Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
23. nov 2009

vejula ja uvidim co ma rano napadne
ci ma kopne muuuza 😀

valria321
23. nov 2009

ale kopka stale vejula ale musi to byť maličkej neprijemne lebo stale kašlem ach jaj .....čo už musi mi to odpustiť mamina zato nemôže🙂))začni veru kupovať skôr lebo potom sa ti nebude chcieť ....

vejula
23. nov 2009

Tak to je dobre ked kopká, a neboj ona sa určite nebude hnevať 🙂 ved však koho iného teraz má ako teba 😉

lenocka84
23. nov 2009

jaj baby ja sa uz velmi tesim ked budem citit pohyby
len to si este zrejme dost pockam

zazalienka
23. nov 2009

aj ja som dobrala antibiotika, už nebolo pomoci.. som myslela že ma porazí od kašľa..
no my už sa nevieme dočkať, kedy krpec príde.. len si myslím, že on je taký akčný, lebo má málo miesta v brušku.. mám pocit že chce von na čerstvý vzduch.. len nech tam pekne ešte vydrží.. vnútri.. len sa stále rehoceme, že mi nadletuje tričko.. to sú kopance 🙂

vejula
23. nov 2009

Ani nie.... Na vianoce už bude kopkať a to je tu ani nevidieť 😉

zazalienka
23. nov 2009

no a kde sú garonka a vefi? absentujú dnes?

vejula
23. nov 2009

no tak sa mi zdá že hej, vefi tu bola na chvíločku, a garonku som tu už nevidela dlhšie. Včera tu celý den nikto nebol. CCC sa flákajú 😉

vejula
23. nov 2009

jej zazi tak to musí vyzerať super 😉 No mna mimi ešte len tak občas poštuchá ale všetko v rámci normy, však ešte som len v 21tt tak o desať týždňov už aj mne možno bude tričko natriasať 😉

valria321
23. nov 2009

zazalienka si normal antibiotika brala????

zazalienka
23. nov 2009

vejul, gúľa sa z jednej strany na druhú.. ale myslím, že včera sa veľmi vyzúril pri superstar.. keď prestali spievať, bol kľudný.. ked začala pesnička.. horor..
valria najprv sirup od pľúcnej lekárky a potom antib. Rovamycine.. tie môžu aj tehule..

valria321
23. nov 2009

no ja neviem kupila som niaky sirup v lekarni tak uvidim či pomôže snad nebude horšie mala si aj teplotu mna len dosť draždi na kašel

vejula
23. nov 2009

hihi, takže ma radšej kľud... Alebo len tancovalo do rytmu 🙂

lenocka84
23. nov 2009

vejula alebo naznak kto ma vypadnut

valria pri ktorom finalistovi to gradovalo?

zazalienka
23. nov 2009

teplotu som nemala, ani ju nemávam.. ja teraz ešte beriem Stodal sirup.. hádam už budem konečne z toho vonku..

valria321
23. nov 2009

lenocka84 pri žiadnom to písala zazalienka sa musiš opytať jej🙂)

vejula
23. nov 2009

jj... Ale ja teraz tipujem toho čo spieval tu včielku máju... Podla mna to bolo trošku trapne. Ale aspon bola zábava, však nechajme sa prekvapiť 🙂

lenocka84
23. nov 2009

valria prepac
nejako nestiiiham

zazalienka pri ktorom finalistovi to gradovalo?

valria ty nemas teda tanecnika?

valria321
23. nov 2009

zazalienka aj ja ho mam tak uvidime 🙂)

valria321
23. nov 2009

lenocka84 ja mam tanečnicu xi ale moja mala sa natahuje a nekopka len hrčky po brušku mi robka ale občas si aj kopne do rebierka a dosť to boli

zazalienka
23. nov 2009

hehe pri Denisovi Lachovi a včielke Maji.... asi je národ hluchý.. ja mám zopár rokov hudobnej a asi aj Miško už má hudobný sluch.. keď sa mu to nepáčilo..

lenocka84
23. nov 2009

valria tak to sa len ozyva aby si na nu nezabudla ze aj ona je uz tu 😉

vejula
23. nov 2009

hihi zazi tak máme s tvojim maličkým rovnaký tip na vypadnutie... Inač tiež som na základke chodila na hudobnú 😉

zazalienka
23. nov 2009

ja mám 6 rokov klavíra a asi 12 rokov v speváckom zbore + som trochu fušovala do hry na organ🙂

lenocka84
23. nov 2009

zazalienka tak na organ to moze byt dobre nie?

awooojky
23. nov 2009

no neviem ale mozno dalsi priznak prisiel, v aute mi dnes prislo dost zle. a od vtedy ma strasne napina, na chvilu to preslo tak som myslela ze to len tak ale vratilo sa to a nejak to neprestava. joj keby som uz vedela naisto aky je to dovod. Ste mi dali dievcata nadej este a velku 😵

zazalienka
23. nov 2009

lenočka.. na kostolný... nie na manželov🙂))))) na ten hrám teraz....

lenocka84
23. nov 2009

zazalienka ved ja som myslela na kostolny, ty jedna na co hned nemysliiiiiss 😀 😀 😀

zazalienka
23. nov 2009

hehe.. noo šak hladnej .... sa o kukurici sníva.. keď mám manžela v práci🙂))) 😎

vejula
23. nov 2009

😀 😀 😀 Na nejako sa tu zvrháva debata, pozerám 😀 Tak sme dobre tipovali s malým Miškom 😉 Tak na orgán... To musí byť asi ťahšie ako na klavíri ked tam je viac tých klávesovýxch radov... A hrávala si aj v kostole na omšiaCH?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre