Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
19. júl 2009

pokiaľ viem muž stojí pri žene a asi nevidí nam dole 😀 ale ktorý ako veď len nech nam pekne utieraju čelo, hladkaju ale nech su ticho a nech nepozera dole 😀 môj brat svojej žene pomahal pri pôrode tak že ho cely čas držala za hlavu vytrhala mu všetky vlasy 😀 a keď uvidel krv odpadol, sestričky mu naliali whisky a potom mal maleho na rukach a tvaril sa ako hrdina doteraz je na fotke bledy ako stena 😀 😀 😀

garonka
19. júl 2009

slovakia
ahoooooooooooooooj aha a ja som si myslela že mi len zaokruhľuje takže píše pravdivo 11
ako sa dneš maš? v UK mate tiež tak príjemne ako u nas?

garonka
19. júl 2009

lulu chvíľu počkaj potom testni tak 2 dni pred mrchou a potom aj keď ti bude meškať veľmi ti prajem aby si bola tehuľka 😉

andrejusa
19. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀
lulu... možno by to fakt mohlo byť ono, ale možno to až tak veľmi chceš, že si to nahováraš. No hádam nie, strašne ti držím palce.

slovakia13
19. júl 2009

tak mi tu mame kosu 😝 strasne fuka a prsi.....hned by som menila za slovenske pocasie

garonka
19. júl 2009

jaj moja tu je zima aspoň v KE 20 stupňov pofukuje a neprší a v noci bola pekelna burka 😉 ja mam burky rada, vtedy je najlepšia noc 😀 😀 😀

lulu4
19. júl 2009

no tu bolest si nevymyslam, dnes ma naozaj pobolieva podbrusko az tomu nerozumiem.....
dakujem ze mi drzis palceky ved by som bola neskutocne stastna... dam vam vediet babenky

andrejusa
19. júl 2009

a najlepší vzduch. Super sa vtedy hajá

garonka
19. júl 2009

drahy je vypražaneho kapra nehovorí sa na jedlo fuj ale toto ma striaslo, normalne cítim bahno 😀 a svokor ide dnes kvôli mne na ryby aby chytil zubača lebo tu rybu mam rada mňam mňam

lulu4
19. júl 2009

ked je tak okolo 20 stupnov je super ked pofukuje vetrik vtedy sa ozaj dobre spinka

garonka
19. júl 2009

lulu no ja sa budem tešiť keď nam napíšeš že si našla na teste // huraaaaaaaaaaa 😉

slovakia13
19. júl 2009

tu je nejakych 16 😝 tiez milujem burky ,ale tu ziadne nie su......

lulu
mna tiez nenormalne pobolievalo v podbrusku a tiez som cakala a cakala na menstruaciu a ona nechodila a nechodila 😀 drzim palce 😉

andrejusa
19. júl 2009

a môžme také rybky? ja môžem ostrieža a pstruha. hmmmmmmm, dala by som si, s takým kapustovým šalátom, pekne opečeného, chrumkavého... jeeeeeeeeeeeeeejda

andrejusa
19. júl 2009

myslím môžem akože milujem

lulu4
19. júl 2009

no to su od vas pozitivne povzbudenia ze tie bolesti podbruska mozu znacit tehotenstvo.... lebo mrsku to nemoze signalizovat ta este nemoze prist.... bolo by skoro o dva tyzdne....
dakujem a ozvem sa.....

garonka
19. júl 2009

baby skoro som odpadla všimla som si na stehnach strie akoby som sa rozpadavala 😠 kriste keď ja priberiem na stehnach a prsiach najviac po pôrode budem chodiť naha 😀 😀 😀 😝 😝 😝

garonka
19. júl 2009

ryby vraj môžeme a vraj nieje dobre jesť veľa vypražaneho ale pstruha na masle a so zeleninkou by som jedla stále ale vraj ryby v konzerve a udene nieje dobre jesť

andrejusa
19. júl 2009

aj ja som si včer našla. Normálne ma to rozplakalo. Musím si kúpiť nejaký krémik, len tie na strie sú trošku drahšie, asi by stačil aj klasika hydratačný, nie?
lulu... to nieje len povzbudenie, ale aj pravda, nikto by ťa neklamal, len aby ťa utešil, lebo by si sa potom cítila ešte raz tak horšie.

lulu4
19. júl 2009

ved nemyslela som to v zlom asi som to blbo napisala, viem ze to nemyslite v zlom ved preco by ste klamali

andrejusa
19. júl 2009

takže údenáča nie? hííí, toho ľúbim, konzervy moc nemusím a vyprážané tiež skoro vôbec nejedávame. Mala by som si kúpiť nejakú knižku kde je popísané čo môžem a čo nie.

lulu4
19. júl 2009

no pocula som aj ja od kamosky co je tehu ze ryby sa nemozu vobec tak neviem

andrejusa
19. júl 2009

moje ja som to tiež nemyslela v zlom, to som ťa chcela potešiť 😉

lulu4
19. júl 2009

si velmi mila.... budem pre dnes asi koncit a potom sa ozvem ale nevydrzim aj tak, buduci vikend si spravim zase testik kupim si tie lacne pepino aspon styri

garonka
19. júl 2009

ja som si dnes kupila z lekarne krem eastik Q stojí 7 € lekarnička mi vravela, že je najlepší ale su i drahšie aj za 35 € 😉 mňam a ja udene ryby rada mam

garonka
19. júl 2009

lulu držím prstiky 😉 😉 😉 😉

garonka
19. júl 2009

andrejuskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andrejusa
19. júl 2009

už som tuuuuuuuuuuu 😀 zakukala som do filmu

garonka
19. júl 2009

čo pozeraš ? na markíze ten dvojdielny film? ja musím na jojke tie serialy C.S.I 😠 ale visím na nete tak mi to je jedno 😀

andrejusa
19. júl 2009

aj ja pozerávam tie kriminálky, ale môj drahý to enmá rád. A tie zbožňujem katastrofické filmy, a pozeráme ten na markíze. BOla som môjmu drahému urobiť lekvárikové chlebíky a ja som do seba zas ládovala broskyne.

garonka
19. júl 2009

mne sa broskyne zas nesu drahy šiel do teska mi nakupiť ovocie 😀 😀 😀 lebo z krupice mi prišlo ťažko aj lekvarikove chlebíky som nedávno jedla mňam s marhuľovým lekvárom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre