Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

andreaerdna
29. jan 2010

paraaada! Ale ze je to dlho... tych 40 tyzdnov?!

garonka
29. jan 2010

guľky idem sa vychystať o pol 4 ideme s havom k lekarovi držte prstíky 🤐

lulu4
29. jan 2010

ahojte kočky, vidim, ze pribudli nove tehulky, blahozelam 😀
andreaerdna: neboj sa ist k dokimu len ti potvrdi tehu a bublinku uz tam bude vidno v tomto tyzdni zarucene a na konci 6tt uz zacina bit aj srdienko, to je ozaj ten najkrajsi zvuk....

lulu4
29. jan 2010

Luci, budem na vas mysliet, nech sa ma havo uz lepsie, nech to nie je nic vazne.... chudacik...
a mimochodom pekna nova fotecka 😅

andreaerdna
29. jan 2010

dakujem, i tak neviem, praveze sa nebojim (zatial), len naco tam pojdem v 6tt aj 7tt, ak v 6tt este nebude vidno srdiecko, urcite ma viac potesi, ked ho vidiet bude. Ale uvidime, teraz som tak 50:50 :D Mozno koncom buduceho tyzdna pojdem.

S tym psikom drzim palce!

jjana17
29. jan 2010

garonka tak sa drzte, myslim na toho chlpacika

vejula
29. jan 2010

ajojte kočky, tak som sa trošilinku poučila a idem sa napapať kuriatka...

čavte všetky ové tehulky, dufam že tu ešte prídete kuknuť a podeliť sa ako pokračujete...

garonka, aká zmena, super 🙂 ... Inač ako si rozprávala, kedy si dostalas tie strie???? Ja v kutiku duše dufam že ma to minie ale mám takého tucha že asi ee a budem mať dopraskané bruško 😖

jjana17
29. jan 2010

vejula, no drzim palceky ze nebudes mat take brusko dopraskane, mna niektore tie strie hlbsie aj bolia

vejula
29. jan 2010

jej vdaka, aj ja Vám 😉

A garonka tebe je ten chlpáčik stále nejaký chorlavý chudatko ☹ No prajem skoré uzdravenie...

andreaerdna
29. jan 2010

Ja som zvedava, ako budem vyzerat ja. Asi mam slabsiu kozu, lebo ja mam malicke strie na vnutornej strane stehien uz asi od 20ky, no a tiez na prsiach, ale tam len take mini a blede. Mam sice normalnu vahu, ale sest rokov dozadu som schudla cez 10kg, ani predtym som sice nebola bacula, ale jednoducho sa ta koza asi natiahla. Inak na bruchu nemam nic. Vlastne nemam z coho. Ale som zvedava, co srpavi s mojou kozou tehotenstvo. Zvedava, ale neriesim, lebo su dolezitejsie veci!!! 😉

janinna11
29. jan 2010

presne tak jjani 🙂) je to to najuzasnejsie co som kedy videla, a vidiet to srdiecko, no krasa!!

jjana17
29. jan 2010

ahojte...Mirke sa vcera v noci stav velmi zhorsil a dnes 7minut po pol noci jej museli spravit cisarsky.. malinka mala pri narodeni obtocenu pupocnu snuru okolo krku nedychala nebilo jej srdiecko ale lekarom sa ju podarilo ozivit.. ma hmotnost 520gramov... a vraj je to velka bojovnicka a ak sa nestane nic zle tak ma sancu prezit aj ked ta sanca je malinka
manzel martin..
drzte prosim malickej palce aj nadalej..ona to musi zvladnut

lucy1990
29. jan 2010

DRZIM STRASNE PALCE!!!

jjana17
29. jan 2010

ja som len tak behala po forach a som nasla toto, tak hned som to kopirovala aby sme aj v tejto miestnosti na nu spolocne mysleli, teda na ne obe,

andreaerdna
29. jan 2010

AJ JA DRŽÍM!

janinna11
29. jan 2010

Bozeee, baby, to je strasne, co si ta Mirka musi vytrpiet!! Ale mala mau vyse pol kila, tak dufajme, ze bude bojovat! Musia to vyhrat, vsetci traja, a manzel je jej velkou oporou, verim tomu!!!

vejula
29. jan 2010

Bože baby, tak tot je sila ale maličká je celkom veľká na to kedy sa nrodila, takže verím že prežije. Drobček maličký držím ti palce...

jjana17
29. jan 2010

jej manzel je podla mna skvely, kedze sa snazi aj nas informovat

lucy1990
29. jan 2010

Strasne sa modlim, aby uz chodili od Mirky len pozitivne spravicky ☹

jjana17
29. jan 2010

ja som aj vcera vecer na nu myslela a aj dnes som stale pozerala ci niekto o nej nieco nove nenapisal, len aby to mala Harmony zvladla tento boj co ju caka

neviete kolko hodin alebo dni je pre take babatko kritickymi

vejula
29. jan 2010

jani tak to fakt neviem ale myslím že je to velmi individuálne, aké komplikácie prídu a tak... To je ťažko tak paušálne povedať....

lucy1990
29. jan 2010
janinna11
29. jan 2010

no v 23tt tyzdni ani netusim kolko dni je kritickych pre babatko ☹ ale verim ze to zvladnu!!!

jjana17
29. jan 2010

lucy diky pozeram do monitoru a ani som nedychala,,,,,

lucy1990
29. jan 2010

Neni za co, myslim si, ze je to dobry clanok a myslim, ze pri dobrom vybaveni a ak nenastanu vaznejsie komplikacie, tak sanca tam je, co je perfektne!

jjana17
29. jan 2010

lucy, ano tiez na to myslim ze malinka by mohla zabojovat a boj vyhrat, budu to mat tazke vsetci 3

jjana17
29. jan 2010

lucy pozeram ze ty mas taky isty datum porodu 🙂 🙂

janinna11
29. jan 2010

Lucy kedy koncis 12tt?? Uz si aj nieco pre mimi kupila, dudlik alebo?? Len tak symbolicky myslim...

lucy1990
29. jan 2010

Jeeej, fakt 😉 ano, kuk album 🙂

jjana17
29. jan 2010

ty uz mas aj kocik kupeny???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre