• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
ja sa podkladám kojacim vankúšom, to je môj veľký pomocník :wink:
barbyes určite sa jej to podarí!!! Aj keď človek potrebuje aj kus šťastia pri ťahaní otázok, ale to som jej naposledy popriala, tak si to snáď teta šťastena pamätá! :grinning: Tak ja sa ohlásim. Do koľkej si v robotke? Ja predpokladám, že sa ozvem do takej druhej :wink:
16. mar 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze baby vy uz viete co cakate,,,,mne sa male nechce a nechce otocit, stale lezka jak v koliske a nie je vidiet co to je,,,,vcera som bola na sone a ze neni sance to zistiť ked je takto otocene
16. mar 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde si si kupovala ten vankus, ja som pozerala na internete, no zdalo sa mi to strasne drahe
16. mar 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jjana neboj otoci sa oni robia kotrmelce hih
16. mar 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky :slight_smile:

ako sa mate? co nove?
16. mar 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi čauko :grinning:
16. mar 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejejej rogi ahojky tak ty si tu nebola dlho....
gari na krstiny uz mas pripravene?
16. mar 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to ono sa toci ale nie tam kde ma ale od zaciatku tehu je stale tak isto na pravej strane ma hlavicku a nozicky taha do lavej strany, cize je stale vodorovne
16. mar 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, aj garonka tu je :grinning:
no schovavate sa tu :grinning:
nechodim sem, nemam kedy :slight_smile: zvykneme s malou spat tak do 11 a potom je niekedy aj cely den hore, tak mam o zabavu postarane :grinning: dnes sme boli u ortopeda na 7.40, som hore od pol 6 a uz sa mi nechcelo do postele :grinning:
16. mar 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane, ja som tu do piatej, takže to stíhaš určite :slight_smile:
ja si budem musieť tiež kúpiť ten vankúšik
16. mar 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute maminky!!!! Ako??? Hovorte a preháňajte! :grinning:
jani mne sa malá tiež nechcela ukázať, ale lekár ma poslal poprechádzať sa a potom keď som sa vrátila malá už bola otočená a ukázala, že je baba. Ale tiež to viem až od 23 tt. Vankúš som ja objednala z netu... ja mám u našich tento z netu http://www.noseniedeti.sk/obchod/vankuse a doma mám ešte jeden a ten som kúpila v obchode za 20 eur.
16. mar 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jjana neboj sa ja som mala takto ulozenu malu do 20tt tak sa otocila nohami dole a teraz no mala by uz byt hlavickou dole ak sa zasa neotocila :grinning:
16. mar 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve som spráskala kiwi :dizzy_face: :dizzy_face: mňam :dizzy_face: škoda, že som si doniesla len 3, zjedla by som ich aj viac :frowning2:
16. mar 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, ono sa to este otoci :wink: ja som mala malu pekne ulozenu a niekedy az po 30tt sa otocila dole zadkom a nic sme nevideli. mala som prekvapko na porodnej sale. ak by sa aj babo neotocilo, rychlo ti to ubehne. drzim palce, nech nemas takeho partizana, ako bola nasa dori :wink:

garonka, tobi ma dnes mesiac, si sa predbehla :grinning: my mame zajtra :wink:
16. mar 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane no moje sa neotaca ani keby som asi ja robila kotule,,, tak to si v pohode kupila ten vankus, ja som ho pozerala a stal cez 40
16. mar 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane a si s ním spokojná? už mi tento link raz posielala dugy, ale zabudla som si ho uložiť tak si ho rovno objednám.
16. mar 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi no mame mesiačik veru a vy mate zajtra čo?

mne maly haja pekne cez deň 4 hodinky i v noci potiahne 4,5 hodinky no zatim je zlatunky uvidíme aky bude neskôr či bude vymyšľať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka na krstinky nemame ešte nič :grinning: prídu maleho krstní rodičia na debatu čo maju kupiť tam im dam inštrukcie ale my nebudeme v perinke lebo sme veľkí a ťažkí :grinning:
16. mar 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dakujem rogi,,,,,no hadam nebude chciet byt take prekvapko velikanske, a otoci sa ved na dalsie sono ideme o mesiac tak to by uz mohlo sa otocit
16. mar 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja malu budim, ak sa nezobudi sama. nenecham ju spat dlhsie ako 3 hodky vkuse. ale v noci pekne spinka, dnes mi zase prespala celu noc, uz druhy krat, sa musim pochvalit :grinning:
ale cez den vymysla, vcera bola cely den hore az na ten cas, co sme boli vonku, tam pekne spinka
16. mar 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, do mesiaca sa ti otoci, uvidis :wink: to len my sme mali taku expertku (teda aspon dufam :grinning: ) aj ja chcem vediet, koho mas v brusku :wink:
16. mar 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari, tobi je uz aky velky? kolko meria a vazi?
dori ma uz skoro 4kg a pomaly vyrasta z oblecka :grinning:
16. mar 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbyes mne sa páči ten vankúšik...má väčšie guličky, a je k tomu aj náhradná náplň, čiže keď chceš doplníš ho ešte viac, aby bol pevnejší, alebo naopak z neho odsypeš a bude mäkší. Mne teraz vyhovuje presne tak naplnený ako prišiel.
garonka vy si už chystáte krstiny a my sa tu vláčime ešte s bruškami :grinning:
16. mar 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari tak len im daj pekne instrukcie hih a prehanaj :grinning: a v com bude malicky?
16. mar 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogerka, no ja som velmi zvedava ale velmi
16. mar 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rogi zajtra ideme na poradňu tak som zvedava koľko važi a oblečko nosí 62 a aj ta mu je akurat a rukavy ani nezohyname :grinning:

mirka no asi v nejakej bielej supravičke bude lebo do perinky ho trepať nebudeme je veľky :grinning:

jane no ani sa nenazdaš a o chvíľu si aj ty maminka pekne sa ti to krati :wink:
16. mar 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, tiez som bola, presne viem, ako sa citis :slight_smile: ale este mas pred sebou par uzv, kde uvidis drobca a snad aj to, co si tam schovava :wink: v 20tt to este nemusi byt dobre vidiet, a ani to nebyva este na 100%. nabuduce uvidis :wink:
16. mar 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari hlavne pofot aby sme mohli obdivovat hihi a havo uz sa osmelil a kontroluje ti maleho ci len strazi? hihi
16. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tobi je teda riadny macko :grinning: ale to je dobre, nech len rastie a pribera :wink: len ty mas potom riadny telocvik :confused:
gari, aj balis nasiroko? my sme boli dnes na sone a doki povedal, ze vsetko ok a ze nemam balit nasiroko, ze netreba.
dori ma zatial 56, len niektore su vacsie, druhe mensie a v tych mensich som ju uz nezapla, ked mala postolky a aj rukaviky boli nejake kratsie...
16. mar 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka veď vy ste vlastne najmenšie čísla ani nepotrebovali, no čo budeš mať nové pre druhé bábo :wink: No kráti sa mi to, teda neviem ako Vám, ale mne to rýchlo uteká :slight_smile:
Rogi pridaj nejakú aktuálnu fotečku Dorotky, som zvedavá ako sa zmenila, či vyrástla :dizzy_face:
16. mar 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok