Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
16. feb 2010

ahojte babule co noveho pozeram ze spravy o miminkach ziadne tak cakame dalej...

barbyes
16. feb 2010

nemôže si ju ponechať, dovolenka sa Ti prenáša max.1 rok. ale nepríde o ňu, musia jej ju preplatiť. najlepšie by bolo ak by si sa dohodla s Vašou účtovníčkou kedy by Ti ju preplatili. Ale hovorím ak si mala nejakú pohyblivú zložku mzdy je pre teba výhodnejšie čerpať si ju teraz, max do konca marca. Dovolenka čerpaná v apríli by sa Ti už počítala tiež zo základu nakoľko január až marec si nič neodrobila. A s lekárkou by si nemala mať problém sa dohodnúť, neviem ako v práci..

miroslava89
16. feb 2010

nepracujem..a mm odisiel vcera skoro rano prec 😖 a vobec netusim kedy saplanujete vratit..
a tu v taliansku planujeme uz asi ostat ..najblizsiu dobu tu budeme urcite a casom neviem..

elko dakujem ale nemas co obdivovat nie som az taka silna ako sa zdam 😔

vejula
16. feb 2010

a máš tam aj nejakých kamarátov v taliansku??? LEbo teraz by si potrebovla stále niekoho pri sebe, nech niesi samučká, potom človek stále premýšla... Nechcela by si na čas prísť tu na Slovensko??? Vieš máš tu určite aj viac kamarátov rodinku a tak. Ja sa len tak pýtam, že či nemyslíš že by ti to teraz trošku pomohohlo...

miroslava89
16. feb 2010

vejula dokopy tu nepoznam nikoho..a na slovensko sa vratit nechcem..tam by som sa vratila jedine ked tak tak k mojej mamke..a tam je teraz moja sestra s detmi to by bolo na mna privela 😔

vejula
16. feb 2010

samozrejme mirka to chápem, že by to nebolo teraz dobré... Možno že keby mamina mohla na chvílku pricestovať za tebou... No ale neviem aká je teraz situácia, ale určite by ti to trocha pomohlo keby si tam mala nejaku spriaznenu dušu...

A ako s mm, v poriadku?

miroslava89
16. feb 2010

chceme odist v manzelom niekde prec na dovolenku anm dlhsiu dobu vypnut a venovat sa samy sebe....ale teraz ma akosi vela prace..on je proste pracou posadnuty 🙄

mm1
16. feb 2010

Miri máš IP.....

a čo keby si si zaplatila niekde nejaký relaxačný pobyt, hmmmm? a prípadne vzala i maminu so sebou? 😒

vejula
16. feb 2010

no to by bolo asi najlepšie čo by stze spravili odísť kdesi a užiť si krasnu prirodu a romanitku 😵 A venovať sa len jeden druhému.... Treba toho manželika asi klepnuť niečim po hlave nech dostane krátkodobu stratu pamäti a zabuden na chvílku na všetku prácu čo má 😉

lenocka84
16. feb 2010

ahojte koceny

o garonke zatia lnic neviem, este sa neozvala, predpokladam ze spinka
akonahle napise, a ked tu aj nebudem, zapinam kona a davam info

dnes som robila baby sitting a som KO system

mirka12011
16. feb 2010

ahoj lenka tak bud spi alebo rodi neviem ci v nemocnice pospinka ked miminka tam plackaju a kopec ludi chodi na navstevu asi ju vysetruju alebo je uz po porode jejej to by bolo super...

vejula
16. feb 2010

ahoj lenik... Tak garonka zatial nezvestná 😝 No však jasne nech si oddýchne, ale maličký je už asi na svete, že???? 😵

Inač idem teraz do tej Čadce tak sa spýtam na tu prehliadku tých sál a tak 😉

lenocka84
16. feb 2010

"ahojte, volam sa Tobias, mam pekne miery 4450g a 55cm.a som krasny"

taka sprava mi prave prisla do garonky

veji super, daj vediet

mirka12011
16. feb 2010

jejejej gratulujeme krasne dockali sme sa

andreaerdna
16. feb 2010

supeeer, gratulujeeeeeem!

lenocka84
16. feb 2010

ale uznat treba, ze macko bol je teda poriadny
ale hlavne nech je zdravy, to je dolezite
garonka sa este ozve, ked sa vyspi
posle aj fotku, potom ukazem

elko69
16. feb 2010

miroslava89 ale myslim ze si toho zvladla az-az, v tom ta obdivujem,podla mna a aj ostatnych si silna!!!neviem ako by som dopadla ja,asi by som zanevrela an konika lebo citat to tu o nas a nasich mimi ti asi nemusi robit dobre,ale si tu s nami a to nas ale aj na druhej strane velmi tesi...si super baba a vseky ti tu prajeme len to najlepsie..a co sa tyka toho vyletiku veru najlepsie je niekam vypadnut a odreagovat sa od toho vsetkeho co sa ti v predchadzajucich mesiacoch privodilo.... poviem ti len ze moja mamina tiez prisla o dietatko v 7. mesiaci a skoro zomrela aj ona a potom asi po 3 rokoch mali az mna,chcelo to cas ale vsetko casom prejde a preboli aj ked budes stale na to mysliet...drzim ti palce...

mirka12011
16. feb 2010

no leni tesime sa na fotecku a pozdrav garonku ked jej budes pisat... no macko to hej ved mal krany domcek tak sa tam roztahoval 😉

elko69
16. feb 2010

jeeeeeeeeeeeee super ze gratulujem garonka, krasny chlapisko to musi byt, hlavne nech je vsetko v poriadku a je zdravucky... 😉 tesime sa na teba a na maleho Tobiho!!!!

liv1
16. feb 2010

Garonkaaaaaaaaaaaaaa supeeeeeeeeeeeeeer gratulujem 😀 tešíme sa s vami...

miroslava89
16. feb 2010

jeej garonka gratulujem 😵

lenocka84
16. feb 2010

ale uz je v pohode, prebudena, bo uz aj sranduje
tak je super
a vsetky Vas pozdravuje

vejula
16. feb 2010

garonkaaa gratulácia velikánska 😀 😀 😀 Riadny clapisko teda, to sa musí uznať...

elko máš pravdu, mirka je velmi silná osobnosť.. Už len to že je tu opäť s nami to dokazuje, že sa nevzdáva a ide životom dalej...
Mirka chcela by som mať takú silu v živote ako ty, ale viem žwe nie každý má ten dar... Ty si jeden z mála ludí ktorých obdivujem aj napriek tomu že som ťa nikdy v živote nevidela osobne.

mirka12011
16. feb 2010

o regi nic nove ona este mamina nieje to bude vediet dugy no neviem kde sa flaka hihi

lulu4
16. feb 2010

Garonkaaaa no vidis, uz je na svete tvoj "maly velky" Tobik, velky preto, ze je to riadny valibuk.... Nech sa Vam dobre dari, aby ste boli zdravucky 😅

lulu4
16. feb 2010

mirka: o rogi este nie su infosky, nie je tu dugy... ale garonka uz ma prvenstvo 😀 ale uz hadam aj ona nieco dnes... ved jej vcera pichli oxytocin to je na vyvolanie porodu a nejake cipky jej vecer mali dat tak uz hadam aj ona dnes... uvidime

elko69
16. feb 2010

lenocka tak ju pozdravuj a ze uz chceme co najskor foto malinkeho :D

vejula presne si to vystihla!!!!velky obdiv vyslovujem aj ja

lenocka84
16. feb 2010

elko teraz lezi na JISke na 24hod, maleho jej donesu asi az zajtra, tak potom bude aj fotka
videla ho len kratucko

elko69
16. feb 2010

no jasne to chapem tak ked bude foto tak ju sem da :D nech sa coskoro zotavi...inak nevies ako dlho ma byt v nemocnici?lebo tu v TT trebars vo stvrtok porodila cisarskym mojho bratranca zena a v pondelok uz bola aj doma 😒

elko69
16. feb 2010

jaj baby ked si tak spomeniem ze ked som sem zacala pisat a baby boli tak nieco nad polovicou a uz budu alebo maju babenka...strasne to letiiiiiiiiiiii

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre