Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

jjana17
30. mar 2010

ahoj gali, no to si dobra ked este sa vmestis do povodnych 🙂 🙂 🙂

gali
30. mar 2010

jj, ludia mi neveria, ze som fakt tehu, tak som povedala, ze to doma v akvarku chovame 😀 😀 😀

liv1
30. mar 2010

janka jaj jasne vy este neviete. to je vzruso takto rozmyslat co to tak moze byt v tom tvojom brusku ze? 🙂

gali caf. no to si dobra, ja fakt nehrozi dat si nejake povodne, stale tocim tie dvoje co mam 😅 . tie budu za chvilu vyprane, lebo su blede a hned na nich vsetko vidno. musim si kupit aj rifle asi 😕 daj foto bruska hmmmmm? 😀

liv1
30. mar 2010

ale je to asi aj o tom ake nohavice nosis... ja vacsinou tesne, a tak ich uz nemozem nejaku dobu mat, vsak male by sa tam chudatko veeeelmi potlacilo 😕

jjana17
30. mar 2010

no gali ty si cislo, na niektorých to nie je dlho vidieť, ja som bola vzdy pevnejsia, takze brusko najskor nic nebolo vidiet, malo sa kde schovat a teraz to uz zacina,,,

liv ani nevrav veru taka som zvedava co v brusku mame. to je strasne, raz sa prihovaram dievcatku raz chlapcekovi
😉

gali
30. mar 2010

hihi, babule, no tiez nosim nohavice tesne, ale mam znizeny pas, tak v podstate nie su okolo bruska moc. Ale cuduj sa svete, ze si este ani decka nevsimli a to som si myslela, ze ma skor odhalia... 😝

jjana17
30. mar 2010

ja si pamatam ze my sme na strednej tak odhalili profku, lebo stale taka cudna bleda chodila vsade s mineralkou, a ona ze nieco mam so zaludkom asi som nieco zjedla, no a spoluziak ze no nebojte o par mesiacov vam uz bude dobre,,,,

gali
30. mar 2010

😀 😀 😀 jjana, tak to bolo dobre. Nastastie mne je uz dobre. Ked mi bolo najviac zle boli prazdniny... 😎 Tak tazka pohoda a teraz len chodim stale na WC 😖

jjana17
30. mar 2010

no veru aj ja som stale na wc ku strasne mi asi na mechur tlaci, lebo aj kychnut sa bojim popravde

gali
30. mar 2010

mi hovor, ked ma vidia kolegovci ako letim, tak mi hned chystaju kluc od WC a ked by som aj meskala na hodinu privru ocko 😉 🙂

elko69
30. mar 2010

mirka12011 no vanicku som zdedila a kupila som si len to lehatko do vanicky aby nas tato neutopil ked bude kupat :D

no ja som inak tiez nejaka precitlivena v poslednej dobe,ked mi vcera vecer kamoska poslala foto jej malinkej co sa prave narodila mi az slzicky vyhrkli...

gali
30. mar 2010

dievcata a ja stale cakam, ze kedy zacnem byt aj ja citliva a stale nic... Asi som aj Dr. cudna, lebo vsetko beriem tak racionalne a ani na vysledky testov sa nepytam. Vsak ked bude nieco zle, povie mi, nie?

jjana17
30. mar 2010

no ale ved to je jasne, ako co sa mas pocurat,,,,???

no ja sa na testy pytam ale citliva nie som, na zaciatku som bola ale teraz nic,,,,

elko69
30. mar 2010

ja som praveze na zaciatku nebola a teraz posledny tyzden mam take divne obdobie...

gali
30. mar 2010

si ma potesila, jjana, aspon nie som sama 😉

idem dievcata do sprchy a sup, zas pracovat... 🙂 Popiste, zajtra precitam ake novinky mate. 🙂

jjana17
30. mar 2010

jaj elko ja som na zaciatku plakala normalne ze ako pre hovadiny, vsetko mi bolo luto, no hroza mm mal take nervy zo mna ked to na mna prislo , nevedel co ma robit co mi je,,,,,

elko69
30. mar 2010

jjana hihi no ten moj mm ma teraz zase zo mna nervy obcas 😀 😀 ale tak nech si to znasaju pekne s nami....

idem ja kuk panelak tak sa tiez uz na dnes odpajam ale zajtra dobehnem...papa tehulky 🙂

lulu4
30. mar 2010

liv: ahoj a co si robila na Kramaroch, teraz som mimo obraz troska necitam vsetko? viem, ze si mala nejake zle vysledky ci co tak ta tam poslali a co vsetko ok? a ako si sa dostala rovno na porodnicke oddelenie? ako to tam vyzera? lebo ja chcem ist rodit na Kramare, tie mame najblizsie k domu, takze to drahy nebude mat za mnou daleko 😀

lenocka84
30. mar 2010

ahojte babule
ako sa mate?

janefonda
30. mar 2010

ahoj Leni, ako?
u mna vsetko po starom, kyselina zasa utoci ☹ ako to len neznasam 😖

jjana17
30. mar 2010

elko no veru nech ty chlapi nasi trpia s nami,,,:DDDD

jjana17
30. mar 2010

ahoj jane, kedy mavas tu kyselinu, ja vzdy na vecer ked si chcem ist lahnut, ako to riesis?

lenocka84
30. mar 2010

jane tak to ma mrzi
my mame od vcera tichu domacnost, takze asi tolko noveho
a inak do pohody, len som nejaka unavena, a nic sa mi nechce.
a mam dojem ze zacinam mat asi tak 100kg, a ledva sa hybem

jjana17
30. mar 2010

leni no to nie si sama ze sa citis uz na sto kilovu, nemam rada ked sa tak nemotorne zdvíham z postele alebo si obuvam topanky,,no to je na porazenie

janefonda
30. mar 2010

kyselinu mam teraz napriklad, tiez stale vecer 😒

Leni ja sa ledva hybem, a to mi treba stale vstat, lebo musim neustale cikat 😉 tak parada, posilujem 😅

Ozaj som pozerala porod na nete ak mate zaujem ta kuk sem http://www.tehotenstvo.eu/article/14/video-poro...

jjana17
30. mar 2010

jane a skusala si ked mas kyselinu si dat za kavovu lyzicku az dve ovsennych vlociek, mne to prejde do 3 minut

janefonda
30. mar 2010

jani neskusala, ale mozem, mne zabera klasika jedla soda...jedna lyzicka, poriadne sa vygrgam 😀 a je mi fajn. 😉

jjana17
30. mar 2010

hej to poznam to doma u nas pouzivaju,,,,ale poviem ti pravdu ja to len zacitim a je mi na blinky,,,takze som skusila toto niekde som to citala alebo mi to niekto poradil neviem, al som prekvapena ze mi to zaberie a tak rychlo

janefonda
30. mar 2010

jani tak zajtra ked ma to zasa zacne vecer trapit vyskusam tie vlocky 😉

Leni kam si zdrhla??? ticha domacnost? aj u nas to hrozilo este vcera, ale dnes sa to zazehnalo 😝 chlapi nas len rozculuju, ja to nechapem raz su sladki ako cukrik a inokedy...

jjana17
30. mar 2010

nuz aj muzi maju svoje dni a podla mna je to pravda,,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre