Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
30. máj 2010

happy urob kuk, jasneeee

riag
30. máj 2010

@dugyna Ahojky 🙂 ano skusam aj tie cviky,no zatial nic ☹

riag
30. máj 2010

@lenocka84 Lenocka,Patrik je naaaaadherne babatko. Krasne rastie 🙂

lenocka84
30. máj 2010

@riag dakujem velmi pekne

dugyna
30. máj 2010

@lulu4 Neni zac. A mirka nemusi lezat

vejula
30. máj 2010

ahojte kočice.
@lenocka84 gratulky ku krstinkam, a maličky je aky tyčnučky už, začina byť z neho valibuk 🙂
ja som dnes bola u našich braško mal 1sv.prijimanie tak som sa zas dožrala ja fakt neviem kedy schudnem tie kila čo som pribrala počas tehu, asi na svateho dindi 😅

lenocka84
30. máj 2010

@vejula dakujeeeeeme, zajtra som v za, len neviem ake bude pocko, uvidime rano
ale o 11:15 som v nemocke na rehabke

vejula
30. máj 2010

@lenocka84 no ved uvidime či sa to umudri 😅

lenocka84
30. máj 2010

@vejula zavolame si
ja tam nebdem dlho, a uz mam na stvorcovom vybavene miesto na prebalovanie, tak pohodka

dugyna
30. máj 2010

@elko69 kup si potom tie homeopatika na imunitu..urcite ti to pomoze..elko a nie su jedina co chyti vsetko na hrdlo 😉 neboj...

dugyna
30. máj 2010

@riag aj baterkoou si svietila a pustala hudbu? ani nasa malicka zatial nic..

riag
30. máj 2010

@dugyna O tej baterke som sa docitala len dnes....ale skusim🙂

happy8051
30. máj 2010

@dugyna malinka je stale KP?

happy8051
30. máj 2010

jeeej uz mi 21 svieti ani som si to neuvedomila dnes 🙂)))

mimi21mimi
30. máj 2010

zdravim baby 🙂

elko69
30. máj 2010

@dugyna ja to mam aj v tehu knizke,ze caste anginy mavam,hadam mi nebude chcet dr.ich vybrat...bojim,bojim...v tomto som jak male dieta 🙂

gali
31. máj 2010

dobre ranko, vsetkym 😉

barbyes
31. máj 2010

Ahojte, je tu niekto?

jjana17
31. máj 2010

dobre ranko,.,,,,,,

@barbyes ja som tu

barbyes
31. máj 2010

ahoj jani, ako sa máš? my tu máme úplne hnusné počasie a musím ísť na sociálku a kúpiť Vladkovi darček k narodkám. V Piatok som to nestihla a nechcem to veľmi odkladať lebo sa mi zdá, že mi odchádza zátka 😀 kurnik, kiež by sa to podarilo a pozajtra sa narodí 😵 😕

jjana17
31. máj 2010

@barbyes ahoj no aj tu u nas je to pocasie take o nicom, ale zatial neprsi,,,vcera bolo velmi nepekne cely den same lejaky a burky a tiez sa chystam do mesta,,,,idem sa trosku povadit s ludmi na bytovom, lebom nam zle spravili vyuctovanie, tak som zvedava ci ma neodkuria,,,
a to ako vies ze ti zatka odchadza, ,,,,???
no ale ved mate uz pekne tyzdne takze uz kludne mala Viktoria moze prist na tento svet

barbyes
31. máj 2010

@jjana17 tak držím palce aby sa podarilo a určite sa odpálkovať nenechaj. keď si v práve nech to pekne riešia 🙄
začal zo mňa ísť taký ťahavý priehľadný výtok a tak to opisujú, že sa to začína, potom by sa mal mierne sfarbiť aj krvou, ale to nie je pravidlo a posledné dni mi hrozne tvrdne brucho a mávam bolesti v podbrušku tak dúfam.. 😅 ja jej to tiež vravím, že už môže tak uvidíme 😀

jjana17
31. máj 2010

@barbyes no super ze sa ti to takto postupne spusta,,,aj by nebolo zle keby sa narodila malinka teraz mas take chladnejsie pocasie, hned ti bude v tej nemocke lepsie ako cez nejake palavy
a kedy mas ist na poradnu ?
tak manzela mas uz v pohotovosti pravda

jjana17
31. máj 2010

tak ja idem off,,,,

crow
31. máj 2010

Ahoj baby, som v 33. tyzdni a dost ma vcera vystrasili bolestive stahy v podbrusku. Vzdy ked chodim dlhsie ako 5 minut, pocitujem take neprijemne pichanie a pomoze len vylozenie noh. Nemate niekto podobne skusenosti? Vdaka za pripadnu odpoved.

barbyes
31. máj 2010

@jjana17 no pre mňa by to asi bolo fajn, ale zasa malinkej aby nebola zima keby prišla do takéhoto počka 😒 no...Vladko má ísť z Piatka na Sobotu na služobku k Žiline.... 😒

mimi21mimi
31. máj 2010

dobre ranko... dnes som si pospala dlhsie konecne... ako sa mame?
barbyes, drzim palce nech je to cim skor teda 🙂

barbyes
31. máj 2010

@crow to sú poslíčkovia, bolesti v podbrušku a tvrdnutie bruška 🙂 ale ak to mávaš tak často tak by som to na tvojom mieste povedala dr, predpíše Ti magnézko alebo niečo...nemalo by sa to opakovať tak často, ale nie je to nebezpečné pokiaľ nemáš kŕče na to bacha

barbyes
31. máj 2010

@mimi21mimi ahoj a dobré ránko, ja som dnes výnimočne vstávala skôr lebo som chcela pozerať opakovanie seriálu, ktorý mi včera utiekol 😀
ďakujem, potrebujem veľa palcov 🙂 a ty ako?

tadotami
31. máj 2010

ahojte dievcata 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre