Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
17. dec 2009

Ahojte, pripajam sa sem k vam. Ako sa dnes mate?

lenocka84
17. dec 2009

lusy dnes som tu mala este maminu tak som s nou behala ako taxikar
aby vybavila vsetko co ma
a teraz opatrujem deti, takze az taky relax to este nie je

awooojky
17. dec 2009

vejula. no áno od vtedy ako som posledne písala a teraz zrazu su tam
jaj strasne moc sa tesim

lenocka84
17. dec 2009

baby take mierne akoby vlnenie, na pravej strane
moze to byt pohyb??? 😅

janefonda
17. dec 2009

Túto otázku som si aj ja do včera kládla, ale pohyb to môže byť, prečo nie. 🙂

mirka12011
17. dec 2009

mati a je vhodny aj pre tehulky?

lenocka84
17. dec 2009

jane takze vylucene to nie je
to by bolo super, by som sa aj tesila
taky darcek na vianoce 😉

rogerka
17. dec 2009

ahoj babky 🙂
mala som u seba kamosku po dlhej dobe, tak som zmizla...
mirka, stodal mozes, je to homeopatikum a je vhodny aj pre tehotne, ja ho beriem uz skoro š. tyzden 😉

vefi89
17. dec 2009

rogi ahooooj aj ja som tu 😉

mata1001
17. dec 2009

mirka ahoj ano je vhodny aj pre tehulky,aj ja ho beriem. 😉

rogerka
17. dec 2009

ahoooj 🙂
baby, co mate na veceru? som hladna a neviem, co si mam dat 😒

garonka
17. dec 2009

uz som tu a neujdem vam dlho som telefonovala s mamkooooooooou 😀
dnes dostalo nase babo zas darcek fusak do autosedacky tak mame poriesene furt som knucala co mu kupit fusak ci overal drahy ma nemohol pocuvat rozhodol za fusak a kupil 😀 30 € 😠

vefi89
17. dec 2009

lucy, tak to je super, že už máte.. 😀 my už máme tiež všetko, ale som nasraná na toho pána, čo si hovorí môj otec.volala som s jeho ženou v nedeľu, lebo som jej kázala, nech mi kúpi kojenecké podprsenky v čechách a nech mi ich pošle. ešte sa ma pýtala, že čo potrebujem a som jej zdôraznila, že všetko mám a nič mi netreba a brat mi vera písal, že ide domov so svojou taškou a 15 kilovým vrecom s handrami pre drobca. ja teda nechcem byť nevďačná, ale načo mi bude toľko vecí? veď teraz to už nemám kam dávať 😠

vefi89
17. dec 2009

rogi, my sme dojedali palacinky zo včera a francúzske krumple, ale ešte si dáme obložené chlebíky 😝

garonka
17. dec 2009

a ty stara kde si bola 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zas si vypekala?
odfotim fusak a supnem do albumu oki?
jasne naco tolko veci i mne tolko pokupovali, podavali a co stym babo vela veci nepotrebuje ah jaj

garonka
17. dec 2009

vefi aj tebe sa Misko vlni v brusku? môj sa presuva kade tade a nasiel si pravu stranu a ja mu vysvetlujem nech mi pecen necha na pokoji 😔

garonka
17. dec 2009

rogi ja som mala krupicu z 800ml mlieka 😕 skorica a granko mnam

vefi89
17. dec 2009

lucka, nevypekala, dnes som si zdriemla a zabávala som sa asi dve hodiny s pesom 😀
Malinký je veľmi hyperaktívny asi už štvrtý deň, strašne mi rebrá kope, akurát tam má nôžky zapreté, tak ma to už nenormálne bolí 😅 ale hýbe sa stále a stále, ale ja som taká rada, keď dá o sebe vedieť 😀

garonka
17. dec 2009

vefi aj ja ale ako som zjedla krupicu dostal stikutku preboha z coho? a ani sladka nebola lebo som urobila bez cukru 😀 a teraz namiesto kopancov sa vlni 😀

rogerka
17. dec 2009

nieco slane by som si dala, bo som zosrotovala celu konzervu ananasoveho kompotu a teraz nemozem sladke ani citit...
moj stupel zas akoby ani nekopal, len boxuje. a tiez sa prevaluje z boka na bok, podla toho ako sa ja otocim. akoby chcel opakovat po mne 🙂

allinka79
17. dec 2009

ahojte, tak som doma... stale to iste... krcok takmer spotrebovany, otvorena pre prst... poriadne vo mne porypal, ze mam prist v nedelu a ze uvidime... takze som doma 🙂

rogerka
17. dec 2009

aj my sme dnes mali stikutku... to moje stuplatko stikutalo asi 20 min. vkuse, aj sa potom rozculoval a boxoval kade tade, ale moc to nepomohlo

rogerka
17. dec 2009

ahoj ali, takze nic? doma je predsa lepsie 😉 do ktorej nemocky si to sla?

lenocka84
17. dec 2009

alli takze uz cakam ze kazdy den to moze zacat?

ja som si dala kuraci vyvar a maskom, mrkvickou a cestovinkou

rogerka
17. dec 2009

jeeej, leni, posli mi trosku...

garonka
17. dec 2009

baby kuk do albumu 😀

allinka79
17. dec 2009

rogerka na Antolsku...

lenocka, mam pocit ze to asi nezacne... tak skoro... no uvidime, ci tym rypanim nieco zmenil...

rogerka
17. dec 2009

ali, ja som tiez uz takmer rozhodnuta pre antolsku... ako si zatial spokojna? zazmluvnujes si lekara?

rogerka
17. dec 2009

gari, ten je kraaaasny 🙂 uz len babo donho 😉

allinka79
17. dec 2009

mam zazmluvneneho Janaca... ked som tam lezala,bol moj izbovy lekar, takze som ho uz mala okukaneho 🙂 a spokojna? aj hej, aj ked toto chodenied na antolsku s taskou sa mi moc nepozdava... zda sa mi to cudne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre