Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
10. máj 2010

miska ty este nemas malicku pri sebe?ja uz ze ste spolu a oddychujete...

leni len tie mesiace su na tych receptoch stare..lebo podla noveho sa prikrmi davaju do stravy d 4 do 6 m u plne dojcenych deti

lenocka84
10. máj 2010

dugy ale tu ide o ovocie ktore su alergeny, a to sa nemeni, teraz nejde o recepty

gali
10. máj 2010

veru, Miska, ale to leti. Sa ani nenazdam a budem vam ja pisat ako sa premavam ako kometa po meste a stale nic 😀 😀 😀 Nuz u nas s menami je to este take diskutabilne, lebo ja som velmi chcela Karolinku a moj manzel, ze ee... Po dlhych uvahach sme sa zo vsestkym moznych aj nemoznych mien zhodli na dvoch a to: Viktoria a Zoja. Tak uvidime, ze co to bude. Nakoniec mu este nieco dorasie a bude to chlapatko... 😀 😀 😀

miska1981
10. máj 2010

leni a co nebal sa ho chytit na rucky? musel byt hrdy tato na takeho fesaka. vsak si vas este uzije az az.
inak ja neviem ci je to uz tymto napatim v poslednych dnoch, ale moj muzik, ktory je inak super mi ide nejako na nervy vcera, dnes, asi preto, ze je taky v poho, z nicoho si nic nerobi a ja som v napati kazdu chvilu. ale tak dufam, ze po narodeni malej sa to zmeni a ja sa vratim do starych kolaji, lebo on zosalie zo mna a ja z neho keby to trvalo este tyzden 🙂

barby to ovocie sa nemoze jest podla mna po narodeni, v tehu by to malo byt v pohode, alebo sa mylim?

lenocka84
10. máj 2010

miska nooo krmil ho, ale prebalovat sa este nechytal, sak nato ma ete cas

miska ani pocas tehu by sa to nemalo, lebo to aj tak prechadza do babatka.

miska1981
10. máj 2010

dugynka bohuzial ..... ☹ mam nadej, ze v stredu uz budeme sa tulkat spolu.

dugyna
10. máj 2010

miska tak ja budem na vas silno mysliet aby uz tvoja malicka isla na svet, inak ten hamiltonov manever bol neprijemny?

miska1981
10. máj 2010

leni vsak radsej pomalicky...leni a preco ho uz musis prikrmovat ked mas dost mliecka? lebo sa narodil skor??? ja sa do toho moc nevyznam.

dugy dik dik, ten hmat je neprijemny mna to bolelo dost, ale mna to tak isto boli ked ma vysetruje na kolko cm som otvorena, to tiez dost boli hlavne podbrusko, teda ako riadne bolestive kramy, ja som ich mavala velmi bolestive, niekedy som ani z postele vstat nemohla.

lenocka84
10. máj 2010

miska prečo si myslis ze ho prikrmujem? ten clanok bol len o alergenoch, nie zeby som prikrmovala
my sa ucime kojit, a pijeme moje mliecko ale z flasky

janefonda
10. máj 2010

miska no uz teraz som zvedava, co budu robit so mnou buduci utorok, ak do vtedy neporodim.

miska1981
10. máj 2010

ozaj jane to tvoje brusendo tiez neviem posudit ci je padnute, mozno aj ano.
ale to nic neznamena, lebo mozes porodit zajtra, ale aj o tyzden, tak asi treba byt v pohode a cakat /a to pisem ja, ktora ma od pohody momentalne daleko/ 🙂

mirka tu nie je? co uz zas spi???? 🙂

miska1981
10. máj 2010

jane ak budes mat po termine, tiez ti asi urobia ten hmat.

leni tak som to zle pochopila, vcera alebo kedy si pisala, ze ho uz ides prikrmovat, tak som si to vysvetlila, ze umelym mlieckom.

lenocka84
10. máj 2010

miska tak umele doma mame, ale snazim sa odsavat kolko ide
a maly sa aj vcera prisal, ale dokrmovala som, ale mojim

barbyes
10. máj 2010

mirka išla pozerať a panelák a asi potom aj spať nakoľko sa lúčila so slovami: dobrú noc 🙂

lulu4
10. máj 2010

barby kukni do albumu dala som tam obrazok tych chranicov 😀

janefonda
10. máj 2010

miska najlepsie to vedia posudit ludia co ta videli tak pred dvoma tyzdnami a teraz znova. Ja som dnes takych stretla a hned kazdy ze jej, ako mam uz dole brusendo. Ale ved nakoniec je to aj tak jedno, pride to ked to ma prist.

miska1981
10. máj 2010

leni jaj tak si myslela, ze dokrmujes, ja som taky motak.

tak mirka predsa isla spat...ak kuka panelak dnes jej tam chyba milanko, ten sa jej tusim paci

🙂

je teraz nemozem tak skoro zaspat, pred polnocou som uz nespala ani nepamatam, barby este ta mm nevystval od PC??? 🙂

jane pises pises do skolicky???
asi aj dugy, mne by sa uz taaak nechcelo.

janefonda
10. máj 2010

miska hej pisem, ale brutalne pomalickym tempom. No aj to je lepsie ako nic 😅

lenocka84
10. máj 2010

miska v pohode, tehu demencia, ja to plne chapem 😉

barbyes
10. máj 2010

nedala som sa 🙂

lulu4
10. máj 2010

barby: pozrela si ten obrazok v mojom albume, chcela som ti tym pomoct aby si vedela co zhanat 🙂

miska1981
10. máj 2010

jo jo demencia, ja sa tiez niekedy na sebe musim smiat.
jane ale aj pomalym tempom pribuda a to je hlavne.
babky musim ist, ked sedim hrozne mi trpnu a puchnu nohy to som zistila len predvcerom.

tak sa opatrujte a ak pribudnu nejake miminka ja sa hnevat nebudem, vsak co narobim, ked je nam v brusende tak dobre 🙂

a v stredu tiez na mna myslite...dobru... 😉

barbyes
10. máj 2010

pozerala, diki lulu. a ten sťahovací popôrodný pás Ti niekto odporučil? To je aby sa lepšie stiahla maternica? čo to stojí?

lulu4
10. máj 2010

ahoj Miška, dobrú noc, budem na teba mysliet v stredu, nech si to uz malička rozmyslí, držkaj sa a daj nám zas vedieť čo a ako

lulu4
10. máj 2010

barby: pisem ti IP, precitaj si

barbyes
10. máj 2010

prečítala, diki za tip. asi vyskúšam 🙂 idem si zacvičiť s Epinom a cca za 10-15 min som späť

trpezliva
10. máj 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-postielk...
prepacte,ale nechcete niektora nasu kolisku?? Mala v nej nespala ani raz

gali
10. máj 2010

lulu, aj mne pisni o tom pase 😉

gali
10. máj 2010

barby, ako ti to ide s epino? V kolkom tt si zacala cvicit?

lulu4
10. máj 2010

gali, preposlem ti to co som pisala barby dufam ze sa nenahnevas ze to bude preposlane? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre