• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
lenka, uz to mas za par :wink: z junoviek asi pojdes prva :slight_smile: aspon nam povies co a ako..kocky, mna zacina uz chytat mierna panika z porodu..aj ked je este skoro, ale zacinam sa baaat :frowning2:
15. mar 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka leti to ako sialene
ani sa nenazdame a uz budeme maminy
ty brdo, kolko som o tom snivala, a zrazu je to tu
obcas si myslim ze sa mi sniva, a vtedy ma maly tak kopne aby ma uistili ze nesnivam
15. mar 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici v nedelu zacina lets dance a mala by koncit tesne pred porodom som hovorila ze ja pockam na finale a mozem ist rodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni no uz len 2mesiace a nieco hihihi
15. mar 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici tak to sme 2
tiez ma uz chyta mierna panika, takze bud v klude, sme v tom spolu :wink: :wink: :wink:

ono mozno pojdem prva, ale ktovie, chlapci su lenivy
myslim si ze to fakt bude az jun, a nie ten maj co mi tam svieti
15. mar 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka a ty odrodis v poprade?? alebo v ba?? no a mindraky chyta asi kazdy ked sa to blizi,,, :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
onellyo nie ja budem rodit v cadci
aby som potom mohla ostat u nasich
do pp pridem asi v auguste ku svokre
takze moozeme ist kkocikovat, lebo urcite budem aj v kk, u tety
15. mar 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiež už trošičku začínam báť :confounded: keď si predstavím, že cez tú "mini" dierku má vyjsť na svet malý človiečik :grinning: ale už asi nemáme na výber, nie že by som to chcela zmeniť :slight_smile:
15. mar 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, tak dakujem...moc ste ma neutisili::slight_smile:) pekny den vsetkym
15. mar 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ono je to indi vindi, kazda inak
zavisi aj od typu postavy
kkolegyna pribrala 23kg, a uz ich aj dala dole
akze netreba sa stresovat
15. mar 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka ,,, jasne pokocikujeme tie nase poklady,,, :dizzy_face:
barbyey ,,, no je to uzasna predstava,,vsak,, ja normalne rozmyslam nad cisarskym,,,
zuzna v7 ,,, zas nenahovarajme ze je malina odrodit a najma pre prvorodicky hihihihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sranda musi byt!!!!ale volajako to zvladneme ,,,
sme dajake kapacity :sunglasses:
15. mar 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
onellyo tak cisarak tiez nie je ziadna vyhra,
takze ked nemusis, urcite ho nechci dobrovolne

a kocikovat budeme heeeet, od rana do vecera :slight_smile:
15. mar 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco myslis ze nie cisarak?? hmm??? ja si myslim ze tam ho vyberu a je ok a ja ten 1,5cm rez volajako prezijem alebo???????? :frowning2: :frowning2: :-
15. mar 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
onellyo to nie je len o par cm narezu, ako aj placentu ti musia, a tu rodis normalne, po nareze
ako kamoska mi to cele opisovala, a sama povedala ze naj je klasika
ze hned by menila
15. mar 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si tiež neviem predstaviť, že ma rozrežú :confounded: brrr ak sa dá tak určite klasicky, ale chytá ma z toho mierna panika, ale nejako to musíme zvládnuť... veď keď to prežili iné, zvládneme to aj my :slight_smile: a tých pár hodín utrpenia za ten pokladík asi stojí, či nie?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: potom si chytíš svojho drobčeka a hneď na to všetko zabudneš
15. mar 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nnie ved ani nieje vidno svagrina mala 2 krat a vobec jej to nieje vidno teraz robia take tie tenke rezy. taka ciarka ... no ale vies akolko zien tolko porodou ,,,zalezi asi aj ake velke bude babetko :astonished: :rolling_eyes: :confused: :confused: :confused: :confused:
15. mar 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbyes :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak ako hovoris,,, ved potom si napiseme uprimne
ako sme zvladali,, :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
15. mar 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to hej, určite si napíšeme :slight_smile: dúfam, že len pozitívne ohlasy :slight_smile: onellyo a ty si v ktorom týždni? prečo si nevyplníš profil?
15. mar 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja Vás opúšťam, idem domenko. zajtra sa vidíme*pa*pa
15. mar 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem kedy som mala poslednu menst, :grinning: viem len termin porodu 1 maj,, 34 tyz,,, od dnes som na materskej,, krati sa to :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
15. mar 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barby volala som tam a stoji to 7 eur. Tak neviem, zda sa mi to dost... Ze da sa kupit permanentka ale ja permanentky moc nekupujem, lebo nikdy ich neminiem :slight_smile: . Tak co ty na to?
15. mar 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
normalne sa na vas budem hnevat, cely tyzden tu nikto nie je a ked som tu neni ja, ste tu vsetky :angry:
Ako sa mate bruchane? :grinning:
15. mar 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Jane.

Dobre ty bruchana :grinning: A ty?
15. mar 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv aj my sa mame s Natalkou dobre :wink: dnes sme sa prechadzali po meste, dali sme si zmrzku :slight_smile: hned mi je lepsie. Som bola v tej studovni, no hroza kolko ma toho caka... ale ved dajako to zvladnem!!!
No sup sem foto tvojho bruska, chcem vidiet, ci si naozaj podrastla :slight_smile:
15. mar 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liv citala som ze chces typ na dobru pomazanku,
moja naj naj- jemny tvaroh, obyc. maslo, tatarska omacka 2-3 pol. lyzice, cibulka na jemno pokrajana, cervena mleta sladka paprika a sol...mnam a poslem ti take na ip , ze pomazanky skolkarske :wink: troska nostalgie :dizzy_face:
15. mar 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj kočky tak vy sa tu rohodujete či cisarák či klasika.... Aj tak nám to tí drobci naplanuju uplne ináč ako si planujeme my :sweat_smile:

na škôlkárske pomazánky nemám moc dobré spomienky :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji a ja prave ma na tie pomazanky supis spomienky, asi ste nemali sikovne kucharky :grinning:
presne porod nam naplanuju nase deturence...to je o nas bez nas :grinning:
15. mar 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

diky za tie pomazanky, to je super. sice prave robim vajickovu, preto odskakujem od netu, ale urcite urobim nejake z tych tvojich. supeeer tolko receptov :grinning: :grinning:

ale ak dam vecer foto bude to unreal, pretoze to mam fakt velke z jedla :grinning: a musim pockat na mm
15. mar 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no liv co ti poviem, mensie to brusendo tak skoro rozhodne nebude :slight_smile: zvykaj si po veceroch, pretoze coskoro budes spominat ake bolo brusko vecer malicke :grinning:
15. mar 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane neviem či to bolo tými kuchárkami alebo mnou :sweat_smile: Ja som bola strašne nepodarené decko do jedenia, nič mi nechutilo, len pár jedál a mama kým do mna niečo natlačila tak si chuda vytrpela, lenže kucharky takú trpezlivosť nemali takže ma tuo nutili jesť a to bol pre mna kríž... som sa až do nemocky dostala z toho ked ma nanutili zjesť kapustu a ja som bola na kapustu toal alergická som sa niekolkokrát zgrcala v autobuse až som musela ostať v nemocke tri dni na pozorovaní :confounded:
15. mar 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok