Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

miroslava89
29. aug 2009

nie ze na cypre ale pocas nasej dovolenky tu doma...akosi sa zahadne z firmy stratilo paru tisicok eur... tak sme sa skor vratili domov ale vyriesilo sa to..

andrejusa
29. aug 2009

niekto to ukradol??? ako ste to jejda vyriešili? nepríííjemnéééé

miroslava89
29. aug 2009

zle zapisane faktury zle vyuctovanie.. faktury sa opravili vyuctovanie sa opravilo.. peniazky sa nenasli..jeden clovek prisiel o pracu bez naroku na odstupne bez poslednej vyplaty a bolo po probleme..
ani som netusila ze moj manzel vie byt taky nekompromisny..

andrejusa
29. aug 2009

dobre moje, končím a pekný večer 🙂
to je mi ľúto, že ste sa museli aj vy stretnúť s takými vecami, ale asi musí byť nekompromisný, aby sa to neopakovalo 😉

zazalienka
29. aug 2009

pekný večer aj Tebe..

miroslava89
29. aug 2009

andrejusa aj tebe pekny vecer a bru noc

garonka kde mas fotku resp. kde ju hladas???😀..na mesiaci??🙂

miroslava89
29. aug 2009

idem aj ja objednam si pizzu stiahnem film a zaspim na toho ktory si hovori moj manzel sa mi caakt nech bru noc

zazalienka
29. aug 2009

mirka pozri si stranu dozadu, som na tom podobne..

garicka
30. aug 2009

ahojte dievčatá,

som si prečítala čo ste tu včera písmenkovali a mrzí ma to že sa takto všetky musíme trápiť... môj je už rok bez roboty a ja by som mu tiež chcela pomôcť s robotou ale nejako to musíme prežiť.... jeho babka nám pomáha - dáva mu stále nejaké peniažky, až sa čudujem že stále vie niečo našetriť.... a mňa sa potom pýta že prečo mi moja babka s krsnou v TV nedajú nejaké peniažky a ja mu vysvetľujem že oni žijú v meste a majú väčšie výdavky a že nie sú zvyknuté dávať mi stále peniaze ale len na narodky a tak... jeho babka nemá skoro žiadne výdavky, v dome nemá vodu, má len elektrinu a plyn, proste naučená žiť skromne... môj otec mi občas prispeje nejakým peniažkom, aj teraz nám daj 150 € na postieľku ale od neho nerada beriem lebo potom keď si vypije tak má silné reči a mi to vykrikuje že mi dáva peniaze... keby som mala mamku tak by to bolo iné... a zas števov oco platí za dom všetky poplatky, aj keď som s tým nesúhlasila lebo sa potom cítim ako nejaká prísavka čo ničím neprispieva, aj keď radšej by som to vymenila za to aby nebol alkoholik....

baby inak včera večer, vlastne už od poobedia mi bolo strašne zle, myslela som že skončím na pohotovosti, ale nešla som lebo by si ma možno nechali v nemocke a mňa dnes ešte čaká obed - sesterka mala 18. rokov a zajtra chcem ísť do TV na stretko so spolužiačkami. poobede sme šli do jasova na jasovské dni a u švagrininej svokry (šli sme tam po nejaké šatky pre drobca) som si dala jablkovú štrúdlu a potom sme šli k rybníku na tie dni a tam som si dala hamburger (samozrejme bez majonézy a cibule) a to som nemala..... tak mi z neho bolo zle, som nevedela ani poriadne dýchať, mi riadne sadol na žalúdok ale hlavne niekde okolo žlčníka. ma strašne pichalo, a ani rozprávať som nevedela a večer som našla odvahu dať si aspoň jeden suchár... 😖 .

inak sa vám chcem pochváliť, včera na tých dňoch bola výstava prác ľudí z jasova (dali tomu názov - jasov má talent) a ja som tam mala vyvesené obrazy čo som vyšívala a boli na nich obrovské ohlasy, dokonca sa ľudia pýtali či ich aj predávam 😅 . tak aspoň trošku som sa včera potešila 🙂 . inak bolo hrozné počasie, dážď sa striedal s počasím bez dažďa a tak sme tam občas (bolo to vonku) stál s otvorenými dáždnikmi... a na tombole sme zasa ako stále nič nevyhrali 😀 .

juj ale som sa rozpísala 😵 , potom si vás večer zasa prečítam a možno hodím nejaké moje fotečky s bruško ak dnes nejaké nafotíme.

majte sa zatiaľ pekne, papaaaaaa 😉

andrejusa
30. aug 2009

afoj gari... ja som tu len na skok pri neskorých raňajkách a idem variť. mám v pláne vyprážať kura, keď si dám raz za čas, nemalo by mi to uškodiť?
Už ti je trošku lepšie? 😕

slovakia13
30. aug 2009

garicka
tak az budes slavna spomen ,ze si si pisala na fore s nejakou slovakiou 😉 gratulujem k ohlasom 😵
dievcata vcera sa narodila kamoske dcerka a ze to islo strasne rychlo ,tak az aj u nas to ma podobny priebeh 😉 uz sa strasne tesim na fotky malej este mi neposlala......a uz sa neviem dockat mojej malej 😝 😀 😵

miroslava89
30. aug 2009

ahojte🙂 takze uz len dva dnido dovolenky🙂 som zvedava ci zajtra stihnem kuk na vas...snad ano🙂

andrejusa
30. aug 2009

ahoooj Mirka, si tu ešte?

zazalienka
30. aug 2009

ahojte, no konečne aspoň niekto sa tu objavil 🙂))

andrejusa
30. aug 2009

ahoooj, čo si dnes porábala? že aspoň niekto 😒 😀

miroslava89
30. aug 2009

ahojte jej mame na seba asi kustik stastia...

ja som este tu len nieco som este robila balila veci do tasiek😀

aky ste mali dnes dnik?

zazalienka
30. aug 2009

my sme mali manželovu dcéru od včera, dnes sme si spravili taký relax.. xix malej sme urobili masáž nôh a chrbta.. stálo to za ten povzdych.. kukla s prevrátenými očami, že: "tak toto je život".. skoro som spadla zo sedačky.. k tomu relaxačná hudba, takmer sme všetci pospali..

andrejusa
30. aug 2009

nooo sme tu v zostave ako včera 😀 už ste pokufrovaný?
My sme len polihovali a ničnerobili 😎

andrejusa
30. aug 2009

malá musí byť suprvová, asi sa moc netešila domov, čo?

miroslava89
30. aug 2009

zaz ale aspon vam bolo dobre🙂

andrejusa pokufrovany pobaleny uz len take drobnosti detaily doplnime a ide sa... tebe sa zije ked len polihujes menila by som hned 😎

andrejusa
30. aug 2009

myslela som suprová, preklep...

mirka... ale nemenila, ja tak skoro na dovču nepôjdem a skôr ja by som sa vymenila s tebou. Čo si také porábala namáhavé?

zazalienka
30. aug 2009

xixino je v pohode.. dokonca ani mamička ešte nevolala že sme ju týrali..
Mirkay, hneď by som menila.. aspoň na týždeň.. a hýčkaj si toho Tvojho manžela.. keby nerobil čo robí, nebola by dovolenka.. veď aj tak všetko robí prreto, aby si mala všetko a aby si bola spokojná..

andrejusa
30. aug 2009

mirka a včera kedy prišiel domko?

miroslava89
30. aug 2009

andrejusa fyzicky nic namahave to skor psychicky😀... napchat veci do tych dvoch velkych turistickych batohov, 2mensiach sportovych tasiek a jedneho kufra dalo zabrat 😅

zazalienka to je pravda keby nerobil neobla by dovolenka len vies ja by som ho mala najradsej pre seba stale 😅 niekedy nedokazem v rychlosti pochopit ze to robi pre nasu budcnost..

zazalienka
30. aug 2009

mirka.. mám to isté doma.. odišiel od polície aby sme sa mali lepšie.. no a teraz ho viac nevidíma ko vidím.. lenže viem, že proste nebudeme hladním a že máme čo potrebujeme.. vďaka bohu za to, že majú toľko roboty.. horšie by bolo, keď by sedeli tí naši chlapi doma.. bez roboty a bez príjmu... užívaj si spoločné chvíle, váž si čo máš.. robí to pre rodinu.. tak ako ten môj.. a zasa.. aspoň si môžem kuknúť romanticé filmy keď neni doma, lebo to jelen samý star trek, vraždy, kriminálky..

andrejusa
30. aug 2009

ja som tiež taká, keď cez týždeň robí a víkedn má voľný a zavolajú mu kvoli práci navyše, tak sa hnevám, že sa nemôžme tulkať.... ale chápem to. No ale etraz to tak brať nemôžem

andrejusa
30. aug 2009

odišiel od polície aby si si o neho nebála? a čo teraz robí?

miroslava89
30. aug 2009

ale tak to odlucenie ze sa malokedy vidime tak je dobre asi aj nato ze potom tie spolocne chvile su krajsie,..a keby on nepracoval tak si nemozeme dovolenku dovolenku a ani babetko cize nic.. a asi aj preto som si hladala starsieho podstatne starsieho priatela teraz uz manzela aby som sa nemusela bat ci nahodou raz neostaneme hladny..

inac my sme obaja take hororove typy ked film tak horor😅

zazalienka
30. aug 2009

jeho brat ho prehovoril, nech robí s ním.. ano, odišiel, pretože mal dosť nebezpečnú robotu, chodil so zbraňou.. som sa mu snažila vysvetliť že má dieťa, že bude mať manželku a chceme bábo.. to bolo pred rokom. zatiaľ sa iim darí, chvalabohu.. o to sme si vzácnejší, a vidím na ňom, ako rád sa vracia domov.. nepotrebuje sa ísť flákať.. tu je nám dobre.. a keď máme náladu, tak vyrazíme von.. akurát v utorok sa hrozne teším že ideme na Desmod do Blavy.. to je moja krvná skupina..

garonka
30. aug 2009

ahojteeeeeeeee

včera mi vypadol net a dnes kuk ani fotky v notebooku nemam 😠 😠 😠 tak sa zajtra povinne odfotím a sama 😀

idem si prečítať čo ste tu počmárali 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre