

lulu4
15. mar 2010

liv: no len nie kazda ma po porode take spalovanie a este ked kojis tak ziadna vyhra s tym cvicenim.... ale treba potom malo jest len zeleninu hlavne a celozrnne vyrobky a cvicit budeme musiet... kamoska co je 4 mesiace po porode tak zhodila z 25 kg co pribrala mozno 5 a je nestastna stale, ze mi ani na svadbu nepojde zacala spekulovat ze ked je taky tucko, to mala okolo 53 a plus tych 25 navyse... no radost

lulu4
15. mar 2010

super drahy mi akurat napisal ze sa mozeme skocit pozriet do tej predajne bublinka v Raci kde maju tie nohavice za dobru cenu, tak sa tesim, snad si nejake kupim lebo mat len jedny tehu je na prd.... a k narodkam som dostala korunky od buducich svokrovcov nech si nieco pekne kupim na seba ked som tehotna tak sa tesim 😀

barbyes
15. mar 2010

ježiši lulu nestraš, to by som asi nezvládla, ale ja verím že to po pôrode rýchlo odíde lebo ma asi migne a môjho drahého tiež 🙂
dobre, počkáme na jane, už sa teším 🙂

liv1
15. mar 2010

lulu praveze kojenim sa spaluje. hovori sa ze cez 1 kojenie spalis viac ako neviem kolko cvicenim by som si vymyslala keby som napisala presne. horsie to maju babule ktore kojit nemozu. ale tie zas mozu cvicit. ale ze tym kojenim sa krasne stahuje maternica a tak. samozrejme kazda sme ina. aj moja kadernicka pribrala cez 20 a teraz je ako spajlicka opat. zalezi od tela. ked ma baba tedenciu priberat aj pred tehu a musi sa kontrolovat s jedlom asi to tak bude aj potom. a ak nie, normalne moze jest, aj vecer, tak asi s tym az taky problem mat nebude. no ktovie. okolo mna su fakt skor baby ktore vyzeraju aj po 2 detoch ako pred tehu. a to je myslim super. len 1 babena nevie dat dole pneumatiku okolo pasu, co si myslim ze caka aj mna... 😒

lulu tie gate vyzeraju super aj tie sukne. to si super nasla. kebyze viem o tom skor, kupim si asi tam..

barbyes
15. mar 2010

tá bublinka čo si písala link má niekde v Rači kamennú predajňu?? sem s adresou 🙂

mirka12011
15. mar 2010

caute babule co sa nezmestite do oblecka, ze nakupujete hihi

lulu4
15. mar 2010

barbyes naj bude ked si kuknes tu stranku, maju v Raci kamennu predajnu dnes tam skocime s drahym ked pride z prace maju do 17tej otvorene.... adresa je Alstrova 235
takto to je na stranke popisane: MHD – elektriČka Č. 5, 3, 16 zastávka - Detvianska - potom cca 5 min peši po Detvianskej ulici smerom ku kruhovému objazdu na Námestí hrdinov - odboČíte vlavo a cca 3.RD je TUZEX (na dome je tabula)
takze aj autom sa tam asi tak bude dat dostat... Racu moc nepoznam ale hadam to tam najdeme, naco platit postovne ked sme z BA....

lulu4
15. mar 2010

liv: tak vidis objavila som to az teraz ale nevadi ved si tam kupim aspon tie gate este jedny a na leto podla mna dostanu zas tovar mozno aj nejake pekne saty tak by sme tam mohli potom kuk aj spolu niekedy v maji

lulu4
15. mar 2010

miri provokujes, nieee my sa stale zmestime do oblecka vsetky sme ako latky 😀 😀 😀

lulu4
15. mar 2010

baby aka haluz normalne mi z pravej bradavky zacala vytekat akasi tekutina normalne som mala mokre tricko esteze som doma 😀 😀 nie je to skoro nejako?

mirka12011
15. mar 2010

tak Vam je hej ked sa zmestite do oblecenia ajajaj zavidim snazim sa sfotit brusendo a hodit tu len mi konci baterka tak nech sa trosku nabije a skusam fotit dnes som akasi nesikovna fotim pol bruska asi chcem byt aj ja stihla 😝

liv1
15. mar 2010

lulu v raci je taky novy obchodny komplex, kde predavaju mamickovske aj detske veci, tak mozno to je ono. minule sme sli okolo, ale nezastavili sme sa skoda. tak mozme tam skocit niekedy spolu, budem sa tesit 😉 .

lulu4
15. mar 2010

miri keby to tak bolo ako pises, kdeze mne uz zacalo brusendo vyskakovat od 13 tt a teraz ho uz mam pekne vydute a minule mi tipli akurat na spravny mesiac....takze asi to je dobre aj dokina ma chvalila, takze som v norme 😀 no len sa pekne pofot a sup fotecky a nerob sa stihejsou ako si 😀 😀 😀

liv1
15. mar 2010

lulu ze vraj je to normal. esteze si doma fakt 😀

mirka12011
15. mar 2010

lulu akurat pijem horucu cokoladu so slahackou to aby som bola stihla 😝 😝 😝 my sme narastli asi pred 3tt tak pekne viac lebo do 6mesiace sme boli mini 😅 a teraz uz sme pekne na 7mesiac gulatejsie nie mega ale sme 😀
a ty nam neukazes brusendo? a liv? hmm

lulu4
15. mar 2010

liv: ten komplex co spominas ma stranku www.brendon.sk a nie je prave najlacnejsi ved skus kuk... ale toto je v Raci ako je hotel baronka a ako byvaju hody v raci, je to zasite v nejakej ulicke a ma to tam otvorene jedna pani a je to normalne predajna v rodinnom dome otvorena, mozno aj preto ze neplati drahy prenajom priestorov ma dobre ceny... co je super...
a s tymi prsiami ani nehovor a to zrovna to ktore mam vacsie lebo ja mam jedno prso vacsie a to prave a z neho mi aj ta tekutina vytiekla teraz... no sila....

liv1
15. mar 2010

sak ja pridam ked mm bude doma, lebo som na to lava 😀 . a odfotit sa musim rano, lebo to je real, vecer najedena vyzeram jak v siestom 😀 😀 😀

mici111
15. mar 2010

kocky, vidim ze sa bavite o tych obchodoch v raci, liv to co myslis ty, ten obchodny komplex to je brendon.. stranka je www.brendon.sk a to co pise lulu tak to je inde tam je stranka www.bublinka.sk
ja tam tiez planujem skocit do tej bublinky a pokukat co tam maju..v tom brendone sa mi zdali niektore veci predrazene a niektore sa oplatili..ale nohavice za 23 euro v brendone nekupite urcite 😀

lulu4
15. mar 2010

no ja sa uz tiez budem musiet odfotit ale to sa zlaknete 🙂))aj fotky z UTZ co zatial mam drobca by som chcela pridat ale ja neviem na net pridavat foto z fotaka, som z toho pako, neviem kde je ani ten kabel co sa z fotaka pripaja na notebook, to bude musiet moj poriesit ak si najde cas 🙂)

mici111
15. mar 2010

aa tak vidim lulu ze si ma predbehla 🙂

liv1
15. mar 2010

lulu aha jasne. ked to ma doma urcite si moze dovolit nizsie ceny.. baronka viem kde je.. sesterka hovorila ze tam v tom komplexe je aj nejaky obchod kik s detskym oblecenim ze vraj za vyborne ceny. oni chodili kvoli tomu do rakuska a teraz ze je aj tu uz..

lulu4
15. mar 2010

mici: tak bola som o kusocek rychlejsia ale to mas pravdu v brendone za taku cenu nohavice nehrozia 😀 ved ak tam dnes teda skocime s drahym tak podam info potom

mici111
15. mar 2010

oka lulu, tak som zvedava, ako dopadnete..
v tom kiku som aj ja zopar veci kupila, ale v rakusku, ale tiez som pocula, ze je to v ramci toho komplexu v raci kde je aj ten brendon - hned oproti je kaufland, ak by ste to nevedeli najst..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre