Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

zazalienka
2. sep 2009

http://televizia.joj.sk/tv-archiv/promi-noviny/...

skús si otvoriť tento link, to sú dnešné promi noviny, niečo pred piatou minútou je kúsok z koncertu..

garicka
2. sep 2009

dikeeees, idem mrknúť 😉

garicka
2. sep 2009

nejako mi to veľmi naťahuje net, mrknem sa neskôr

zazalienka
2. sep 2009

Pozri si to rovno na stránke joj, mal by tam byť archív..

garicka
2. sep 2009

hej, len teraz mám zapnutý router a ide mi net pomalšie a je aj podvečer. inak kúpila som si tú mastičku a pozerám že je aj proti štipancom od komárov aj sa používa pri nádche

zazalienka
2. sep 2009

noo, keď dáš pod nos, tak aj proti nádche.. je to výborná vec..

vevericka23
2. sep 2009

ahojte baby, chcela som sa vas spitat, kedy vam vykuklo brusko v tehu 😀

zazalienka
2. sep 2009

hehe mne tuším hneď🙂 ale nie, ukazovať sa začalo okolo 10-12 tt..

vevericka23
2. sep 2009

lebo ja som v 16 tt a brusko mam ale nie take pevne tehu ale skor take este tukove 😅 no neviem. A ty si mala hned take gulate a pevne?

garicka
2. sep 2009

ahoj veverička

ja som aj pred tehu mala bruško, takže neviem kedy presne mi začalo rásť, ale myslím že také naozaj tehulkovské začalo byť v tom 18-19 tt. dovtedy bolo len trošku väčšie. 🙂

zazalienka
2. sep 2009

noo, skôr také trasľavé, dlho som necvičila.. ale strácal sa mi pás, tak som sa tešila že sa budem konečne ukazovať s bruškom..

vevericka23
2. sep 2009

garicka

no lebo aj ja som pred tehu mala brucho ,, nie velke ale mala,, 😅 teraz to brusko je take skor nafuknute aj mi obcas vadi ked sa zohnem a tak...

garicka
2. sep 2009

zazi a tú deku si kúpila?

vevericka23
2. sep 2009

zazalienkaved to aj ja sa uz chcem ukazovat s bruskom 😀  co som pozerala foto tu  tak niektore baby tam uz maju take velke a ja ani nie.

zazalienka
2. sep 2009

xixi ale ja som aj veľa papala a malé rástlo..

garicka
2. sep 2009

vevericka

vydrž bude aj veľké bruško a potom budeš mať problém sa zohnúť ako ja, aj nohy si holím asi už 2krát dlhšie lebo sa neviem dobre zohnúť 😀 tak si sadnem na vaňu a holím opatrne aby som z nej nespadla 😅 . neboj ešte si to užijeme 😉

zazalienka
2. sep 2009

deku som ešte nekúpila, až podľa toho akú farbu budem potrebovať.. neviem či vieš ako vyzerá, ale je úžasná.. u nás v TT ju majú okolo 18 €.. je lacnejšia ako na nete..

garicka
2. sep 2009

vôbec neviem o akú deku ide, je na nej niečo zvláštne? alebo má nejakú zvláštnu funkciu? ja som o deke ešte nerozmýšľala akurát ich pozerám na stránke www.babymania.sk

zazalienka
2. sep 2009

http://www.btdominik.sk/saEngine.php?sk=30

toto sú ony, španielske deky.. je krásna, hrubá, na zimu ako stvorená.. a vraj sa nevyžmolkuje a nevyťahá..

vevericka23
2. sep 2009

tak dik baby, no tak potom s tu hodim niejake to foto ked bude brusko veeeelke a netukove ale babetkove 😀 tak sa majte,ja uz idem pomali spinkat akosi nas to lame a zajtra praca vola Papa.

zazalienka
2. sep 2009

ahooj, veve, ja som tiež len spala stále.. a jedla.. pekný večer..

garicka
2. sep 2009

paaaaa vevericka,

inak ja som sa včera merala a teraz neviem či som tučko ale mám už 105 cm cez pupok 😲

garicka
2. sep 2009

jeeeeej aké sú pekné 🙂

zazalienka
2. sep 2009

a keď ju chytíš, tak je perfektná.. mäkkulinká.. ja som zaťažená na deky a stále v zime zmrznutá.. asi aj ja si ju obstarám.. aj malinkému..

garicka
2. sep 2009

a po koľko bola vo veľkosklade?

zazalienka
2. sep 2009

okolo 18-19 €.. na nete som ich videla okolo 23 €..

garicka
2. sep 2009

ale tam stála na tej stránke nejakých 19 €.. to bol ten veľkosklad?

aninka89
2. sep 2009

baby, dnes som bola na poradni a doktor chcel ale nemohol potvrdiť naisto chlapčeka lebo tak stiskal nôžky že vôbec nebolo vidieť..... Doma som hovorila že ktovie či to nakoniec nebude baba keď sa nechcela ukázať 😀

garicka
2. sep 2009

aninka a na 20tt ste neboli na 3D ultrazvuk? tak to potom budeš mať pri pôrode prekvapko 😉 ak to bude baba

aninka89
2. sep 2009

nie, neboli sme......... Ktovie či nakoniec nebude fakt prekvapko 😉 Len ma potom bude štvať že máme modrý kočiarik a aj vecičky viac menej do modra 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre