Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

slovakia13
10. aug 2009

mirka
ta kuba a stan vyzera romanticky 😀

garicka
vo fabrike ,vyrabame repraky do aut.....inak ,je tam cistejsie ako v nemocke 😀 😀 😀 stale sa iba upratuje,vsetko je nenormalne citlive na prach-ale ok ,nedovolia mi nic robit 🙂niekedy si pridem jak malomocna a nie tehotna 😀 😀 😀

inka28
10. aug 2009

slovakia to je super robotka to by som aj ja brala 😵

miroslava89
10. aug 2009

slovakia my sme taky extremisti😀.. vecsinou ked ideme na dovolenku tak letenka a stan ziadny hotel🙂

slovakia13
10. aug 2009

na robotu som mala stastie v podstate aj na ludi v nej 😀 😵 uz som tam 4 roky .....
mozno beru ohlad aj koli mojmu ex 🙂 ....neviem

inak po dini mam vzdy nenormalne velke brusko-voda

andrejusa
10. aug 2009

ahojkajte... 🙂 🙂 🙂 tak ja som už vydatá panička. Dlllho som tu nebola, ale viete si predstaviť asi prečo... tie stresy boli príšerné, ale dopadlo to úúúplne vynikajúco. Som spokojná so všetkým, až na moju svokru, ale s tým sa už nedá nič robiť. Radosť sme si pokaziť nenechali a dopadlo to fantasticky. Teraz ma čaká výmena všetkých dokladov.Fotečky ešte nemám, ale hneď potom pridám link a môžte ma "kritizovať" 😀 Ja tu mám ešte mamču, takže tu nemôžem byť dlho, ale do 19.8 mám dovolenku, takže sa tu ukážem už častejšie.

miroslava89
10. aug 2009

andrejuska gratuluujeem🙂.. to je dobre ze ste so nenchali pokazit radost🙂..a preco kritizovaT?😀..urcite nebudeme slovami chvaly setrit 😉

andrejusa
10. aug 2009

ďakujeeem, ďakujeeem! máš pravdu, svokra za to nestojí, aby som sa musela mračiť, ale na fotkách ktoré zatiaľ máme z nášho foťáku sa tak tvári, že sa to nedá ani zverejniť 😠 No my sme sa bavili raz tak dobre a možno preto ju išlo poraziť. Ako nevesta som sa sama sebe páčila, ale mohla som mať o niekoľko kilo menej... asi by som bola krajšejšia 😀

miroslava89
10. aug 2009

jedna zena nech ti nekazi radost ani z fotiek prehliadni ju a hotovo🙂 aa v tehu mat o niekolko kil menej netreba mas vyhovorku ze si tehu 😅

zazalienka
10. aug 2009

gratulujem k svadbe.. ja mam zasa zopar fotiek, ktore som ani nedala vytlacit.. moj otec tam vyzera ako keby mu niekto zjedol rezen.. lebo jeho dceru si niekto zobral za zenu a nejak moc to prezival.. no nasmiali sme sa s fotkach, ale radsej som ich netlacila.. ja som vydata od novembra, ale musim povedat ze este stale je vo mne taka euforia ze som vydata pani.. a paci sa mi to.. a ked poviem "moj manzel" ma uplne inu vahu ako moj frajer🙂 tak je to super..

snazilkant
10. aug 2009

ahojte dievcata ako sa mate?

garicka
10. aug 2009

ahojte baby,
andrejusa
aj ja ti blahoželáááááám k titulu pani 😉 . je to fakt nezabudnuteľný pocit keď už nemáš frajera, ale manžela 😅. som myslela na teba v sobotu 😉

snazilka
ahojky čo porábaš?

zazalienka
10. aug 2009

ahoj garicka.. co nove? ako sa mavas? neviete nieco o garonke?

garicka
10. aug 2009

čauky zazi
ja tu už štvrtý deň trpííííím... ma bolí chrbátik a tiež som vyššie písala o tom že neviem či mi náhodou netvrdne bruško 😖

o garonke neviem nič, dúfam že sa čoskoro ozve. ako sa má veronika? 🙂

zazalienka
10. aug 2009

noo sedi tu akurat vedla mna.. dnes sme boli u svagrovcov, tak sme pestovali malinkeho Mateja, ma tri mesiace.. no a zajtra ide s nami rano na poradnu.. kuknut na babatko.. ja idem na triple, hadam to dobre dopadne.. inak tiez mam chrbat ako keby som mala dva chrbty.. bolavy a bolavy.. ale hadam to prejde, mam alpa krem, tak ma manzel natrie..

snazilkant
10. aug 2009

gabicka

davam sa pomali dokopy, po tom vsetkom.
a ty ako sa mas? ako prebieha tehu?

garicka
10. aug 2009

zazi
tak to bude pre ňu riadny zážitok 😉 alpa krem pomáha?

snazilka
ja pozerám že ty si ma oslovila krsným menom 😵 jaké zlaté 😵 . si doma? bola si aj v nemocke? baby ja na vás stále myslím aj na to že prečo sa to všetko deje.... pracuješ v KE? teraz si na PN? prepáč ak je táto otázka veľmi osobná - čo vám povedal doki kedy budete môcť mať ďalšie mimi?

zazalienka
10. aug 2009

noo alpa krem celkom hej.. aj na migrenu.. ale na to mam zasa cinku mas.. tu malicku.. v ktorom T ti lekar povedal ze je to chlap? nechce sa mi to hladat dozadu ked si to pisala.. ja by som to najradsej videla uz zajtra.. ale este je asi skoro..

snazilkant
10. aug 2009

🙂 no ano premenovala som ta 🙂
bola som v praci, no tych otazok mam viacej , ale vies napokom sme si s manzelom povedali , ze uz ak sa nieco take stale tak "dobre" ze teraz, potom by to bolo este horsie, hoci mne uz bolo maximalne priserne strasne krce. Pracujem v Ke, niesom na PN no v praci mi dali volno minuli tyzden aby som sa dala dokopy.

k doki idem v stredu tak som zvedava aj ja co povie, no snad to bude ok

garicka
10. aug 2009

zazi
bolo to teraz v stredu 20+5 tt ale už od 12 tt by sa malo zistiť pohlavie. vtedy sa začína vyvíjať. veronike sa páčilo pestovať malinkého?

snazilka
ja sa volám gabika, takže ti to celkom vyšlo 😀 .

garicka
10. aug 2009

baby teraz v profesionáloch papajú bábovkuuuu.... dala by som si... mňam 🙂

snazilkant
10. aug 2009

tak to som potom dobra 🙂

zazalienka
10. aug 2009

no pacilo.. jasne, maly gulal ockami a je hrozne ukecany.. ja som potom sla do roboty a oni boli vsetci este kocikovat.. inak ani ju nenapadlo zavolat mamicke🙂 asi jej tu nieje tak zle..

garicka
10. aug 2009

zazi
tak to je potom super že jej to ani nenapadlo (joj ale som hnusná, sorrky) . to je dobre že máte taký dobrý vzťah 🙂 . aj ja by som brala takú pomocnicu k malému 😵 . aj som sa pýtaal môjho či mu tu nebehajú dajaké deti po dedine, ale že nie 😀

snazilka
😉 ja sa furt ešte stále bojím o moje mimi lebo človek nikdy nevie

garicka
10. aug 2009

zazi
som sa akurát pozerala na foto tvojho mimi a sa mi strašne páči 🙂 . ak môžem byť zvedavá kde pracuješ, že máš aj nočné?

zazalienka
10. aug 2009

garicka o to male sa budes bat kym sa nenarodi, a potom kym budes zit.. inak to nejde..

garicka
10. aug 2009

zazi

ja viem, len občas ma pochytia také hnusné myšlienky, keď vidím čo všetko sa okolo deje... aj preto nechápem matky ktoré svoje deti týrajú alebo ich novonarodené hádžu do smetiakov. hanba im !

snazilkant
10. aug 2009

nic sa neboj, hoci sa to tazko hovori, no musis verit, ze bude vsetko ok

garicka
10. aug 2009

je to asi aj tým že som tu skoro celý deň sama a nemám čo na práci, ale dúfam že to zmizne keď začne škola a nebudem mať času myslieť na somariny...

zazalienka
10. aug 2009

nie, ja nemam nocne.. len som bola teraz navecer v praci, aby som stihla vsetko, ked mam dovolenku.. robim v rodinnej firme, s.r.o., tak preto mam tieto dva tyzdne take pohyblive, aby sme postihali vsetko s Veronikou..
ja sa tiez bojim o babatko, kazducky den..

garicka
10. aug 2009

zazi

sorrky moja skleróza 😀 . však ty robíš s otcom, jááááj ja som hlava zábudlivá - ešte raz prepáč.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre