Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

barbyes
21. jan 2010

presne, bábätko je dar a kedy ho máš nie je podstatné ak ho chceš a budeš ho ľúbiť. A priateľa máš staršieho?

jjana17
21. jan 2010

lulu, mne bolo zle cele sviatky, som nevedela sa ani z postele postavit, uplne slaba no ako ked clovek stale vracia, tak mi bol manzel este do lekarne zobrat cipky ktore mi poradila jedna znama a ked som si ich chcela dat sa mi trosku ulavilo tak ich mam len v skrinke dane ze ak nahodou, ale uz musim si zaklopkat mi byva dobre, len ta nechut ku vsetkemu,,,,mne zase ovocie chuti velmi ja na zaciatku tehotenstva prve dni ked som o tom ani nevedela ze som tehotna som dokazala zjest aj kilo pomarancov a mandariniek , potom mi nechutili a teraz opat mi zacinaju chutit,,,a este mi nechutia tiez mliecne vyrobky strasne ma po nich boli brucho aj tak mavam stale palenie zahy vecer ked laham spat

barbyes
21. jan 2010

ja zvyknem mávať pálenie tiež navečer ak sa včas nenajem, vždy to prichádza s hladom. Keď niečo popapkávam a dosť pijem tak je to OK

jjana17
21. jan 2010

barbyes no mne ani nie mozem byt najedena hladna to je jedno, taka som vdacna ze mam polohovatelnu postel lebo trosku sa dam do sedu a hned je lepsie

miroslava89
21. jan 2010

lulu ja sa tu citim ako doma.. byva s nami aj svokra s priatelom takze mi to pripada ako keby smevobec nezmenili bydlisko.. len keby moje tehotenstvo malo lepsi priebeh..

miroslava89
21. jan 2010

barbyes ak si sa pytala mna..tak priatel ma 31🙂

miroslava89
21. jan 2010

ze priatel 😅 manzel.. aj po pol roku sa stale mylim.. este aj minule som sa podpisala svojim priezviskom za slobodna..

barbyes
21. jan 2010

ja sa vydávam budúcu sobotu, tiež mám staršieho priateľa, má 34 rokov a ja 23, budem mať 24, je medzi nami rovnaký rozdiel ako medzi vami 🙂

rogerka
21. jan 2010

ty kokso, 2 dni som tu neni a uz mam citanie na 2 hodky...

lulu, stale nevieme pohlavie. krpec je dole zadkom, pohodlne si sedi akurat na mojom mechuri, predvcerom som bola na utz a nohy mal tak tesne pri sebe, ze nebolo vidiet vobec nic. tak to byva pokazde. bud sa zakryva alebo si ich prelozi tak, ze nic nevidno. tak to bude prekvapko 😉

kafoditka
21. jan 2010

dievcata zdravim vas,
mam posledne dni fakt obavy, ci je vsetko v poriadku... 😒 Je podla vas normalne, ze som 18tt a stale necitim pohyby aj ked sa cely den sustredim??? Inak mam bezproblemove tehu, ale toto ma znepokojuje..

miroslava89
21. jan 2010

barbyes vydavat sa s bruskom je krasny zazitok😉- viem o tom svoje🙂.. a podla mna take vekovo rozdiely su akurat primerane.🙂..lebbo poznam ludi co povedia ze je pre mna pristary..

rogerka
21. jan 2010

co mate nove, kocky? vcera sa tu pisalo, kto je aky rocnik, ja som 85 a tiez si myslim, ze uz je najvyssi cas na babo 😉 druhe chcem stihnut do 30 😀

rogerka
21. jan 2010

ahoj kafoditka, je to ok 😉 nic neboj, ak si pozries par stran dozadu, lenocka je v 22tt a uz stresovala, a vcera to prislo 😀 gratulujem, leni 😉
nic sa neboj, ono to pride, este mas cas 😉

kafoditka
21. jan 2010

rogerka dakujem 😉

miroslava89
21. jan 2010

kafoditka ak si prvorodicka tak cakaj🙂..prve pohyby sa objavuju medzi 18-22tt..😉

miroslava89
21. jan 2010

rogerka do 30stihas este aj dve 😉

rogerka
21. jan 2010

mirka, dakujem 😀 ale na 3 deti by sme uz potrebovali asi sponzora 😉

akdarka
21. jan 2010

ahojte baby, ked sa tu bavite o veku - ja som rocnik 85 a som augustova 🙂 takze budeme oslavovat s babatkom blizko seba narodky...

jjana, mne tiez ide ovocie na chut - akurat si idem nakrajat banan, pomaranc, kiwi a dam si "do nosa" 😀

prijemny den vam prajem! a pozor na tych smyklavych cestach...elko ako, vsetko ok? verim, ze si sa zlakla..

akdarka
21. jan 2010

baby, ja som trubka, som rocnik 84 (myslite, ze tehu demencia fakt existuje 😝 )

miroslava89
21. jan 2010

rogerka ved prave to mat dieta v dnesnej dobe.. to stoji financii az az..

my chceme jedno babatko teraz..dalsie o 2-3roky a potom tretie o takych 15rokov 😅

rogerka
21. jan 2010

ja musim najskor presvedcit draheho na to druhe 😒 a ked nie, budem prepichovat kondomy 😀 😀 😀

miroslava89
21. jan 2010

akdarka ja pevne verim ze tehu demencia existuje😀..poznam to sama na sebe😉

rogerka.. myslis ze chlap nebude chciet druhe?...ale aj prepichovanie kondomov je dobry napaad😀

lulu4
21. jan 2010

ahoj akdarka: uz si tu dlhsie nebola, ako sa mas, este stale zarezavas v praci alebo si uz doma?
no tak pocula som z vela stran ze tehu demencia existuje tak pozooor 😀 😀
no drahy mi prisiel konecne z prace a to chcel prist o dvanastej aby sme nesli do tmy cestovat, ach jaaaj chlapi 😀
tak mu idem zohriat obed a nech vyrazime....
keby aj mne tak chutilo ovocie ako tebe, mne praveze uz zacinaju kiwi hnit a nema ich kto zjest a mandarinky mam v chladnicke od vianoc 😀 😀 😀

akdarka
21. jan 2010

miroslava, odlahlo mi 🙂 minule som isla domov z prace a pri odbocovani som namiesto vyhodenia blinkra zhasla svetla. no vesele to bolo na velkej krizovatke v BA 😅

rogerka
21. jan 2010

on si asi neveri alebo co, ja neviem... vzdy chcel iba jedno dieta, to je jeho argument 😎 a mozno ma strach, ako to budeme zvladat s jednym, ked pojde vsetko hladko, mozno sam bude chciet dalsie. uz mam niekedy pocit, ze som ho presvedcila a potom zase cukne. uvidime, ked tak pouzijem plan B 😀

rogerka
21. jan 2010

adarka, uz si niekedy odisla z ambulancie bez topanok? 😀 😀 😀 tehu demencia existuje, mame sa na co vyhovarat 😀 😀 😀

akdarka
21. jan 2010

lulu, od vcera som doma...aj som celkom rada musim povedat 😉 oddychujem a nestresujem v praci...ani som si neuvedomila ako ma ta praca vycerpavala a aka som unavena 😀 mate dobry casovy sklz - hlavne stastne docestujte! 🙂

garicka
21. jan 2010

ahojte baby

ja tiež chcem druhé bábo a tiež až tak ked miško bude chodiť už do škôlky aby ak zasa budem musieť od začiatku ležať a šetriť aby som ho nemala celý deň doma

akdarka
21. jan 2010

rogi, s topankami si ma pobavila 😀 to ma predpokladam este caka, som len na zaciatku hehe...

miroslava89
21. jan 2010

akdarka😀.. existuje aj mne sa stavaju take situacie co su pritiahnute za vlasy...

rogerka vsetko pojde hladko, budete mat krasne zdave babatko a on bude hrdy otecko a hned sa da ukecaT🙂- vecsina chlapov zmekne pri narodeni babetka..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre