Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

elko69
29. mar 2010

no neviem cim to moze byt,mna teda nesvrbeli ale boleli..skus sa ked tak opytat v lekarni ci na to nieco nieje ked ich mas suche..

janefonda
29. mar 2010

baby mna sem tam nekonecne bolia bradavky a inokedy nic. teraz sa mi zasa osupal dvorec 😒 ja nechapem, a pritom kremujem aj prsia spolu s bruskom 😉 Je mi jasne, ze olupovanie koze je prirodzeny proces, ale nikdy to u mna nebolo taketo...hmmmm. Sme teraz nejake divne, asi si na to musime zvyknut 😀

lusa889
29. mar 2010

Ahojte babule 🙂
pezeram ze rozobeerate svrbenie bradaviek, ... aj mne sa to obcas stane ale ked nakremujem prejde.
Aj to supanie dvorcov som mala, ale skor len tak suchu pokozku a to tiez som hned zacala kremovat dvojitou davkou 😉 ... strie na brusku zatial nemam, aspon tak kam si dovidim 🙂 a na prsiach tiez nie ale tie mi ani vobec nenarastrli, zostali male 😢 dufam ze budem mat dost mliecka 😖

janefonda
29. mar 2010

lusa velkost poprsia nie je pri kojeni rozhodujuca 😉 mozes mat viacej mliecka, ako prsane 😀 Mne prsia podrastli, ale ja som mala uz aj predtym takze teraz mam namiesto C po novom D 😠

janefonda
29. mar 2010

zazalienka, Misko je krasny smejko 😵

elko69
29. mar 2010

no sak tym si asi teda prejde kazda tehulka a pockajte ked budeme este kojit,to nas este len budu boliet prsia a bradavky ked nas ti nasi milacikovia budu cecat...no musime zatat zuby a vydrzat,co by sme pre nich neurobili,ze?

lusa889
29. mar 2010

ozaj a kupovali ste si uz nejaky krem na bradavky popraskanie a po dojceni?

elko69
29. mar 2010

lusa ja este nie ale myslim ze ma to neminie...

lussymusi
29. mar 2010

Ahojte tehulky🙂)Ja sa chcem s vami tiez podelit o dnesnu skvelu informaciu...som tehotna🙂))Podla vsetkeho som v 3 tyzdni a bolesti v podbrusku mam tiez...dokonca kazdy den.

lenocka84
29. mar 2010

lusa tak ako pise jane, velkost s kojenim nema vobec nic spolocne

a ten krem na bradavky bude myslim si ze dost potrebny

elko69
29. mar 2010

lussymusi tak super gratulujem,vitaj medzi nami 😉 🙂

janefonda
29. mar 2010

lussy velka gratulacia 😵 Tak si vychutnavaj tehu ako sa len da, pretoze to hrozne rychlo uteka 😝
Som pocula samu chvalu na krem na bradavky od aventu 😉 tak si ho asi zadovazim...inak mam zatial doma kalciovu mast, tu vyuzivam uz teraz ked mam popraskane pery 🙂

lenocka84
29. mar 2010

lussymussi vitaj medzi nami, a gratulujem

janefonda
29. mar 2010

no co pozerame showdance? 😀

janefonda
29. mar 2010

sakra mne to na tom nete vypadava, asi si to pozriem az zo zaznamu ☹

garonka
29. mar 2010

ahojteeeeee

som tu na skok vas kuk nestíham ledva stojím na nohach 😅

šupla som foto do albumu ako sme narastli 😀

vefi tu nebola? 😕

janefonda
29. mar 2010

ahoj garonka 🙂
vefi som tu nepostrehla.
Mrknem foto, urcite je Tobik uz riadny chlapak 😀
A co si unavena? Nebodaj z maleho 😝 hehe aj nas to caka 😠

garonka
29. mar 2010

jane čaukooooooooo

ale nie len od rana som na nohach boli sme s malym u lekara tak som ho kočíkovala aby hajal a tak k mamine a teraz som si sadla ešteže som si stihla dať sprchu 😅

len si pekne uživaj bruškate obdobie 😉 😉 😉

lusa889
29. mar 2010

jane to nie je netom, nejako im to technicky zlyhalo, 😖 myslim ze teraz to srihli na promi noviny, .....
kalciovu masticku som si uz kupila, ale chcela by som aj nieco original na bradavky, asi tiez skusim tu od Aventu

garonka
29. mar 2010

lusa kalciova mastička je na bradavky super mne pomohla a som bola rada, že som ju kupila lebo ta bolesť bradaviek bola nenormalna a mastička pomohla 😉

lusa889
29. mar 2010

garonka tak to si ma potesila 🙂 aj ked s tou bolestou to uz take potesenie asi nebude 😠 ale to patri k tomu 🙂
oki tak ja na dnes koncim, idem sa venovat mm, cely den som lietala

tak pekny vecer babule 🙂

janefonda
29. mar 2010

garonka maly je uzasny, a krasna je ta foto s ockom 😉 Ja by som uz aj prijala, keby sa mala narodila...ja sa uz nevladzem nosit 🙂 no vydrzim este ale tak po takom 6. maji by ma mohla prekvapit v predstihu 😅
Kalciova mast je super, ale tiez kupim aj tu od aventu.
Lusa hej zasa to zacalo od zaciatku, tak snad to uz pojde 😠

garonka
29. mar 2010

jane a ocko ani nevie o tej fotke 😀

i ja som nevladala taky sudok vlačiť so sebou ale po pôrode mi normalne ten domček chybal 😅

už sa ti to pekne krati super 😉 😉 😉 😉

janefonda
29. mar 2010

no hej krati, ja jej len rozpravam, ze este nie je vhodny cas, lebo mamicka ma 28. aprila este skusku 😀 a ze po tom siestom maji je to uz ok 😅 Urcite to pocuva a zariadi sa podla toho 😝
Ved ono je to take krasne mat ju a citit ako sa tam mrvi, ale je to aj hrozne unavne. Bolia ma krize , nastastie hohy nepuchnu, ale uz vydrzim ovela mensiu zataz 😒 a strasne zle spim. Vela sa budim. Mala si to aj ty? Nemyslim len budenie na cikanie, ale len tak a potom sa mi neda zaspat hned ☹

garonka
29. mar 2010

jane tak ten spanok u mňa bol katastrofalny, ani tehu vankuš mi nepomohol len som ho využívala skôr na podopretie chrbta 😠
dychalo sa mi ťažko, nohy mi nepuchli našťastie
a zas som po nociach varila pudingy a sem tam cez deň dospavala unavu ale fakt tie posledne mesiace su na figu je to zaťaž

vejula
29. mar 2010

ahojte kočky...

čavi garonka, no teba som tu nevidela ani nepamatám, ako mamička????

garonka
29. mar 2010

veji ahojček

ako sa citíš v poslednom štadiu tehu?

my sa mame oki, len teraz čakam kym maly vstane drichme v autosedačke od šiestej a som tak strašne zvedava kedy vstane 😕

janefonda
29. mar 2010

garonka mozno prespi uz do rana 😀
s tym spankom je to u mna hrozne. Par krat sa mi podarilo celkom dobre vyspat, ale drviva väcsina je zlaaa 😒

veji cauuuu!

lenocka84
29. mar 2010

ahoj lusy
ako sa mas? na postu mi nereagujes, no teeeeeda
si to zacnem brat osobne 🙂

garonka
29. mar 2010

leni joj mojenko som zabudla odpisať zajtra tu mam maminu tak budem mať more času konečne i na toho koňa a aj ti odpišem dobreeeeeee?

mame sa oki čakam kym sa panko zobudí drichme v autosedačke od pol 6 tak ja by som už spala ale čo už on musí papať 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre