Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
16. júl 2009

andrejuska
no nechcela by som byť na tvojom mieste to musi byť hrozne ale je pekne, že drahy je na tvojej strane, možno keď budu miminka snaď sa zmenia 😉 no moja asi ťažko

aninka89
16. júl 2009

hrozné....

garonka
16. júl 2009

a preto chceme dať babu take meno aby ho nevolala nejak trapne pači sa mi Maxim lebo tomu menu sa neda inač povedať ako Max, Maximko si neviem predstaviť keby ho menovala Maximček alebo dievčatko Ella,

andrejusa
16. júl 2009

Ja mám ťažkú povahu, pretože neodpúšťam a raz som jej povedala, že moje dieťa v živote neuvidí, ale to ma už príííšerne naštvala. A za tým si aj stojím, moje bábo nebude kočíkovať, držať na rukách, ani varovať a za tým si stojíme obidvaja. Som šťastná, že mám toho môjho, málo chlapov sa postaví na stranu svojej ženy. Ak by sa aj plazila predo mnou na kolenách kvoli tomu aby mohla bábo navštevovať, tak už neuspeje. 2 roky mi robí tak zle, že jej to nikdy v živote neodpustím. Aj teraz sa niekedy hanbím chodiť do obchodu, čo na mňa babky pozerajú jak na nejakú pristitútku a to všetko z jej rečí. Vietet koľko krát som si poplakala?
Garonka... nechcete sa odsťahovať? do svojho, alebo do prenajatého?

aninka89
16. júl 2009

keď myslim na svokru tak sa mi až žaludok trasie 😒 Idem už radšej variť, lebo ten môj obed bude na večeru. 😀 Držte sa zatiaľ, pa pa

andrejusa
16. júl 2009

ahoooj 😀 ja za chvíľu tiež pôjdem, musím ísť do TO na skúšku šiat.

garonka
16. júl 2009

aninka

pekne var mne sa nechce bude burka je tu normalne tma 😀 😀 😀

andrejuska
no tak nezávidím ale maš draheho podporu to je natom perfektne lebo si predstav keby tvoj drahy bol na svojej mamičky strane zblaznila by si sa. Vieš my bývame sami mame 3 izb.byt svokrovci bývaju v domčeku kdesi v džungli nemaju susedov a myslím, že i preto im prepína ale môjho muža furt diriguju, a ja? som len ježibaba lebo som im ho vzala lebo teraz nema kto u nich pracovať, vieš nakupovať a starať sa im o brata ktorý je na vozíku, nemame to ľahke ale mne je lepšie keď tam nechodím

garonka
16. júl 2009

baby idem obedovať a tebe andrejuska príjemne skušanie šiat i ja by som sa vydávala ešte raz 😀 😀 😀 😀 😀 tu bude búrkaaaaaaaaaaa hura 😀

andrejusa
16. júl 2009

jáááj, vy u nich nebývate? tak to som zas niečo zle pochopila. Sranda, že skoro každá žena má takéto problémy so svokrou. Čím to je? žiarlia, že sa o ich synov vieme lepšie postarať ako oni? ja svokra už nemám, ale ona je ako keby za obidvoch. Veru, ešteže ho mám. 8.8 bude svadba a vraj ani nechce prísť, tak jej Andrej odkázal, že bude len rád...

andrejusa
16. júl 2009

tak papa, mne ide za chvíľu tiež busík. Potom dám vedeť ako som dopadla. 😎

miroslava89
16. júl 2009

andrejusa k tej macke- nic sa nemuselo stat... a svadba v pondelok pre blbu matriku 😠 u nas nechcu robit na matrike svadby v sobotu takze sme dali pondelok.. a svokra.. najprv jej z toho kvalitne sibalo hladala si vselijaku robotu len aby nemusela s nami hovorit a teraz uz pohodicka predychala ked som jej slubila ze od nej neodideme nikdY🙂

garonka som na teba myslela ze kde sa tulas a ty len ponocujes a cez den sa nam malo kedy venujes...

miroslava89
16. júl 2009

co tak citam vase prispevky tak asi sa budem musiet svokre ospravedlnit ze sa na nu zlostim ked ma rozmaznava 😔 lebo ona je zlatucka ku mne az prilis..

miroslava89
16. júl 2009

vy ste sa zabudli z obedov vratit?🙂

garonka halo halo kde sii😀..nemam s kym rozpravat sa...a musim sa riadne vyrozpravat aby som potom vecer nevrieskala na toho mojho blazna ked pride domov opity za tie obrucky..

garonka
16. júl 2009

mirkaaaaaaaaaaaa ahooooooooooooooj

jaaaaaaaj vy mate veselo 😀 😀 😀 len pekne pošli draheho hajať keď príde, môj prišiel v piatok taky ožraty, že keď som zavelila umy sa a do postele tak aj urobil a chrapal 15 hodín 😀 😀 😀 čo už mate vybavene? a prstienky mate?

garonka
16. júl 2009

ja som trocha ležala naladovala som sa ryžovým nakypom a ešte i búrka ma uspavala 😀

miroslava89
16. júl 2009

garonka ahooj🙂 jaze kde si sa stratila😀.. som si uz myslela ze vyjedas rocne zasoby 😀

tak moj drahy ked pride domov tak zalahne a rano o pol 6pekne krasne vstava a ide so mnou k dr. tomu neodpustim🙂.. a vybavene sama neviem ale vraj je vsetko premna je to prekvapenie viem len miesto obradu datum cas a kolko stali blbe obrucky nic viac 🙄 za tie obrucky ho mam sto chuti prizabit.. dohodli sme sa ze za obe obrucky neda viac nez 19000SK.. dnes som mu nechtiac nasla v nohaviciach pokladnicny blok od obruciek a ta cena .. ja ho dorazim..ale mozno ked ich uvidim tak prestanem mysliet napeniazky..

garonka
16. júl 2009

fíha parada normalne sa teším 😀 uvidíš budu to prekrasne obručky joj normalne by som sa vydala ešte raz 😀 😀 😀

nejak mi nechutí jesť len prinutim sa k tomu a včera som ani nevedela čo so sebou decka som mala od rana do večera aj k svokre sme zabehli lebo mala narodky vravím jej niesom hladna i tak mi naložila pečene kurča a zemiaky ale zjedol to drahy tak som si vypočula že nesmiem hladovať skratka včera bolo pekelne horuco a ešte malych som mala u seba 🙂 a najlepšie bolo synovček sa stále ku mne túlil a bruško mi hladkala zlate to bolo

miroslava89
16. júl 2009

garonka lenze hacik je v tom ze pm za ne nedal 19000 co som mu povedala ze je maximum za ktore ma kupit ale 24000- nacisto moj chlap je blazon.. a ked som videla u nho v robote fotocky nasich babeniek z ultrazvukov som mala dost a vraj sa vsetkym chvali aky je sikovny a stastny ze si vyrobil hned dve deti 😅 😀 mame to ja ale chlapa...

a to ze ti nechti jest to ta casom prejde a potom budes jest nenormalne vela sama sa zacnes cudovat.. a mas pravdu prispieva k tomuaj to ze je hrozne horuco..cloveku sa nic nechce..

a deti akosi zvlastne vnimaju tehulky- su take rozkosne nic by nerobili len hladke bruska 😵 a to je take rozkosne🙂

ja som dneska ani poriadne este z postele nevstala😀.. posledne dni beham doma ako strasidlo- vlasy neucesane, na sebe stare roztahane teplaky a tricko a stale nieco jem no hroza 😖

garonka
16. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 aky je šikovny a malokto vvyrobí 2 deti hahahahahaha môj chcel veľmi veľmi dvojičky a keď som mu vravela, že mame len jedno tak furt trepe že to druhe sa schováva 🙂 blázon

dnes som do seba dostala len ryžový nakyp a pijem veľa vody a keď príde drahy z práce vezme ma na zmrzku a mu vravím chcem 6 kôpky nie 2 😀 zachutila mi zmrzlina ale dávam bacha lebo včera bolo ako v pekle a vonku kde sme šli okolo pri bille je zmrzka a svietilo im tam slnko no radšej som si nedala ale deti ostali ofučane že chuuuuuuuuuu zmrzlinuuuuuuuuu nakoniec sme kupili v obchode a boli spokojne a aj ja 😀

nejak na mňa prišla unava 😠 😠 ale nespím lebo v noci budem chodiť hore dole po byte 😀

v sobotu ma vytiahli na Bukovec nech si aspoň nožky namočim a potom do Košickej Belej na huby môj drahy stále niečo vymyslí 🙂

ja som v byte v nohavičkach a tričku na ramienka neda sa tu dychať a drahy je najradšej keby som nemala na sebe nič no určite 🙂 nieje ti v teplakoch horuco? ja by som sa uvarila 😀 😀 😀

garonka
16. júl 2009

mirka

a do pôrodnice kam pôjdeš? lebo kukam že si z Košic okolie , ja by som šla do Šace nech mam vlastnu izbu 🙂

miroslava89
16. júl 2009

on ked bol so mnou u dr. na druhom ultrazvuku a doktor povedal ze su to dvojicky tak chudak chlap skoro skolaboval😀:.a dva dni na to sa tesil a zapijal svoju sikovnost🙂

na zmrzline som zavisla aj ja😀... teda uz akosi prestavam byt kedze nemame uz doma a nechcem draheho prehanat tolko hore dole do kosic a spet.. ale dala by som si😀.. soferovat ale sama nebudem bez klimy nevydrzim a klime sa vraj treba vyhybat..

prisla na teba unava teraz cez den?😀 kedy si zas isla v noci spat hm? sa priznaj🙂

ja k vode ani nejdem odkedy som tehulka viem ze by ma to zlakalo sa kupat a to ja nemozem takze radsej sedim doma na zadku🙂 a sledujem moju akcnu svokru co vymysli..

mne nie je horuco mne je tak akurat🙂 mame jednu taku izbietku v dome kde su stare hrube steny tak tu je zima ako v mrazaku 😀..tak tu lezim cele dni stale🙂

a to by bol asi kazdy chlap rad keby mu zena behala po dome naha.. ale tak ja nemozem svokra by ma zabila 😅

miroslava89
16. júl 2009

ja a porodnica?..hm poriadne neviem este to uvidm ku koncu ale rozhodujem sa stale medzi KE-Saca, KE-Rastislavova alebo MIchalovce neviem este

keby som si mala vybrat tak najradsej michalovce alebo saca😉

garonka
16. júl 2009

ja si len nožky namočím a decka budu hrať bedminton a ešte neviem čo vymyslia ale do vody nevkročím ani na kupko by som nešla síce odporučaju v tehu plávať no neviem 😉

no včera som zaľahla od unavy o 21.00 ale o hodinu som bola vyspatá potom prišiel drahy z roboty o jednej pokym vypil pivo, ja som bola svieža ako rybička a ešte som kukala na stv serial sila lasky to šlo do štvrtej normalne mam otočený režim ale zaujímave u maminy spím ako bábo večer zachrapem v pohode a celú noc spím to je asi tým, že tam po dome sa nemôžem prechádzať lebo oco by ma zaškrtil 😀 😀 😀

vymením sa s tebou my mame v byte 26 to je chore som dnes vravela, že budem spať na balkone 😀 😀 😀 😀

to by bolo keby ťa svokra prichytila nahu ako sa promenaduješ pred manželínom 😀 😀

inka28
16. júl 2009

mirka nezavidim svokru 😅 ...

miroslava89
16. júl 2009

garonka a kolko maju tie decka?🙂 odporuca sa kupat ale tak tam kde vies ze je cista aspon trochu cista voda...

vidis ked chces spat tak chod na par dni k vasim a sa vyspis potom sa vratis domov nebudes spat a naspeT🙂.. ja stale zaspim pred deviatou a moj chlap moze len o sexiku snivaT 😅 kopu krat prisiel domov ci mozme dnes a aj ked som mu povedala ze ano tak kym sme sa k tomu dopracovali uz som spala 😅 🙂

v tej izbe kde som ja je takych 17stupnov maximalne sa mi nechce ist po teplomer🙂 cize tu budem travit cele leto -preto chodim aj nerada k nasim lebo tam ked spim vo svojej starej izbe tak tam kraasne cele popoludnie svieti slnko a vecer sa da rovno uvarit...

si neviem predstavit vyraz svokry keby take nieco uvidela 😅 sice paru krat nam buchala do steny uz v minulosti lebo sme boli pri sexiku mierne hlucnejsi ale toto by ju asi dorazilo..

miroslava89
16. júl 2009

inka svokru mam zlatu sice este oficialne nie je moja svokra len to by bolo na nu asi vela keby som sa promenadovala naha po jej dome..

miroslava89
16. júl 2009

mna dnes zas boli neskutocne cela panva a krize 😔 sa na to budem musiet asi popytat dr. zajtra lebo to je nieco hrozne nevydrzim tak 😔

garonka
16. júl 2009

chlapec bude mať 6 a herečka 4 vo februari bude mať 5 keď sa nam babo narodí 😀 ale zlatí sú

ja sa radšej k mamine dovalím cez víkend ona je i tak v práci každý druhy deň do večera a drahému by bolo za mnou smutno, ako ho poznam volal by mi či už môže pre mňa prísť 😀 😀 😀

vauuuuuuu 17 stupnov by som brala hneď ja mam radšej zimu leto nie to je len utrpenie pre mňa 😒 v zime zbožňujem sankovanie a váľanie v snehu ale to len keď sa bláznim s deckami 😀 a túto zimu sa budu musieť zaobísť bezo mňa s bruškom sa váľať nebudem môcť a ledva sa dvihnem zo zeme 😀 😀 😀 😀

my máme takú susedu ta nam ustavične metlou buchala do steny a my buchame tiež čo mame si dať pri sexe vatu do ust? 😀 😀 naposledy sme sa v noci strašne rehotali a naša susedka si veselo s metličkou kopala do steny som si neuvedomila že to v panelaku su take tenké steny že všetko počuť 😀

bežím vysávať aj umyť podlahy a šup na poštu vyplatiť šeky ešte tu prikvitnem ku večeru nieže pôjdeš spať 😀 😀 😀 a ak tu nebudeš držím ti prstiky zajtra na kontrolu a potom daj vedieť ako si dopadla 😉 😉 😉

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

miroslava89
16. júl 2009

ťo mas male deturence s takymi si uzijes najviac zabavy🙂

a tvoj drahy nemozes ist k vasim???...

tuto zimu ta posadia na sanky a budu tahat🙂- teda jedine ak s pomocou tvojho draheho🙂

😀😀 chudak vasa suseda jej robite zadarmo divadlo ale tak ked jej to tak vadi a chyba nech si zozenie chlapa🙂

len si davaj pozor s tym upratovanim neprehanaj to velmi🙂

neboj sa dam vediet zajtra uz okolo 9 tu budem🙂.. a dakujem ze drzis prstiky potrebujem to🙂

ja neviem citu vecer budem nemam este saty na svadbu 😅 😅 😀 jedinu vec mam spravit ja co sa svadby tyka i to to nespravim..asi pojdem vecer do optimy ako stale🙂

maj sa pekne zatial paa

miroslava89
16. júl 2009

ale utekam aj ja prec suseda ma vola ci jej nepoziciam auto tak idem s nou a rovno ju zatiahnem do bchodov majte sa zatila zajtra sa po kontrole kazem a poviem co a ako

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre