Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lucy1990
29. jan 2010

Dobru nocku 😉

janefonda
30. jan 2010

Ahojte tehulky 🙂
Konečne sa po pár dňoch hlásim 🙂
ako sa dnes máte?
Tak my sme ukončili prerábku, nové podlahy uložené, vymalované, vstavaná skriňa na chodbe tiež hotovo...už som ju aj zaplnila 😉 , kuchyňa má novú pracovnú dosku s novou trúbou a indukciou, ....takže nasledovné dva týždne len upratujem. Kuchyňu už viac menej mám, manžel poodnáša ešte nejaké veci do pivnice a môžem poumývať podlahy. 😝

garonka
30. jan 2010

krásne zasnežene ránko želám 😵

dugyna
30. jan 2010

caute baby 😉 uz som hore
akurat som objavila v albumoch nejaku tabulku podobnu tej co sme tu kukali pohlavia podla krvnej skupiny
a tato je taka ze tam je vas vek a potom mesiac pocatia...a tak jak mi predtym vyslo ze budeme mat chlapca tak tejto mi vyslo ze budeme mat dievcata 😠

janinna11
30. jan 2010

Dobre ranko kocky, ja som az teraz vstala, strasne!! Ale aspon som sa konecne vyspala 🙂 No idem trochu poupratovat, nech mam popoludni lazo plazo a budem len citat a oddychovat 🙂, zatial sa majte cicusky 🙂

dugyna
30. jan 2010

lenocka a to foti v ateliery alebo fotky vonku?to ti ako pofoti brusko aby bolo vidno atak?
napis mi prosim do ip co by to stalo.nas to s drahym zaujalo 🙂
a myslela som epidural..to neni tam ze zabera len pol hodku..ale tam s apotom posuva prah bolesti..a nejake bolesti citis ale nie uplne..a zavisi ako ti ten epidural aj pichne..a ked kamosky hovoria ze po pol hodke uz citili bolest..skusali rodit aj bez epiduralu 😉
ale je to strasne ze sa za to plati

garonka tak pocuj kuk taky smradlavy avivaz a ten nechaj vylozeny a drahy bude v tom prat.xixixi. inak keby si jej to dala na viac otacok..nepokrcilo by sa viac??

mirka ty mas nizko placentu???mas ju teda v dolnom segmente..a aj ti povedala dr ze ci ti prekryva vnutornu branku?alebo teda ci mas vcestnu placentu??

prepacte ze som vcera tak zduchla pozicali sme si vo fibertv sumrak a kukali sme s drahym paradny film..

janefonda
30. jan 2010

no dugyna tak co to bude? Ja som si celu dobu myslela, ze cakame chalana, az kym nam nepovedali opak 😀 a teraz sa tesime na babu!!! 😀
Garonka kde snezi? V Kosiciach? tu v Rakusku zatial nic 😉 sneh mame, ale len taky stary spinavy 🙂
Pondelok ideme s muzikom mrknut nabytok pre malu do izby! 🙂 tesim

dugyna
30. jan 2010

liv kukam ze mas fotku 😉
kocky vyvencim hafana a hodim sem aj ja foto
vefi som ti vcera zdrhla..sory neboj len papakaj ked ti chuti a pekne lezkaj..robis to pre malinkeho Miska to maj na pamati

barbina182
30. jan 2010

dobre ranko..baby chcem sa spytat mam take okolo pupka modre neboli ma to ale boim sa mate take aj vy neviete co to moze byť::?

dugyna
30. jan 2010

tusim sme tu same blondynki
y
garonka nemas detsky usmev mne sa ta foto paci..a iank nevyzeras vobec na tych 27..by som ti ledva tipla ze mas 22-3
liv aku kocku tu mame 😉
lenocka a ty nebudes davat ako krsteho suroencov?

veji to mamina kukala si ten isty dokument ako je bolo to v stredu mysleim alebo v stv??uz neviem..ale ona porodila cisarskym v 24tt..

dugyna
30. jan 2010

jene ja aj drahy mame od zaciatku tusaka ze to bude chlapcek 😉 dokonca aj moja mama si to mysli..takze vsetci volame babetko maly Dugy 😉 ..a dr ked sme boli v 15tt na poradni tak hovorila ze bud to ma medzi nozkami pupocnik alebo to je pipik a potom sa jej maly vrtel.takez sa nevedela kuknut...a na 3D/4D maly hajal..a nozky mal pri sebe a este aj pokrcene..ale zvazujem s drahym ze pojdeme na to zistenie z krvi..urcite by sme nevydrzali cakat az do konca tehu 😉 a aj tak mame uz vecicky nejake bledomodre..ale najdolezitejsie je aby bolo zdrave
a ty si si tiez objednalav nieco z tej mojamoda?

barbina..to okolo pupka modre moze byt ze ti presvitaju cievy..zilky..stava sa ti u tehotnych ..
ale nevidim to takze ti neviem povedat ci to je ono

dievcata a musim sa pochvali 😀 😀 😅 😅 😵 😵 😎 😎 😎 😉 😉 🙂 🙂 🙂 taky som stastan aj drahy...vcera ako sme kukali sumrak..som mala take pichanie aleboc o v podbrusku..atka..musela som sa vypodlozit vankusom..som si nasla polohu na boku..a pocas toho ako sme s drahym kukali sumrak 😉 😉 😉 😉 jej hadajte co sa stalo 😵 😵 😵 😵 😵 asi som citila malinke na 90% myslim ze to bolo ono..akoby sa mi tam v podbrusku a trosku vysie mrvili cerva..alebo brusko vrtelo..to bolo paradne 😉 a trvalo to dost dlho s prestavkyami obacs ale inka to bol uzasny pocit..paradne nieco..to prajem kazdej zene aby to zazila..to sa neda opisat..ake je to krasne..aj s drahym sme sa tak vyteosvali.. 😉 asi sa malinkemu pacil film

dugyna
30. jan 2010

kam ste vsetky zmyzli 😒 garonka slubila ze tu bude cely den..

vejula
30. jan 2010

ahoj dugy som teraz došla... akosi ma hlávka pobolieva...

Jeej a gratulujem ku pohybom maličkého alebo maličkej 🙂 Ja som pocítila až v 19tt...

No a mamina ten dokument kukala na spektrume, tak to bolo asi niečo iné, a tie týždne si ona nepamatá, ona to takto nikdy nepočítala tekže jej to nič nehovoí, ona len na mesiace počíta...

dugyna
30. jan 2010

veji ahoj..tak si daj obklad na hlavicku
a dakujeme
aj ja som tu kakala na spektre..to bola take zeny co mala problem so srdcom..a preto musela porodit cisarskym tak skoro..

garonka
30. jan 2010

jane tu v KE sneží take huste sneženie, s havom som bola vonku no vyzerala som tak akoby niekto na mňa vysypal muku 😀
a hlavne, že havo je chory tak sneh musel ochutnať 😀

dugy no chybala si mi tu a ja že kde sa toľko tulaš 😀
ježibabe som šaty vyprala na 1000 otačok 😀 šaty vyzeraju akoby boli vo vreci nahadzane 😀 nech si ich dama požehlí a najlepšie drahy preboha to tak naša pračka perie? no jo tak perie perie, a sa pyta a on keď žehlí prečo take normalne šaty mame, tak že davam drahu avivaž preto 😀
inač dugy diky no ja sa citím nie na 27 ale 20 😀

garonka
30. jan 2010

a som tuuuuuuuuu len som bola s havom vonku
a včera tak krasne hajal v košíku nahodím foto do albumu kym mi ho admini nevymažu 😲

dugyna
30. jan 2010

mi nesiel kon ☹ 😠 😠 😠 😠

garonka
30. jan 2010

dugy ani mne asi je hladny a nema seno a ani cukor a čistu vodu 😠 😠 😠

fotky hava v albume náš chrustík 😉

pepppe
30. jan 2010

dobre ranko babenky,,co ako sa citime?

garonka
30. jan 2010

peppe čaf citíme sa super a ty?
dnes sa perinbabe periny roztrhali alebo čo? 😅

dugyna
30. jan 2010

cau garonka ja ked som sa zobudila okolo 10.15 tak aj tu v Ba a snezilo ateraz prestalo..dnes tu budem s tebou cely den bo drahy je tiez v praci..inak posli k nam nasa sa dat dat na 1300 otacok..ale ked to vytrasiem po vybrati z parcky..a niekedy ani nie tak to neni pokrcen..tak neviem..mozno na tej 60je viac..
pocuj u nas v DM ked osm bola kupovat avivaz minule..mali len same smrady pomaly..takze v klude ti nejyky poradim 😉 este za sa chlapy nevyznaju v prani a prackach 😀 😀 😀

ten moj ma chodil kontolovat ked som este hajala..ze ci uz nie som hore..lebo ho pocujem klepkat nechtami po parketach..a len som suchla ako som sa zobudila..uz bol v spalni a kukal na mna 😀

a preco by ti admini mali vymazat album???

pepppe
30. jan 2010

ahojky🙂)noo pohodka zatial,tak konecne vikend a oddych trosku,no hruza uz by aj snezit mohlo prestat 😒 chcem aby bola jar

dugyna
30. jan 2010

gari a uz si citala co mam nove 😉 a idem kuknut t´hafana
ahoj pepe super sa citim 😉 a ty?

dugyna
30. jan 2010

lucka jaky je zlaty..nas by asi rozkusal pruteny kos..ona ma taku plastovu postel..kupili sme v zoo dome a ta cena bolo tiez uzasna..ale co nespravime pre nasho milacika..a teraz ako sme prerobili tak spava v obyvacke medzi sedackou a kreslom pri cinskej ruzi xixixi
tusim aj vas havo spava s vami v izbe?

garonka
30. jan 2010

dugy nevymažu album len fotky ktore nesuvisia s tehotenstvom a babenkami 😒

mňa rano drahy opustil o pol ôsmej a šiel k mamine nabytok prenašať no coment ja mam doma leharo 😀

peppe i ja chcem teplo a nie zimu 😠

pepppe
30. jan 2010

presne,,,a co ty uz za chvilku aj rodit pojdes,,,sa uz tesis? 😉

garonka
30. jan 2010

dugy diky 🙂 naš havkač spí s nami v spalni len sme ho mesiac učili aby spal v obyvačke ale on nebude nikde sam, je uplne naviazany na draheho a ešte teraz čo je chory a ma chore srdiečko za nim lipne viac 🙂
ja som mu len dobra keď mu treba dať jesť a ísť s nim vonku 😀
haja pri postieľke ale ak príde babo presunieme ho inam ale veľmi opatrne lebo on vycíti, že troška bude odstrčeny
ten pruteny koš stal 800 sk no čo neurobíme pre našich milačikov nie? a plastovy nechcel lebo on si hore na košík hlavu stale podklada 😀
a musí mať kopu hračiek pri sebe 😀

garonka
30. jan 2010

peppe vieš čo ani nie ja to stale odkladam odkladam dohovaram malemu nech vydrží ešte dva týždne lebo mne je teraz dobre 😀
4 a 5.2 mam ešte poradne ale pravdepodobne už zostanem v nemocke 😕

pepppe
30. jan 2010

waaau noo takze sa citis dobre,,neni to uz take,velke brusko a ledva sa hybat??tak uvidis,kedy sa vypyta na svet 😉

garonka
30. jan 2010

peppe no len problem mi robí z postele sa postaviť pre tie lonove kosti ako bolia a ešte nedajbože nohy roztiahnuť ako u lekara to je des, inač je mi fajn 🙂
a tebe sa mimi narodí v lete 😵 😵 😵 aj môj drahy je julovy a ja som narodena v juni 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre