Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
24. mar 2010

jane si kupila cez inzerat ci nove?
ja mam od svagriny, takze viem aj v akom je stave, aj ze funguje aj vsetko
a plienky dnes babka nakupovala, bo ma tie kupony na zlavu tak chcela vyuzit

rogerka
24. mar 2010

caute pupkacky, ako sa mate? konecne som vas tu vymakla 🙂

janefonda
24. mar 2010

cau rogi! Ako sa ma cerstva mamina s Dorotkou?

Leni nove som kupovala, mam ho aj v albume, aj ked neviem teda ci mame na mysli uplne rovnaku vec 😅 ale tak asi ano...

Dnes som si kupila este aj krasny kaktus a nieco ako svokrine jazyky, ale je to trosku ina rastlina, listy ma kuzelovite ? Neviete ako sa to vola po slovensky? Uz som si to tu vystavila v izbe- tak sa radujem 😀

rogerka
24. mar 2010

cauko jane 🙂 to su ake kuzelovite listy?

dobre sa mam, len obcas nemam na nic cas okrem malej. teraz tu pri mne spi a prdi :D

no, citam, ze si tu pisete o sexe, tak ja mozem iba citat... alebo mi niekto postrazi malu??? :D

rogerka
24. mar 2010

no kde ste vsetky?

janefonda
24. mar 2010

kuzelovite znamena kuzelovite 😀 ze maju priemer kruhu a zuzuju sa postupne dohora do spicu- neviem ako to mam inak povedat 😅
Rogi pekne snivaj o sexe. alebo ju daj niekomu na hodku postrazit, to predsa mozes 😉 A urobte si s mm chvilku romantiky 😵

miska1981
24. mar 2010

ahojte ako sa mate? 🙂

baby idete kupovat monitor dychu?
ja chcem, ale mam hruby matrac, tak sa bojim ci mi bude fubgovat, neviete poradit?

jane uz mam poprate vecicky a zbalenu tasku do porodky, ja to musim dohnat 🙂 neuveritelne sa to blizi, ale ja mam stale cas... 😉

ozaj vejulka je este kinderko, dufam, ze mi nic neuslo dnes 😅

rogi mala ja krasna, ozaj ako zajacik reaguje na malu, ci ani nepostrehol, ze uz nie je stredobodom pozornosti 😝

miska1981
24. mar 2010

jane tak malo byt ci uz mas poprate? nie ja, ja som to zas domotala 😉

rogerka
24. mar 2010

jane, ja mam asi podobnu kvetinku doma 🙂 a vcera sme aj planovali hodinku pre seba, len malej sa nechcelo spat, do polnoci bola hore, my sme uz obidvaja pri nej zaspali, to bola romantika 🙂 nase dieta tusim vie, kedy ma byt hore...

miska, zajo je chudak odstaveny, vobec ho neberiem na ruky ani na gauc kvoli malej, ale uz si zvykol. este taky tyzden a aj na neho pride. len teraz strasne plzne, tak nechcem tie chlpy prenasat na malu

janefonda
24. mar 2010

miska poprate uz mam, teda vsetky vecicky pre malu aj ozehlene, len postupne ak na nieco narazim v obchode za dobru cenu tak este kupujem, ale hlavne veci na pol az rocne mimco a to periem ked mam toho viac 😉 Tasku by som si mala tiez zbalit, lebo moj mm mi to stale pripomina, ci ju uz mam zbalenu. Tak snad sa mi to podari teraz niekedy 😝
Ja som mala tiez dlho cas, za posledne tri tyzdne som poprala a pozehlila, teraz nam uz len skrinu na vecicky treba. Tu sme dnes vybrali a buduci tyzden si ju snad pojdeme kupit 😵 A potom by sme mai mat viac menej vsetko potrebne...asi.
Ja idem kupovat monitor dychu a vysielacky v jednom od angelcare...dosah 250 m.. nastastie mam madrac presne podla potreby, cize 8 cm hruby. A aku hrubku ma ten vas? Lebo na tento angelcare je vraj aj 10 cm este celkom ok, aj ked vyrobca udava idealne 8 cm.

miska1981
24. mar 2010

rogi tak to hej ked plzne, tak je to lepsie, ale vsak mu to vynahradis a mala aspon nebude mat alergiu ked su v jednom byte. moj ma zas nejaku hnacku, tak vetram cely byt, ja uz neviem co zas pozral 😠

joj, tak nam sa to este ani nenarodilo a po sexe ani chyru ani slychu 😀

rogerka
24. mar 2010

miska, aspon ti potom nebude chybat 🙂

miska1981
24. mar 2010

jane ja mam 10 cm kokos-pohanka, preto sa bojim...nechcem, aby to boli zbytocne vyhodene peniaze.

inak ja som vcera hodila jednu pracku s mimi vecami a bola som taka dojata, ked boli na susiaku ako keby mala uz bola s nami 🙂
tak ja uz iba zo tri veci dokupim co mi chybaju a mam vsetko, chvalabohu.
a ty uz kupujes pre rocne babo vecicky? to ja mam 56, 62 vacsinu teda az moc az sa bojim, ze to ani nevyuzijeme co by bola skoda, lebo su to krasne vecicky
😒

rogerka
24. mar 2010

ja uz tu nemam smajlikov, kam sa stratili??? kukam, ze vy mate...

lenocka84
24. mar 2010

jane nieco podobne
my to mame s hudbou a vibrovanim, od narodenia do 15kg
take haluzne, skusam to najst na webe ale zatial bezuspesne

a konecne mame vitaza medzi kociarmi, tak sa tesim
buduci tyzden tam ideme, konecne

rogerka
24. mar 2010

miska, neboj, to prestriedas, ked sa ti pogrcka alebo prekaka ;) ja som nekupovala vela veci. vsetko sme vynosili a uz sme aj vyrastli z 56 🙂

rogerka
24. mar 2010

no my sa ideme kupat, dori sa uz zobudila. drzte sa a pekny vecer, kinderka 🙂

janefonda
24. mar 2010

rogi no ja mam smajlikov stale 😝

Miska kupujem ak vidim veci za dobru cenu, cize nie zbytocne vela, ale zda sa mi to lepsie riesenie, ako potom na rychlo kupovat za hoci jaku cenu. Ved oblecenie sa nepokazi 😉

Leni akeho vitaza??? 🙂

janefonda
24. mar 2010

rogi tak prijemne kupanie 😵 uzite si to!

lenocka84
24. mar 2010

jane no ze sme sa konecne dohodli, a vybrali 1

rogi tak si to uzite aj za nas 😉 😉 😉

janefonda
24. mar 2010

a aky? to ma zaujima, my uz mame nas kocik domka, tak s nim trenujem 😀

miska1981
24. mar 2010

rogi tak vy uz nosite 62??? to pekne papa...ale mas pravdu prestriedam a nebudem musiet hned prat ked orgcka.

lenka tak ja som do minuleho stvrtka nemala kocik ani vybraty bola som dost narocna na toto a uz som zacinala byt nervozna, ale tak konecne som sa rozhodla a ja cakam na mojho "vitaza" tento tyzden, tak som spokojna 🙂

jane robis dobre nebudes musiet narychlo kupovat 😉

lenocka84
24. mar 2010

jane je v albume s vybavickou tak kuki

miska tak to verim, ja som este stale nerovzna, to prejde az bude doma

btw neviete o niektorej tehulke co by chcela cvicenia v snop-e v BA na zahradnickej? mam ť vstupov na permanentke a nestiham uz vyuzit.

janefonda
24. mar 2010

miska a co za kocik ste vybrali vy`? My sme s manzelom tiez co to popozerali a po dlhoooom rozmyslani sme konecne jeden vybrali 😵

lenocka84
24. mar 2010

inak jane kolko si doteraz pribrala? mas mini brusko na fotke ze 31tt ja mam uz normal vilu sa mi zda az prilis velke to moje brusendo 😅

vejula
24. mar 2010

jaj baby, tak dnes mi nemáte čo závidieť, vyznie to ako zlý vtip, ale podržte sa mm ma dnes celý večer migrenu, takže zo sexu dnes asi nič nebude 😖 Ja už fakt neviem, nemala by som byť ja tá čo má migrénu???? 😅

janefonda
24. mar 2010

Leni vyzera dobre, taka alaaa trojkolka aj ked so 4 kolesami 😉 Aj ste si ho vyskusali ako sa ovlada a tak? Jaj lebo my ked sme vyberali to bola hotova katastrofa. Skoro nic sa nam nepacilo 😠 ale nakoniec sme si nasli nasho praveho tatosa 😀

miska1981
24. mar 2010

lenka u nas je nervozny mm, lebo zaplatili sme polovicu, druhu po dodani a stale rype, ze uz sme zaplatili, tak kocik neposlu a nech druhy krat zaplatim cely a nielen polku....lebo oni sa pytali ci chceme dat zalohu alebo nie, a ja, ze ano, vsak bude to od nas seriozne a mm len pozrel, ze on by nic dopredu neplatil 😕

jane nakoniec po nekonecnom hladani toho naj kocika pre mna som sa rozhodla pre brio go, tak dufam, ze budem spokojna.

janefonda
24. mar 2010

veji to ste si nejako vymenili 😝

leni doteraz 6,5 kg, ale brusendo mi rastie mam pocit rychlostou blesku 😉 Aj som si ho vcera fotila, dam potom neskor aktualne foto.

miska1981
24. mar 2010

vejulka j muzi maju svoje dni, ak to mam hodnotit podla sexu u nas, tak mame migrenu obaja uz velmiiii dlho.... 😀

ako sa citis, dominik sa este nepyta na svet, nemavas slabe kontrakcie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre