Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mici111
15. mar 2010

lenka, uz to mas za par 😉 z junoviek asi pojdes prva 🙂 aspon nam povies co a ako..kocky, mna zacina uz chytat mierna panika z porodu..aj ked je este skoro, ale zacinam sa baaat ☹

lenocka84
15. mar 2010

mirka leti to ako sialene
ani sa nenazdame a uz budeme maminy
ty brdo, kolko som o tom snivala, a zrazu je to tu
obcas si myslim ze sa mi sniva, a vtedy ma maly tak kopne aby ma uistili ze nesnivam

mirka12011
15. mar 2010

mici v nedelu zacina lets dance a mala by koncit tesne pred porodom som hovorila ze ja pockam na finale a mozem ist rodit 😝

mirka12011
15. mar 2010

leni no uz len 2mesiace a nieco hihihi

lenocka84
15. mar 2010

mici tak to sme 2
tiez ma uz chyta mierna panika, takze bud v klude, sme v tom spolu 😉 😉 😉

ono mozno pojdem prva, ale ktovie, chlapci su lenivy
myslim si ze to fakt bude az jun, a nie ten maj co mi tam svieti

onellyo
15. mar 2010

lenocka a ty odrodis v poprade?? alebo v ba?? no a mindraky chyta asi kazdy ked sa to blizi,,, 😀 😀 😀

lenocka84
15. mar 2010

onellyo nie ja budem rodit v cadci
aby som potom mohla ostat u nasich
do pp pridem asi v auguste ku svokre
takze moozeme ist kkocikovat, lebo urcite budem aj v kk, u tety

barbyes
15. mar 2010

ja sa tiež už trošičku začínam báť 😖 keď si predstavím, že cez tú "mini" dierku má vyjsť na svet malý človiečik 😀 ale už asi nemáme na výber, nie že by som to chcela zmeniť 🙂

zuzana.v7
15. mar 2010

oki, tak dakujem...moc ste ma neutisili:🙂) pekny den vsetkym

lenocka84
15. mar 2010

zuzka ono je to indi vindi, kazda inak
zavisi aj od typu postavy
kkolegyna pribrala 23kg, a uz ich aj dala dole
akze netreba sa stresovat

onellyo
15. mar 2010

lenocka ,,, jasne pokocikujeme tie nase poklady,,, 😵
barbyey ,,, no je to uzasna predstava,,vsak,, ja normalne rozmyslam nad cisarskym,,,
zuzna v7 ,,, zas nenahovarajme ze je malina odrodit a najma pre prvorodicky hihihihi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sranda musi byt!!!!ale volajako to zvladneme ,,,
sme dajake kapacity 😎

lenocka84
15. mar 2010

onellyo tak cisarak tiez nie je ziadna vyhra,
takze ked nemusis, urcite ho nechci dobrovolne

a kocikovat budeme heeeet, od rana do vecera 🙂

onellyo
15. mar 2010

preco myslis ze nie cisarak?? hmm??? ja si myslim ze tam ho vyberu a je ok a ja ten 1,5cm rez volajako prezijem alebo???????? ☹ ☹ :-

lenocka84
15. mar 2010

onellyo to nie je len o par cm narezu, ako aj placentu ti musia, a tu rodis normalne, po nareze
ako kamoska mi to cele opisovala, a sama povedala ze naj je klasika
ze hned by menila

barbyes
15. mar 2010

ja si tiež neviem predstaviť, že ma rozrežú 😖 brrr ak sa dá tak určite klasicky, ale chytá ma z toho mierna panika, ale nejako to musíme zvládnuť... veď keď to prežili iné, zvládneme to aj my 🙂 a tých pár hodín utrpenia za ten pokladík asi stojí, či nie?? 😵 😵 😵 potom si chytíš svojho drobčeka a hneď na to všetko zabudneš

onellyo
15. mar 2010

ale nnie ved ani nieje vidno svagrina mala 2 krat a vobec jej to nieje vidno teraz robia take tie tenke rezy. taka ciarka ... no ale vies akolko zien tolko porodou ,,,zalezi asi aj ake velke bude babetko 😲 🙄 😕 😕 😕 😕

onellyo
15. mar 2010

barbyes 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak ako hovoris,,, ved potom si napiseme uprimne
ako sme zvladali,, 😎 😎 😎 😎

barbyes
15. mar 2010

tak to hej, určite si napíšeme 🙂 dúfam, že len pozitívne ohlasy 🙂 onellyo a ty si v ktorom týždni? prečo si nevyplníš profil?

barbyes
15. mar 2010

ja Vás opúšťam, idem domenko. zajtra sa vidíme*pa*pa

onellyo
15. mar 2010

ja neviem kedy som mala poslednu menst, 😀 viem len termin porodu 1 maj,, 34 tyz,,, od dnes som na materskej,, krati sa to 😕 😕 😕 😕 😕

liv1
15. mar 2010

Barby volala som tam a stoji to 7 eur. Tak neviem, zda sa mi to dost... Ze da sa kupit permanentka ale ja permanentky moc nekupujem, lebo nikdy ich neminiem 🙂 . Tak co ty na to?

janefonda
15. mar 2010

ahojte,
normalne sa na vas budem hnevat, cely tyzden tu nikto nie je a ked som tu neni ja, ste tu vsetky 😠
Ako sa mate bruchane? 😀

liv1
15. mar 2010

Ahoj Jane.

Dobre ty bruchana 😀 A ty?

janefonda
15. mar 2010

liv aj my sa mame s Natalkou dobre 😉 dnes sme sa prechadzali po meste, dali sme si zmrzku 🙂 hned mi je lepsie. Som bola v tej studovni, no hroza kolko ma toho caka... ale ved dajako to zvladnem!!!
No sup sem foto tvojho bruska, chcem vidiet, ci si naozaj podrastla 🙂

janefonda
15. mar 2010

liv citala som ze chces typ na dobru pomazanku,
moja naj naj- jemny tvaroh, obyc. maslo, tatarska omacka 2-3 pol. lyzice, cibulka na jemno pokrajana, cervena mleta sladka paprika a sol...mnam a poslem ti take na ip , ze pomazanky skolkarske 😉 troska nostalgie 😵

vejula
15. mar 2010

jaj kočky tak vy sa tu rohodujete či cisarák či klasika.... Aj tak nám to tí drobci naplanuju uplne ináč ako si planujeme my 😅

na škôlkárske pomazánky nemám moc dobré spomienky 😖 😝

janefonda
15. mar 2010

veji a ja prave ma na tie pomazanky supis spomienky, asi ste nemali sikovne kucharky 😀
presne porod nam naplanuju nase deturence...to je o nas bez nas 😀

liv1
15. mar 2010

jane mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

diky za tie pomazanky, to je super. sice prave robim vajickovu, preto odskakujem od netu, ale urcite urobim nejake z tych tvojich. supeeer tolko receptov 😀 😀

ale ak dam vecer foto bude to unreal, pretoze to mam fakt velke z jedla 😀 a musim pockat na mm

janefonda
15. mar 2010

no liv co ti poviem, mensie to brusendo tak skoro rozhodne nebude 🙂 zvykaj si po veceroch, pretoze coskoro budes spominat ake bolo brusko vecer malicke 😀

vejula
15. mar 2010

jane neviem či to bolo tými kuchárkami alebo mnou 😅 Ja som bola strašne nepodarené decko do jedenia, nič mi nechutilo, len pár jedál a mama kým do mna niečo natlačila tak si chuda vytrpela, lenže kucharky takú trpezlivosť nemali takže ma tuo nutili jesť a to bol pre mna kríž... som sa až do nemocky dostala z toho ked ma nanutili zjesť kapustu a ja som bola na kapustu toal alergická som sa niekolkokrát zgrcala v autobuse až som musela ostať v nemocke tri dni na pozorovaní 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre