Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
9. dec 2009

no sak minule som mu povedala ze vraciam este z cigaretov.dymu ta nato nepovedal nic a nato, ze kedy mi bude uz dobre povedal ze nevie 😝

mata1001
9. dec 2009

no a prave preto mu povedz ze sa zle citis si unavena a nieco si este vymysli a vypise ta.

mirka12011
9. dec 2009

omg moja sak ja mu hovorila ze nevladzem 12-tky tahat stat na nohach ze ma boli hlava aj z dymu aj z ludi :D:D:D teraz k tomu chripky a on nic... 😅

mata1001
9. dec 2009

12tky?Jezis maria.no tak to mu rozkaz!!! 🙂
ale ved ked mu to budes dokola omielat tak ta vypise.

mirka12011
9. dec 2009

😀 no ved materska mi zacina v aprili tak tie 3mesiace aj nieco vydrzime 😝 ale nie sak mozno sa rozhybe 😅

mata1001
9. dec 2009

ale povedat mu to mozes.skus a mozno mu zapne 😖

mirka12011
9. dec 2009

no to mozno je uplne spravne slovo no co tesis sa na piatok k lekarovi uz mas rozpisane co sa chces spytat

mata1001
9. dec 2009

ano mam popisane v telefone mam pripomienku 😀 😀 😀 a neviem ci sa tesim,asi sa viac bojim

mirka12011
9. dec 2009

ale nevies ci ti budu robit sono ci co ci prehladku nic nepovedal?

mata1001
9. dec 2009

utz mi robil v piatok a inac nic.nic ine mi nepovedal

mirka12011
9. dec 2009

no tak mozno kontrolny ultazvuk a prehladku

mata1001
9. dec 2009

aj ja si myslim ze uz nieco konkretne mi povie

mirka12011
9. dec 2009

a ultrazvuk si videla? videla si bublinku?

mata1001
9. dec 2009

ano ano ano.mala 5mm

mirka12011
9. dec 2009

no podla mna fakt to bude len kontrolny ultrazvuk ci je uz viac ako 5mm

mata1001
9. dec 2009

no to dufam a dufam ze tam bude

mirka12011
9. dec 2009

a preco by nemalo byt? ved kramy nemas tak co? mimco je v brusku a o par mesiacov je tu 😅 mysli optimisticky vsetko bude ok a je ok

mata1001
9. dec 2009

mas pravdu.presne je to tak ako hovoris.dneska som sa trochu zlakla kvoli tomu vytoku.no uvidim zajtra a uz nastasie v piatok idem.a ty kedy mas ist?

mirka12011
9. dec 2009

na dalsi tyzden ale len na dalsi odber krvy do poradne po vianociach 😀 svrbenie,palenie, zapach to su uz problemceky z vytokmi inak nie a myslim, ze niesu vzdy resp.pocas celeho tehotenstva 😔

mata1001
9. dec 2009

aha.Mirka idem si uvarit cajik prajem dobru nocku.paaaa zajtra

mirka12011
9. dec 2009

ja idem nieco zobnut :D tak apapap

adka1986
9. dec 2009

pre lenocka84: dakujem za privitanie, ahojky 😉 mno ja byvam v petrzalke, teda tam mam zatial trvale bydlisko, byvam tam len cez vikendy, ale v blizkej dobe sa asi budem stahovat k priatelovi pod slavin 🙂 a ty si odkial, ty spolukocikarka 😎 mame sice terminy 2 mesiace od seba, ale tak, mozem ti robit spolocnost aj s bruxom 😀

vefi89
10. dec 2009

Dobré ránko bambule 😀 😀

Garonka, si tu bola včera iba striedmo, to si bola až tak vytočená?? 😅
Už sa tak teším, zajtra pôjdem za maminkou zase po dlhom čase, tak sa vydrkotáme 🙂 a v pondelok na sono, už sa neviem dočkať na môjho anjelika, len dúfam, že nám vajká ukáže a nie pipinu 😀 😀 😀

sa mi do rána sníval, že som už rodila, to je tou tehu demenciou??či je to tým, že sa už neviem dočkať? 😀

adka1986
10. dec 2009

pomoooc, spravil sa mi na perax herpes, nemoze to nejako uskodit babatku? sice ja mavam herpesy dost casto, ale dufala som, ze to nepride... ale to asi z tyx stresov spojenyx s oznamovanim tehotenstva rodine ☹

allinka79
10. dec 2009

vefi, bre ranko
mne sa dnes snivalo, ze sa mi blizil porod... priznaky a tak... uz by som aj prijala, lebo mi uz sibka...

vefi89
10. dec 2009

alli, veď už to máš za pár 😉

allinka79
10. dec 2009

vefi, ani nevies, ako za par... pred tyzdnom otvorena na prst, spotrebovany krcok... dnes mam kontrolu, uvidime... mala je cela natlacena dole, tak sa aj cudujem ze sme tyzden vydrzali 🙂

vefi89
10. dec 2009

sa dáko skoro otváraš nie?? avšak pokiaľ bdú malinké zdravé, tak prečo si nevytrpieť? 😀 😀

allinka79
10. dec 2009

od 29tt lezim so skratenym krckom a pravidelnym tvrdnutim... takze som dost daleko... 🙂
ale drobec vyzera k svertu, mala 3300 gramov v pondelok 🙂

vefi89
10. dec 2009

jeeej, tak to už ste potom veliký 🙂 aj ja sa dúfam v pondelok dozviem, koľko máme, lebo aj mňa by to zaujímalo. od začiatku len počúvam, že drobec je moc mrňavý 😅
ale jedna vec ma teší, a to, že ja zatiaľ nemám problémy. By ma bol šľak trafil, keby som mala prísny kľudový režim, ako tu už veľa žien písalo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre