Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
29. apr 2010

ale predsa tam bola 😉

mimi21mimi
29. apr 2010

Vefi.... to varenie mi ani nepripominaj, tak sa mi nechce :D

Inak co som si vsimla, tak co tu maju baby fotky tehu testov - tie tenke modrobiele palicky - tak vsetky testy ukazuju druhu ciarku slabu.... aj ja som si kupila ten test - 3 kusy - a na kazdom bola vzdy slabsia ciarka, i ked s postupujucimi dnami bola trochu vyraznejsia.

vefi89
29. apr 2010

ono sa hovorí, že nikdy nie je nič dokonalé....okrem mňa 😀 😀 😀 😀 😀

vefi89
29. apr 2010

Idem už za drobcom, lebo je vonku v kočiari....priebežne vás budem sledovať 😝 😀 pekný dník prajem 😉

drzkosa
29. apr 2010

no ja sa skusim testnut cez vikend a snad uz bude silnejsia teda ak nedostanem 🙂

tadotami
29. apr 2010

ahojte dievcata 🙂

mimi21mimi
29. apr 2010

drzkosa... pozri aku som mala slabu tu ciarku pri prvom teste, mam to v albume 🙂

tadotami, ahoj 🙂

tadotami
29. apr 2010

ahoj mimi 🙂
u nas dnes slnecno od rana 🙂
ja ked som si robila test tak mi druha ciara svietila ao semafor.pri prvom sa mi neukazala vobec a to som bola asi v 10tt.

mimi21mimi
29. apr 2010

U nas je tiez pekne slniecko 🙂
Ja som si robila test niekedy vo stvrtok tyzdni cca.... ale to preto, lebo ja som brala antiku, tak sa mi to hned nezdalo, ked ms meskala....
Dnes uz viem, ze antika mi zlyhala kvoli stitnej zlaze, ale na malinku sa tesim, aj ked sme ju neplanovali 🙂

tadotami
29. apr 2010

ked som si ho spravila tak som dostala skoro infarkt,tak som si este jeden urobila a ako uz zastava srdca,tak na druhy den som si dalsie 4 a ukazovali stale to iste.no hotovo-kolaps.neverila som tomu a aj som si dost pplakala.teraz uz celkom pohoda.

mimi21mimi
29. apr 2010

Ja ked som si spravila prvy, tiez tam bola ta slabunka ciarka... tak som letela do lekarne rano o osmej hned pre dalsie dva testy.... nam nesiel vtedy vytah, tak som slapala na osmicku peso 😀 taka som bola nedockava, ze som sa ani zadychat nestihla.

drzkosa
29. apr 2010

no mimi ja som ju mala taku ako ty prvu 🙂 ale robila som si 2 x na na tom prvom bola silnejsia , na druhom slabsia....

mimi21mimi
29. apr 2010

a obidve si si robila rano?

drzkosa
29. apr 2010

chii no ja mam este jeden presne ten isty co ty - ale az v sobotu ho spravim aj ked ma to laka 🙂)

mimi21mimi
29. apr 2010

No podla mna ked uz ti na dvoch vysla tak to je fakt dobra sprava 😉
A tie dalsie dva si mala inej znacky? Kazdy ma inu citlivost...

drzkosa
29. apr 2010

nie jeden ten prvy okolo obeda a ten bol silnejsi a potom na druhy den rano a ten bol slabulinky ale videlo /

drzkosa
29. apr 2010

jeden taky kazetovy babytest myslim a potom pepino ten ma vacsiu citlivost ten mi ukazal // silnejsie

drzkosa
29. apr 2010

ale co tie bolesti v podbrusku resp. s celom bruchu take krce mam ? to si mala aj ty?

mimi21mimi
29. apr 2010

skor taku tupu bolest som mala vtedy.....trvalo to nejake tri tyzdne a potom to zacalo prechadzat, aspon co si pamatam.

drzkosa
29. apr 2010

hm ja mam taku v podbrusku ako by ma islo prehnat ci co ... a ked zacinam byt hladna tak mi je mierne zle ... no a citim zvysenu teplotu tak neviem

elko69
29. apr 2010

ahojte tehulky,ako sa mame??ja som dnes hore od 6.45 h lebo este stale chodim do robotky,este tyzden.... 🙂

mimi21mimi
29. apr 2010

ahoj elko.... ja unudene.... ako na PNke 😖 asponze cez vychadzky poobednajsie vypadnem trosku von.

barbyes
29. apr 2010

ahojte ženy, ako sa máte?
elko ja som dnes predposledný deň v práci tak sa už moooc vytešujem 😉 😉 a zajtra mám takú rozlúčku s kolegovcami po práci tak aj na to sa moc teším 🙂

drzkosa
29. apr 2010

jáj baby vam zavidim ze ste doma 🙂

mimi21mimi
29. apr 2010

drzkosa.... ja sa doma dost nudim praveze 😠 upratovat a varit sa mi cele dni nechce...... sem tam robim ucto a dvakrat do tyzdna trenujem deti tanec... ale inak nudaaaaa :-/

drzkosa
29. apr 2010

mimi a prosim ta v takomto rannom stadiu si sa zdrziavala sportovaniu a upratovaniu a podobne? Nechcem nieco podcenit ..

elko69
29. apr 2010

mimi21mimi hm PN nieje nic moc ale co by si neurobila pre svoje malicke,ze? 😉

barbyes ja az buduci piatok koncim,ale tiez sa uz tesim....

mimi21mimi
29. apr 2010

drzkosa, no ked som zistila, ze som tehotna, tak som prestala so sportovanim - ja robim tanecnu trenerku, takze som musela. Ale tyzden na to mi zacalo byvat tak zle, ze upratovanie a sportovanie by som vynechala aj tak.... som stravila dalsie tyzdne s hlavou na wc misou :D

elko, tak to hej, nejako to vydrzim 🙂

Inak dost ma zaujima, vy by ste isli mesiac pred terminom na dovolenku do Tatier? Ono je to nasa chata, ale tak trosku vaham.... no ak nepojdem ten prvy julovy tyzden, viem, ze cele leto sa nikam nedostanem potom.

barbyes
29. apr 2010

to máš tiež už za chvíľočku, Ti to utečie ako voda 🙂 len dúfam, že sa doma neunudím 😒

vejula
29. apr 2010

jaj kinderka ako to letí... Len teraz ste začali a už idete na matersku... 😵 a ani sa nenazdáte a maličke budete držať na rukách 🙂 To je ešte len krása 😉

mimi ak ti bude dobre tak na chatu chod... Aj ked nejaké tury už asi nebudfu možné ale prechádzky po čerstvom vzduchu prospeju tebe aj maličkej 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre