Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

jjana17
16. mar 2010

rogi tak tak verim drobcovi a dohovaram nech sa otoci 🙂

rogerka
16. mar 2010

jane, dori rastie kazdym dnom 😀 musim pockat na draheho, nech mi nahra fotky do pc a zmensi, ja to neviem 😅
urcite pridam daco aktualne, mozno este dnes 😉

janefonda
16. mar 2010

rogi tak sa teším 😵
jani neboj ešte sa ti ukáže 😉

jjana17
16. mar 2010

ja drobcovi verim ze nas nebude napinat,,,,jaj jako keby vedelo ze sa o nom bavime jak vymysla 🙂 🙂

barbyes
16. mar 2010

kam ste zmizli? nejako tu ostalo ticho

lulu4
16. mar 2010

baby tie vankuse maju tusim aj po 22 Eur na www.mimibazar.sk/dvojickova alebo www.mimibazar.sk/amko ja nad nim tiez spekulujem lebo najradsej spim na boku 🙂 ked si date bud jednu alebo druhu stranku tak vlavo je vyber tovaru tej predajkyne a ma tam aj tehotenske alebo kojace pomocky a tam by mali byt tie vankusiky, maju aj pekne motivy.... ja budem urcite odtial objednavat

liv, barbyes: tak sme vcera nasli tu zasitu predajnicku v Raci tu Bublinku co som vcera pisala, je to v rodinnom dome, nadpis je tam TUZEX lebo ta majitelka tam ma aj sekac aj nove veci... tak som jej hned povedala o co z jej internetovej stranky mam zaujem ze je to novy tovar a hned mi dala gate vyskusat a sadli mi ako uliate, som kupila za 25 Eur, vcera mi ich svokricka aj skratila hned aj tehu rifle co som nosila uz dlhsie zahnute stale.... tak mam pokoj...

lulu4
16. mar 2010

jjana: ty si sa nejak poposuvala s tym terminom ved medzi nami bol tusim povodne len nejake dva tyzdne rozdiel, co to co to? to mas drobca takeho velkeho ci ako?

jjana17
16. mar 2010

pravda vsetky odisli,,,maminky sa venovat drobcom a bruskove no neviem neviem kam odisli,,,hadam do kuchyne nieco si pod zub nachystat

lulu4
16. mar 2010

rogi: a ty mas ten monitor dychu alebo si nic take nekupovala lebo nad tym spekulujem kamosky co to mali to chvalia, som sa vcera aj garonky pytala ona ho nema, tak neviem... zhanam nazory

lenocka84
16. mar 2010

ahojte babule
ako sa mate?

barbyes
16. mar 2010

lulu a v ktorej sekcci si našla tie vankúše? ja som našla iba jeden ale ten stojí 37 €

jjana17
16. mar 2010

barby, ja som teraz nasla na nete, za 398 ceskych,,,a dodavka aj na slovensko

barbyes
16. mar 2010

a kde? šup sem s adresou, je tam aj napísané koľko je poštovné?

jjana17
16. mar 2010

na www.mamitati.cz, som tam pisala ten vankus je na objednavku a dodanie je 10-14 dni postovne 45 ceskych, to je v pohode si myslim

jjana17
16. mar 2010

co na to povies, ja si ho asi objednam odtialto

lulu4
16. mar 2010

jjana: ja ho tam neviem najst na tej stranke, kde sa prosim ta nachadza nech si to kuknem... diky

jjana17
16. mar 2010

dostan sa na hlavnu stranku a potom na lavo uplne dole kojici polstare

lulu4
16. mar 2010

barbyes: to co som ja pisala predtym tak si das www.mimibazar.sk/dvojickova v lavo si vyberies rozne potreby a tam sa nachadzaju dva krasne modely vankusov, jeden za 22 Eur a druhy za 22,80 Eur taky macikovy...

janefonda
16. mar 2010

kam ste všetky zdrhli? že by bol čas obeda? 😉

lenocka84
16. mar 2010

ja som tuuuu jane
ale pojdeme za chvilu nieco vybavovat, tak sa odmlcim

mirka12011
16. mar 2010

lenka ty mas riadne domisko uz tahas na vilu 😅 tak tie strie niesu az tak hrozne len aby sa nerozsirovali to je podstata, ja nemam vonku este ani pupenko ani ciarka sa mi nespravila mozno ani nevyjde 😀

vefi89
16. mar 2010

pozerám, že dnes sa tu aj maminy stretli 🙂

Pekný dník prajem všetkým 😉

my sme boli včera na kontrole zasa, tak ma sestrička zglbala, že Miško veľa papá, že mu nesmiem dávať toľko jesť 😕 keď sme boli vo štvrtok, vážil 3550 a včera už 3800 😅 ale ja si myslím, že to bolo preto, že nebol vykakaný keď sme išli.. 😀 😀
spinkáme krásne, okolo pol noci milostivý zaspinká a vstáva mi až o pol šiestej, takže ja som vyspatá ajjajjaj aj trošku 😝

Lenka ako si na tom s tým cukrom??ešte dieta??

barbyes
16. mar 2010

ja som bola papať, ale už som späť 🙂

mirka12011
16. mar 2010

vefina tak misko bude valibuk? hihi zartujem tak moze to byt kakanim ved ked vykaka kilo tak vies ako to 😀
barbyes co fajne si mala?

vefi89
16. mar 2010

miri, niekedy má plienka aj kilo 😀 😀 😀 😀

mirka12011
16. mar 2010

sikovny to chlapes 😝

mirka12011
16. mar 2010

vefina pockaj hlasia uz pekne pocko to sa bude kocikovat a opalovat 😝

vefi89
16. mar 2010

ono aj dnes by bolo pekne, keby nefúkalo 🙄

lenocka84
16. mar 2010

mirka ani nehovor, uz som aj nestastna ze take velke brucho
som zvedava aky velky je krpce, ked taky dom stavia

vefi este ano, v utorok bud. tyzden mam kontrolu, tak som zvedava ako to dopadne
ale vcerajsie merania boli uplne super, az som bola prekvapena

mirka12011
16. mar 2010

no kosa vonku aspon tu u nas brr ja zvedava na tych 16stupnov koncom tt 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre