Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

bakosko
29. apr 2010

drzkosa gratulujem budeš somnov tehulkovat 😀

mirka12011
29. apr 2010

drzkosa superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr gratulovacka...
prisla som od zubara auuuuuuuuuu no teda dnes to riadne bolelo
a poslickov som mala aj v noci aj u zubara tak zajtra idem do poradne nech mi povie co a ako....
nohy opuchli juj baby asi to uz nebude dlho trvat....

misatko25
29. apr 2010

Ahojte tehulky, tak lekára mám za sebou takže špinenie je bezvýznamné. Bábatko je v poriadku máme 7,2 mm. A sme v 8 týždni 🙂 tak sa tešíme 🙂

mirka12011
29. apr 2010

juj misi to je super a pracujes dalej ci PN-kujes?

tadotami
29. apr 2010

mirka.....rodit este nie!
misatko....tak to je vazne pecka 🙂 teda taky cervicek 😀

drzkosa
29. apr 2010

ahojky mirka, zubar au nemusim 🙂
dakujem za gratulku, teraz uz jlen odpocivat 🙂

bakosko - uz si tehu? mozem gratulkovat?

misatko25
29. apr 2010

Pracujem s tým že ak by som sa začala cítiť zle tak by mi lekár dal PNku. Celkom rozumné riešenie. Vravel že kým nezaregistrujem jasno červenú krv alebo bolesti v brušku tak sa nemusím báť 🙂. Mi veru odlahlo.

mirka12011
29. apr 2010

miska tak hlavne nestresovat v praci a robit pomalsie....
todotami no to teda daco mi hovor som zvedava co povie doktor ale uz musim dokupovat veci co treba....

barbyes
29. apr 2010

ja som bola u zubára v Pondelok a tiež som mala jeden kaz, sviňa jeden. ale ja som si dala injekciu, ja by som to bez nej nezvládla ☹ zo zubárov mám takú "menšiu" paniku

misatko25
29. apr 2010

Ano ano veď som aj povedala šéfovi že keď chce aby som tam bola tak musí akceptovať to že sa nepretrhnem od roboty. Celkom to pochopil a súhlasil.

tadotami
29. apr 2010

mirka....kasli na veci 🙂 ale ved este aspon 4tyzdne pockaj 🙂 nech ti ta timea trochu podrastie 🙂

barbyes
29. apr 2010

tí poslíčkovia sú len tvrdnutie brucha alebo aj nejaké bolesti? mne tvrdne brucho aj 6-10 krát za deň, ale bolesti inak nemám, len sem tam také slabulinké ako pri menzese, ale to pomaly ani nevnímam

mirka12011
29. apr 2010

tadotami ja pockam to musim timke dohovorit nech aspon 2tt este pekne v brusku je
barbyes to su take krce ako pred mrchov....
miska to je teda super sef ked to takto vzal....

barbyes
29. apr 2010

a podľa pohybov Ti kedy vychádza termín?

elko69
29. apr 2010

mirka12011 no schvalne som zvedava kedy ta to chyti uz normalne,aj ja mam tych poslickov a dost neprijemne je to obcas...ach jaj nech to je uz za nami...

tadotami
29. apr 2010

elko ved sa dockas 🙂

lusa889
29. apr 2010

baby, radujem palenie zahy 😠
uz dlho mi bolo oki, tak sa dnes zas "kamoska" hlasi o slovo 🙄
obcas mam pocit, ze ja mam to palenie namiesto poslickov 😝

barbyes
29. apr 2010

to hej, všetky sa skôr či neskôr dočkáme, už nie je cesty späť 😀

mirka12011
29. apr 2010

barbyes to sa aj aj podla pohybou vypocitat?

lusa889
29. apr 2010

elko, mirka a vam sa rodit zachcelo?
mne akurat kamoska dnes pisala, ci som este cela ze dalsia kamoska co mala termin ako ja uz ma malu pri sebe 😀

barbyes
29. apr 2010

mňa páli vždy navečer a pomáha mi iba sóda bikarbona, cez deň to mávam našťastie málokedy

bakosko
29. apr 2010

misatko25 kde pracuješ

mirka12011
29. apr 2010

lusa no teda neboj nechame ta prvu porodit...neboj sa nepredbehneme ta 😉

lusa889
29. apr 2010

barbyes, mne ked zacne tak je to aj cely den aj celu noc, .... kedy ako dnes zacala na obed, este je to zvladnutelne,, chustam mandle uvidim ci to prejde ak nie tak vecer to soda isti 🙂

barbyes
29. apr 2010

deň kedy si malinkú začala cítiť +22 týždňov(u viacrodičiek 20tt), akurát minule to tu niekto písal, ja som tiež nevedela. mne to podľa tohoto vychádza už na nejaký 36tt tak uvidíme,

lusa889
29. apr 2010

mirka, kludne ja sa nejak neponahlam 🙂

barbyes
29. apr 2010

veď uvidíš, ale je to hnusné, nezávidím Tu 😖 ja som to nikdy predtým nemala a fakt ľutujem ľudí čo to mávajú pravidelne

barbyes
29. apr 2010

ja by som si to s tebou vymenila kľudne, ale asi by sme ešte mohli aspoň také 3 týždne počkať a potom do nej každý večer hustím aby už išla von 😀

mirka12011
29. apr 2010

no ja som zacala citit v 19tt teda 18 plus nejaky den tak to teda vychadza ze tak skoro to nebude 😀

tadotami
29. apr 2010

baby neblaznite 😲 tk to ja budem v 35tt?cooooooo?ved to je skoro.ja nechcem.och moj boze....auuuuu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre