Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

miroslava89
9. júl 2009

andrejuska ahooj🙂 ja ani neviem ako je vonku 😅 ja sa nevladzem ani len pohnut taka som napapana 😎

snazilkant
9. júl 2009

no citala som , ze ste sa dnes fajne rozkecali 🙂
no veru ze nexe sa mi by je tu horuco 30,2 °C a nieje to nic pre mna v tomto stave ( ved vies ocom hovorim)
no zajtra doobedu trosku oddychnem a potom idem manzelovi pomoct do pizzerky

garonka
9. júl 2009

ahooooooooooooooooooooj mirka
vidíš sme tu same 😀 svokra nedávno odišla podebatovali sme no nejaka mila bola 😀 a ryžovy nakyp bol super mňam mňam s jahodami lebo marhule už nemôžem vidieť 😀

fíha koníky dobrý nápad brat ma 3 kone nejako by ma potiahli 😀 😀 😀 😀

dobre si sa trafila on aj tak vyzera 😀 mops ma vážiť 8 - 10 kg a on má 13,70kg to je moc moc zle tak s bruchom hore po schodoch budem s vyplazeným jazykom chodiť 😀 a presne budeme nerobiť nič a budú nas rozmaznávať 😀

čo ti fajne mamina navarila? ja tiež jem všetko načo mam chuť ale s mierou a melon by som jedla na kvanta tak ako ty zmrzku 😀

baby stále nakupuju a vegetia ☹

miroslava89
9. júl 2009

snazilka..tovie sked dakto sedi doma na riti a nic nerobi😀

garonka
9. júl 2009

snažilka
vítaj v práci mate ako v pekle? okno nemôžeš otvoriť? 😉

andrejusa
tu v KE je celkom OK. trocha popršalo

my sme dnes sa tak rozkecali, že ja som aj zabudla že som bola hladna 😀 😀 😀

andrejusa
9. júl 2009

a mňa si prehliadla garonka? 😀 😀 😀
snžilkat...čo tvoj mužíček robí v pizzérke?

garonka
9. júl 2009

snažilka
urobila si mi chuťky mňam pizza ja by som v pizzerii furt jedla ja zbožňuje pizzu a je mi jedno aka len nech je veľka XXL 😀

snazilkant
9. júl 2009

nakolko pracujem vo velkej firme tora je cela plechova búda niesu tu ziadne okna , moja zachrana je ventilator 🙂

miroslava89
9. júl 2009

garonka sme tu vsetky co panikaris 😀teda skoro vsetky🙂

vsetkeho vela skodi aj ovocia😀..teraz prejdes na jahodY?😀.len dfaj ze teraz tam dala svokra vsetko cerstve😉

snad su to poriadne kone aby ta uvladali😀..keby nieco chcem sa aj ja povozit 😎

ja som rozmaznavana uz teraz a zacina to liezt na nerrrvy a riadne... 😒...😀..ale aspon ze mam dobru trefu😀..len ci po tych schodoch vobwec vyjdeme..my mame schody aj pred domom ma bude niekto asi nosit😀

a co ine by som ja jedla cely den ako grilovane stiplave klobasky , nejake mesko s ryzou a tony zeleninya zmrzliny🙂to je moje papanicko🙂 ..

garonka
9. júl 2009

andrejuska
ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj 😀 😀 😀 😀 😀

aj ty si prišla z práce? a my že baby nakupuju 😀 😀 😀

miroslava89
9. júl 2009

netraaaaapte ma s jedlom ja nevladzem nanho ani len mysliet ale taku pizzu velikuu by som si dala😀

garonka si zabudla ze si bola hladna?😀..ja som lezala cely cas co sme pisali naposteli a stale nieco zobkala🙂

andrejusa
9. júl 2009

syr, šunka, šampiony, feferonky... jáááj, dala by som si. mimochodom, nemáte niekto doma knižku o tehotenstve? čo sa nôže, nemôže, čo sa kedy vyvíja a tak?

garonka
9. júl 2009

mirka
ty musíš v zmrzke aj spať 😀 😀 😀

svokry som sa opatrne pytala či je ten nakyp OK. kukala na mňa jak na teľa že v pohode jahodky z konzervy a ryža i mliečko čerstve no som zvedava či niečo to so mnou urobí 😀

joj štiplave? mne štiplave všetko vadí a donedávna som jedla baranie rožky , feferony a teraz? nemôžem ich ani cítiť.

garonka
9. júl 2009

andrejusa
mne svokra včera kupila knihu Perfektna kniha o matke a dieťati ale niektore veci tam zveličuju 😉

garonka
9. júl 2009

jaj mirka jedine som strepala do seba rožky s maslom a paradajky a potom fazuľovu polievku a tak som čakala na nakyp zožrala som polovicu tortovej formy hanba 😀 musím sa krotiť lebo nechcem vyzerať ako slonica 😀

slovakia13
9. júl 2009

ahoooj baby 😀
garonka,tak to bude baba 😀 😀 😀

miroslava89
9. júl 2009

andrejuska..najdi na internete je kopu takych stranok🙂

garonka len davaj pozor potom cesnaku by som jej asi az tak neverila🙂..ja neviem co mam s tou zmrzkou a pritom jem len cokoladovu citronovu a smolkovu- tie ktore som nikdy nejedla 😅 😀 sa prejem zmrzliny...
ja som stiplave jedla vzdy a aj budem ale vraj sa v tehu nesmu stiplave jedla ale ja jem aj tak🙂

garonka
9. júl 2009

baby idem urobiť si krupicu s kakaukom 😀 mňam ............a o jedle už ani slovo lebo zožeriem i svojho psa 😀 😀 😀 😀

garonka
9. júl 2009

slovakia13
ahooooooooj no aj ty tak veľa ješ? čítam že čakaš dievčatko 🙂

andrejusa
9. júl 2009

To už v 9t. takéto chute a preplňanie? ja som dosť slonica aj bez toho a som strašne nízka, takže sa budem musieť nejak krotiť.
Garonka... napíšeš mi meno autora? pôjdem si ju kúpiť, alebo sa popýtam na niečo podobné.
Ja ináč štipľavé zbožňujem, ale viem, že teraz už nemôžem, tak len snívam. Čo som si všimla, mne nechutí sladké, pritom sa ľúbim načokoládkovať.

snazilkant
9. júl 2009

dievcata ako citam apetit mame vyborny, ja este chute az take nemam len rano sa musim poriadne napapat, lebo by som asi umrela 😀

miroslava89
9. júl 2009

slovakia jee dievcatko gratulujem🙂

miroslava89
9. júl 2009

ja papam vela☹
lenze ja pocas tehulkovania vela nepriberiem..toho sa bal aj moj lekar uz davnejsie a teraz uz mam pocit ze sa to vyplni ze priberiem malinko velmi malinko..

andrejusa
9. júl 2009

prečo dievčatko? dá sa zistiť čo čakáme podľa toho čo papáme? počula som, že keď čaká neviem čo, tak to berie krásu žene... asi dievčatko.

slovakia13
9. júl 2009

to su iba take povedacky 😀 😀 😀 mne prestalo chutit slane ,stiplave a jem na tony ovocia a jeto 100% dievcatko 😵 😵 😵

miroslava89
9. júl 2009
slovakia13
9. júl 2009

prvy trimester mi moc nechutilo ,ale teraz to poctivo dohanam
hlavne jablka 😀 😀 😀 maso vobec nemusim a pred tehu som si nevedela zivot bez masa predstavit 😎

miroslava89
9. júl 2009

ja idem prec majte sa pekny vecer adobru noc..zle sa mi sedi akosi..ach moja panva dostane zabrat teraz 😢 😔

slovakia13
9. júl 2009

miroslava
moja segra s dvjickami pribrala okolo 15kg jedna mala 3,15 a druha 3,20 boli velke ......takze niekto pribere vela ale babo je malicke a niekto malo a babatka su velke 😉

miroslava89
9. júl 2009

slovakia ja nepriberiem ani tolko..ma to aj svoje dovody nechcem ich velmi rozoberat...ale tak u mna pribrat bude velikasky problem..

ale pokial su babatka v poriadku tak ma to az tak netrapi lenze cas plynie a moja vaha nechce ist ani za svet hore 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre