Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

barbyes
24. mar 2010

ja Vám tak závidím, že ste doma ☹ ☹ tak by som sa šla niekam prejsť keď je vonku tak krásne 😠 možno si zoberiem aspoň v Piatok voľno, to má byť 22 °C len neviem s kým by som sa prechádzala keď bude drahý v práci 😒

lenocka84
24. mar 2010

liv aj dnes je krasne, a ja trcim doma
zase som chora a uz som z toho na nervy

liv1
24. mar 2010

alebo na teba aj ty čítaš 😀 . Je to na Šustekovej v Petržke, hneď za prístavným mostom tam v takých novostavbách ak to tam poznáš. Ešte nenaplnili kurz pre tehotné žienky, tak keď budeme aspon 4 tak by sme sa mohli dohodnúť. Je to totiž úplne nové štúdio a je to tam velmi pekné. Zistím ešte čo to stojí ale je tam napísané
Kurz Cvičenie pre tehotné: 4-týždňový kurz - 18 €
cvičenie trvá 60 minút 8-týždňový kurz - 34 €
Teraz ale neviem ci 1, al. 2 krat tyzdenne. Ale indi hodina bola tusim okolo 4,5 eur, co je teda velky rozdiel oproti tomu polusu..

liv1
24. mar 2010

Leni ty si chora??! Juj chudatko posli uz tu chorobu do r....i 😠 to je mi luto. Hlavne v takomto pocasi to nastve 😒

lenocka84
24. mar 2010

liv uz zase, ide ma rozhodit
to je tak ked nas byva vela ludi spolu
ale dufam ze uz sa to da doporiadku

lenocka84
24. mar 2010

jaaaaaj baby a nechcete niektora 5 cviceni do snop-u?
nestiham ich vybrat a mam permanentku
ak by ste o niekom vedeli

liv1
24. mar 2010

leni dufam ze uz nechodis robit! 😕
a urcite sa to da do poriadku 😉

lenocka84
24. mar 2010

liv ja nepracujem uz davno
pradaaaavno
uzivam si ticho doma, a nudu
obcas ma ide rozhodit

liv1
24. mar 2010

Leni ja som aj rozmyslala nad tou tvojou permanentkou minule, ale laka ma cvicenie kde je menej ludi a dobra fyzioterapeutka...

lenocka84
24. mar 2010

ta baba co je v utorok je super, tu vo stvrtok som nezazila, ale je lepsie pri jednej, predsa si clovek zvykne na jej styl
a ona je fakt zlata, a vsimava
na tomto cviceni byva max 10 bab
co je do pohody

liv1
24. mar 2010

No nuda to ja nepoznam, lietam furt raz tam raz tam, a potom vecer uplne odpadnem.
Ale za chvilu sa uz urcite nudit nebudes 😀 😀 😀 😀 😀
.. ked nahodou budem o niekom vediet dam vediet..

liv1
24. mar 2010

Barby ak budes v piatok mat fakt volno, a nebudes mat co, tak sa ozvi nieco podnikneme 😉

lenocka84
24. mar 2010

tak mne firma bezi, obcas treba nieco doriesit ale inak ide takmer sama
co je ok
tak preto ta nuda
ako ked je maly doma, tak sa bavkam s nim, takze sa to da, ale inak ked som sama, net ma prestava bavit, tak to bude asi tym
inokedy som visela nonstop na nete, a teraz uz nie

janefonda
24. mar 2010

caute bruchane 😉
No dnes to tusim vyzera vsade na krasny den 😵 Uz sa tesim na piatok, to budeme na svk, ma byt pekne tak umyjeme konecne auticko. Vcera som sa nan pozerala na parkovisku a chudiatko uz volalo umyte ma konecne! 😀
Liv zasa joga?
Leni choroba ta tusim nie a nie opustit! Ja len soplim, tak dufam, ze sa to k horsiemu neprepracuje 😒 Aj to mi ide na nervy, mam zapchaty nos a v noci mi to hrozne vadi. Sa budim ako neviem dychat 🙄

lusa889
24. mar 2010

Ahote babulke,
tak som po dlhsom case o5 tu 🙂 Vcera sme boli na poradni a trochu ma doktorka vystrasial, male je dost velka tak mam zas kludovy rezim, vela lezat obmedzit prechadzky (v take pekne dni - hruuuza) aby sme tie dva mesiace este nejak vydrzali, .....
A vy ako?

Leni ozeram ze ty nejak pritahujes tie choroby, to je strasne 😒 dufam ze sa ti coskoro polepsi 🙂

Jane, nase auto vyzer asi podobne, vcera som ho bola prezuvat a svagor sa skoro zlakol 😀

liv1
24. mar 2010

Kuriatka idem do obchodu, ale zase dobehnem 😉
Jane tak aspon trosku viem co mas nove, skoda ze zrovna musim ist...

barbyes
24. mar 2010

liv, ak by som bola v piatok doma tak sa Ti určite ozvem. bola by škoda taký krásny deň presedieť doma na riti...a to cvičenie má byť kedy? a to je joga či niečo iné?

lenocka84
24. mar 2010

jane je to na nervy
uz ma to nebavi

lusa posledne 2tt ano, az sa tomu cudujem

lusa889
24. mar 2010

baby, akurat googlim nejaky dobry matrac do posietky, co ste vy kupovali, co je pre babo najlepsie?

happy8051
24. mar 2010

caute baby ako sa mate?? ja som teraz doma tak mam trochu pokoj 🙂 nevolnosti pomaly utichaju chvalabohu,... bola som uz aj u lekara v Hainburgu, je super, som velmi spokojna...

barbyes
24. mar 2010

ja mám vyhliadnutý tento, ale ešte som tiež nekúpila
http://www.prisababy.sk/prisababy/eshop/5-1-DET...

lusa889
24. mar 2010

barbyes, tiez rozmyslam nad nejakou kombinaciou s kokosom, nasla som bud s pohankou alebo molitanom, ak by som nasla niekde aj s latexom tak ten by asi vyhral nakolko ma nieco antialergenne 🙂

vejula
24. mar 2010

Ahojte kočky...

Leni ty si opäť chorá 😔 No to mi je luto, chudatko, rýchlo sa uzdrav... A dojdi do ZA 😉

čo sa týka auta, tak mi zásadne umývame len zvnutra, bo manýželove heslo je že čím viac zadrbané, tým menej bude priťahovať zlodejov 😀 😀 Tak si to viete predstaviť 😝

Inač o pol jednej idem na poradnu, aj na tie pásy, tak uvidíme čo nové 😉

janefonda
24. mar 2010

no baby ja zasnem kolko vas tu je!!!
veji tak konecne chapem preco to nase auto nikto nechce...nastastie. 😅

Liv zasa mi zdrhas, hrozne s tebou. Tak snads nabuduce. My ideme s mm do obchodiku okolo jedenastej.

Happy tak parada, ze si spokojna 😵

Lusa, barbyes- my mame obyc. madrac molitanovy, uvidime ako sa na nom bude malej spinkat a keby daco tak potom kupime nejaky specialnejsi, aj ked nemyslim, ze to bude treba. 😉

lenocka84
24. mar 2010

veji ahoj
uz som si myslela ze rodis ked si sa dlhsie neozvala
ano som chora, som to schytala od mm

a do za ideme buduci stvrtok na 3 dni,a potom uz pridem od 15.4

lubka89
24. mar 2010

ahojte kinderka🙂 ako sa tu mate?

lenocka84
24. mar 2010

cau kinderko, ty sa mas ako?
my ok

lubka89
24. mar 2010

a celkom to ujde🙂 😀

lenocka84
24. mar 2010

a citis sa ako? uz uplne ze gulato?

lubka89
24. mar 2010

aj hej gulam sa 🙂 a ty ako? uz nech je to za mnou ten porod

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre