Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
19. sep 2009

gabiiiiiiiiii som tuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀

garicka
19. sep 2009

garonka a ty kedy už budeš mať album??? som sa ne neho už tešila, ja mám teraz takú mániu pozerať albumy na koníkovi, nie som vadná, však?? väčšinou porovnávam cudzie brušká s mojim ...

garonka
19. sep 2009

tak moja ja sa musím najprv poriadne nažrať aby bruško ešte viac narastlo 😀 neboj fotky pokukaš len teraz sa mi nejak nechce stym robiť, ale nie i ja rada kukam albumy a hlavne tie svadobne 😉

garicka
19. sep 2009

dneska ide nezvratný osud jednička na markíze a dvojka prime.... keď som to pozerala tak cez prsty... ale vydržala som až do konca 😀 😀 😀 ale trojku som ešte nevidela....

garonka
19. sep 2009

tak si to kuknem ešte raz, pre mňa to boli rozprávky ja horory milujem 😀 a nezvratny osud som videla všetky časti a ešte som pritom aj jedla 😅

garicka
19. sep 2009

juj ja som ho tiež chcela vidieť ešte raz, ale radšej to nerisknem.... nahrám si v noci niečo iné... asi nejakú drámu..

garonka
19. sep 2009

ale to až o pol dvanastej ide hororik, to budem čítať časopis a tak zaspim pri telke 😀 a na markíze ide superman o pol deviatej, skusim kuknuť tu na nete nech stiahnem nejaky normalny film

garicka
19. sep 2009

ja som si zapla ordináciu, už mi konečne neseká net, tak ide mi v kuse.... paráda.... len trochu bolí bruško, a neviem či to z hranoliek, vypra.syra, alebo z toho že som chodila bez ponožiek a bosá po holej zemi bez koberca....

animasoul
19. sep 2009

baby a co tvrdnutie bruska..

garicka
19. sep 2009

čauky anima

ja beriem už cez 2 mesiace 3x2 tabl magne B6 a bruško zatiaľ netvrdlo (klop,klop) prečo sa na to pýtaš? už si tehu?

animasoul
19. sep 2009

ano

slovakia13
19. sep 2009

mne tiez brusko netvrdne ,alebo o tom neviem-nastastie 😉

ja horory nemozem ,som strachoput! ja iba rozpravky 😀

garonka
19. sep 2009

jedla si hranolky s chuťou? aj žaludok ťa môže bolieť, ja praskam do seba kukuricu ale 3 su asi stare, lebo drahy sa so mnou hada, že čutky su i fialove i biele, mu vravím ak su fialove kukurica je stara, veď i tvrda je, no nie nemam prevdu

animasoul
19. sep 2009

aj mne dal doky magne b6 a stale tvrdne ale je to v pohode..

garonka
19. sep 2009

ja tiež beriem Magne B6 3x1 a bruško ako faldík mam 😀

garicka
19. sep 2009

slovakia

ja ich tiež nemôžem, ale nevedela som že je to horor, až keď začali krváky, ale to už som bola zvedavá ako to skončí, tak som to dopozerala a ako naschvál som najprv videla druhú časť a potom až prvú 😀 😀

ja keď pozerám večer horor tak vieš ako vo mne pracuje fantázia ??? nenormálne. sa bojím tiež a sama nemôžem byť vôbec...

nejedla som s chuťou, tak normálne, ešte som aj počkala kým mi to na tanieri vychladne

animasoul
a v ktorom tt si? ti tvrdne bruško?

animasoul
19. sep 2009

v 23tt..

garicka
19. sep 2009

pozerám že si si doplnila údaje... a ako dlho ti tvrdne bruško, si bola s tým aj v nemocke? mojej kamarátke tiež tvrdlo bruško a bola s tým v nemocke na infúzkach

garonka
19. sep 2009

no už si sťahujem horor Stužkova 😀

gari dnes mam na večeru zas krupicu ale už o ôsmej 😅 dufam, že mi nebude zle

animasoul
19. sep 2009

neviete mi poradit neiktora niejaku skvelu stranku o porode..nic zaujimave som nenasla.

garicka a planujes aj kojit.?ja by som chcela!

garicka
19. sep 2009

garonka
a minule ti bolo zle? počuj nie sme až také rovnaké 😀 jak pozerám na tie naše žánre čo obľubujeme 😀 😀 😀

garicka
19. sep 2009

hej plánujem.... no len neviem či z tých mojich mini mliekarní niečo pôjde 😀 😀 😀 a či malý bude vedieť z nich sať....

garonka
19. sep 2009

no gari ja kuknem i komedie i romanticke ale radšej sama, lebo keď je pri mne drahy a furt vyzívuje ma to vytáča 😀

nebolo mi zle len sa bojím aby mi hepatalky zas nevyskočili, aby pekne klesali 🙂

garicka
19. sep 2009

ani

a odkiaľ si?

vefi89
19. sep 2009

Caute gulky, uz som aj ja doma. 😀 😀
co ste dnes robili?

garonka
19. sep 2009

to ste mali byť teraz u nas , drahy varí na zajtra polievku, husaciu 😲 blázon lebo rano chce ísť na huby, a ťaha i mňa, veď ja nemôžem toľko chodiť.

garicka
19. sep 2009

garonka

aj môj ide ráno na huby 😀 😀 😀 to sú náhody.... ale mňa nevolá lebo vie že nemôžem, ale šla by som, aj keĎ najprv hundrem že do kopca treba ísť, ale potom je to už OK

ahoj vefi
ja som vykukovala poobede na koníku kedy tu kto zavíta 😅 ty si kde bola?

animasoul
19. sep 2009

od velkeho krtisa ..dost daleko co..

pozeram, ze ste tu pravidelne tehulky..

garonka
19. sep 2009

tak to my dve sme ozaj v minulom živote boli asi siamske dvojičky 😀 😀 😀

vefiiiiiiiiii čauko, ja som bola u maminky 😀

garicka
19. sep 2009

ani

a ty si pri nás ešte nebola?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre