Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
25. nov 2009

Gabiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj 😀 😀 😀

garonka
25. nov 2009

lenočka

našťastie nemam prekonala som to pred tehu ale pre istotu idem v 30tt na odbery ešte raz či ten vírus vypukne alebo nie a preto sa chranim ako len môžem papam veľa ovocia, pijem zazvorovy čajík a vyhybam sa miestam kde je veľa ľudí 🙂

awooojky
25. nov 2009

poradte mi je zly ten svetlucko hnedy výtok?

vejula
25. nov 2009

čavte kočky, tak ako???? Ja dneska celý den vybavovačky... Fúúúú no jak tí vedia človeka poprehánať. Garonka, ty kde si furt???? Som ťa tu nevideláááá 😉 Ťa spánok už premáha čo??? Ale však dobre len si pospi, sa vraví že aj bábo potom bude kludnejšie ked sa narodí.
Mirka držím palčeky, nech máš všetko OK, nech je maličké v poriadku.

valria321
25. nov 2009

ahoj vejula kedy ideš nabudduce na poradnu?????nerozmyšlala si žeby ťa odrodil paučin??

lenocka84
25. nov 2009

awoojky zatial nestresuj

vejula a ty ako?
co nove?
ty uz unavu necitis?

garonka
25. nov 2009

veji ja som sice furt tu al veľa hajam 😀 keby vyšlo vonku slniečko tak by som nebola ospala ako dudok 😀

čo si vybavovalaaaaaaaaaaa? 😀

garicka
25. nov 2009

valria ja som porodila podľa menzesu v 33+3 tt a podľa pediatrov bol miško v 36 tt.

baby taký to je dobrý pocit keď som zasa na koníku. ci pána skoro dvojmesačná absencia 😝

garonka
25. nov 2009

Gabi mňa absťak chytal keď nam vypli nepravom net 😀

valria321
25. nov 2009

garička ale maleho miška maš nadherneho nemôžem sa na neho vynadivať....a mala si ho dlho v inkubatore či ani nie ?

garonka
25. nov 2009

baby a ja som malinkeho videla naživo ako krasne hajka v perinke 😉 cez skypeeee ešteže take niečo existuje 😀

vejula
25. nov 2009

Valria, zajtra idem na morfo a bojim bojim, dufam že bude všetko Ok. No a na poradnu idem o dva týždne. No aj som rozmýšlala že by som chcela ho mať pri pôrode, ale neviem či sa to dá takto objednať do predu dokiho na pôrod. Ale asi sa ho spýtam 😉
Lenočka, nooo dnes zývam o dušu celý den, ale ked som dosla domov tak ma to akosi prešlo 🙂
Garonka som si menila doklady a také srandy... Dosť neskoro už skoro dva týždne po svadbe, ale akosi nebol čas 😅
Garička krásny synček 😵

awooojky
25. nov 2009

Ta som nervozna trocha dost

valria321
25. nov 2009

vejula da sa snim dohodnuť dopredu to je kedy o 2 tyždne ja mam tiež tak niak 10.12..

garicka
25. nov 2009

valria bol v inkubátore takých 10 dní ale dýchal bez prístrojov, len mal žltačku tak dlhšie

garonka
25. nov 2009

veji ja som tiež po dvoch týždňoch menila doklady a akosi mi bolo ľuto za mojim menom 😀 teraz som si zvykla ale na dedine odkiaľ pochadzam ma stale volaju aj po starom mene a sa mi to páči 😀 😀 😀

garicka
25. nov 2009

luci a v ktorej dedine si bývala?

vejula
25. nov 2009

Hii valria ja tiež idem 10.12 o 11.00 hod A ty ideš o koľkej???? Možno že sa aj stretneme 😀

garonka
25. nov 2009

Gabi Lemešany to je medzi Prešovom a Košicami ale furt som ako z valalau 😀

vejula
25. nov 2009

No a valria ty si s ním dohodnutá na pôrod???
Garonka ja som tiež z toho nového mena uplne mimo... A hlavne ked sa mám podpísať... Už sa mi x krát stalo že som začala podpisovať starým menom... A dnes ked som menila doklady tak im tam hovorím že sobašny list má môj priateľ, a on bol hned vedla v okienku... Tak sa mi smiali, že priateľ 😀 😀 😀 😀

valria321
25. nov 2009

no ja idem na posledne odbery takže idem na 7 :45 tak to sa asi nestretneme nevadi ale potom už budem chodiť každy tyžden na monitor srdiečka až do konca tehu tak hadam potom sa stretneme inač si mi dosť aj povedoma...

valria321
25. nov 2009

no vieščo vejula nie niesom ešte zatial ale ak mi nahodou pôrod pride v utorok tak on ma každy utorok službu v Žilinskej nemocke🙂

vejula
25. nov 2009

No, tak terza sa asi nestretneme.... Nooo škoda že nemáš foto, by som kukla že či si mi aj ti neni povedomá, je možné že sme sa už v čakárni stretli 😉
Idem sa osprchovať, tak tu budem tak za pol hodku 🙂

garonka
25. nov 2009

veji to si zvykneš 😀 😀 😀 😀 😀

lenocka84
25. nov 2009

ja som happy cappy ze pri zmene priezviska nemusim menit podpis
takze az take zlozite to nebude 😉 😉 😉

vefi89
25. nov 2009

Garonka 😀

ked rano tu nikoho niet 😕 a potom si vzdy najdem daku chujovinu, co treba spravit. Misko k nam pride za necele 3 mesiace a ja musim teraz maknut na dome, aby ked tu bude drobcek sa nemuselo s nicim ani pohnut. Takze dnes som murovala jednu priecku, zajtra druhu, potom drahy vystierkuje, zacnem hned aj malovat, potom musime podlahy polozit a nabytok poskladat..mame toho este hodne, takze pokial sa mi este da, tak sa snazim robit, aby som mala uz na sviatky ciste svedomie a rozmyslala len nad tym, co bude este treba Miskovi kupit 😀 len uz sa zacinam gulatiet a vsetko mi trva straaasne dlho 😒

vejula
25. nov 2009

AAA kočky kde ste zdrhli?????
A lenočka to ako je možné že nemeníš podpis????

garonka
25. nov 2009

ja som tuuuuuuuuuuuu len som bola s havom vonku

vefi no moja len poľav nieže sa budeš otvarať a hajde do nemocky 😕 aj ku nam by si mohla prísť vymaľovať malenmu izbičku a aj popratať 😀

vejula
25. nov 2009

jeeej garonka, to máte ake dobré že budete mať pre malého izbičku... My sa budeme aj s psíkom tisnuť v jednoizbáku... Ale čo pre začiatok sa to snad bude dať zvládnuť.

garonka
25. nov 2009

veji mame trojizbak maly ma izbičku sam ale bude s nami v spalni a aj havo lebo ten nebude sam spať v obyvačke v košíku 😀 včera som vyskušala že ho necham v obyvačke a on za celu noc 5x prišiel do spalne 😀
ale aspoň ste sami a aj to je veľke plus 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre