Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
5. feb 2010

ahoj barbyes! ako sa ti dari? Este neviete co cakate? 😉

barbyes
5. feb 2010

a čo to podnikáte toho 13-teho ? ak je vstup voľný, ja by som sa rada pridala 🙂 tehotné kamošky nemám, teda už aj hej, ak Ťa tak dugy smiem nazvať 🙂 takže by som sa rada zoznámila 🙂

jjana17
5. feb 2010

barbyes nechodis do prace

barbyes
5. feb 2010

už viem, bude to dievčatko 😀 😀 😀 už som začala nakupovať šatičky, mamina mala mániu už dlhšie a teraz chytila aj mňa, muž sa už bojí aby sme to neprehnali a vynosila to...moc som chcela dievčatko takže sa moooooc teším. Moja Vikinka 🙂

janefonda
5. feb 2010

barbyes neurcito sa dohadujeme na 13.2. , ze by sme sa mohli stretnut niekde v BA. Uvidime ci z toho nieco bude, aj ked ja by som rada! Tiez nemam ziadnu tehulu v okoli a s mm cestujeme 12. na SVK a budeme dva dni z toho aj v BA, tak som si myslela, ze by bolo super dat stretko 🙂

janefonda
5. feb 2010

Gratulujem k babe barbyes, tak budeme mat obe dievcatka 😉 Vikinka je krasne meno! Netreba to naozaj s tym nakupovanim prehanat, teda aspon co sa tyka uplne novorodeneckych velkosti... ja toho uz tiez mam dost, tak som uz v rodine vyhlasila nech kupuju veci skor pre polrocne dieta a viac 😉

barbyes
5. feb 2010

ja sa snažím nakupovať tiež pre 3-6 mesačné a tesne pred pôrodom keď budem vedieť výšku a váhu jej nakúpim novoredenecké, to zatiaľ nekupujem- z toho mám len nejakým 13 ks body aj to nie úplne najmenšie a skončila som. nechcem kúpiť niečo čo jej bude hneď malé a maminka to robí rovnako 🙂 čiže toto by malo byť OK. ja dúfam, že to stretko sa podarí, rada by som išla.

a do práce chodím, len minulý týždeň som mala dovču lebo som bola chorá a tento sme si zobrali voľno, že medové týždne 🙂

barbyes
5. feb 2010

už si muž prišiel zobrať tak utekám, v Pondelok sa ohlásim 🙂 užite si víkend

majinka85
5. feb 2010

Ahojte.Kedy ste dali zamestnavatelovi vediet ze ste tehotne???

lulu4
5. feb 2010

garonka ahoooj, tak to si dopadla potom dobre v tej nemocke az na to cakanie teda, si to pekne zvladla... tak malemu Tobikovi sa z bruska akosi nechce, ma sa tam dobre....

lulu4
5. feb 2010

caute kočky je tu niekto? ci zase je tu prazdno?

lenocka84
5. feb 2010

aaaaaahojte koceny

dnes som mala opat sladky den, a piekla som bublaninu
mnam

dugyna
5. feb 2010

caute baby uz som spat..a budem tu cely vecer drahehoi som vyprevadila do prace..a teraz troska pracem ten vybuch co doma mameme 😉

JANE tak so mnou mozes ratat..ja uz som si napisala do diaru ze stretko s babami s konika 😉 😉 😉 tak sa tesim

cau barby..ako sa mas?

janefonda
5. feb 2010

lenocka ty si teraz akosi uzivas sladke pokusenia 😀

lenocka84
5. feb 2010

dugy co ty planujes za stretko?
mna nevolas?

janefonda
5. feb 2010

lenocka aj teba volame samozrejme, 13.2. v BA cas a miesto navrhujte? niekedy poobede by to mohlo byt a ja neviem vie sa kazda dopravit do centra na obchodnu niekam napr.?

dugyna
5. feb 2010

jasne barby smies ma tak volat som rada 😉 lebo baby ani ja nemam v okoli ziadnu tehotnu kamosku..jedine poznam barby..a stanku z konika..a uz som mala cest zoznamit sa aj s lenockou na 😉 zivo..takze vlastne mam iba vas na koniku tehu 😉 tak sa tesim na toho 13jupi babske tehotenske stretko 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

dugyna
5. feb 2010

kde ste zase zmyzli 😠 vsetky?

lenocka84
5. feb 2010

jane to je super
mne je jedno, nech je tam parkovisko 🙂

rogerka
5. feb 2010

cauko kinderka 😀

jej, garonka je doma 😀
my sme sa pred chvilou vratili z obchodov, vanicku sme nekupili, lebo nikde nic, moj drahy je nestastny, ze bude musiet zhanat sam...

janefonda
5. feb 2010

tak si dajme cas 15:00 nech sa mame coho chytit a to miesto?

janefonda
5. feb 2010

rogi no chudacik manzel bude to musiet vybavit bez teba. Aj ked nechapem, ze ste neobjavili vanicku 😅

rogerka
5. feb 2010

objavili, ale taku nechcem 😀 pri najhorsom kupi mama 😉

elko69
5. feb 2010

janefonda no to nase mrne este len zacina kopancovat tak z akazdy kopanec som ztial aj rada :D tak stikutku som teda este nezazila :D ten moj je somnou doma a momentalne kuk tv preto som sa sem dostala,ale vecer mi ide panelacik a on sa bude hrajkat s PC zase..hi

lenocka84
5. feb 2010

no moj mm ides radsej hokej ku kamosovi pozerat

elko69
5. feb 2010

majinka85 ja asi tak v 10 - 12 tt....neviem uz presne...

dugyna
5. feb 2010

lenocka jasne ze ta volame..to jane organizuje 😉 sa tesim baby juj jupi.. ze stretnime sa uz terat 😉 😉 😉 😉
parkovisko aj ja chcem .. 😉 alebo sak ked tak ma drahy dovezie a potom prijde pre mna keby nebolo 😉
o15h super cas..

rogi a v petrzalke v tescu ste neboli drahy tam videl za 10eur klasicke vanicky

leni ta ybudes mat dievcatko ked si na sladke??

jaj zajtra mame ist na ples a tak sa nam dnes s drahym nechce tam ist..asi chyta moju tehotensku lenivost odo mna 😀 😀

dnes som sa tak vytocila baby koli kytici a oznameniam..to je otrasne..aby si vypytali 50eur ze graficky navrh..a to vam poslu len na email nejake gicove obrzky ..a napisu tam text co my vymyslime...ich mozem okaslat..my chceme klasicke ozanmenia..

janefonda
5. feb 2010

rogi ja chcem uplne najklasickejsiu vanicku, aku sme mali aj my ked sme boli male 😵 tak dufam, ze taku najdeme!
Elko ono sa to coskoro rozbehne na plne obratky s kopancami, ja sa na to budim uz aj v noci 😀 aj ja mrknem vecer panelak a potom pojdem spat asi, kedze mm je v praci ☹

lenocka84
5. feb 2010

dugy nie chalana, ale teraz mam take obdobie ze sladke
doteraz som nato chut nemala
co uz no

dugyna
5. feb 2010

majinka ja som ozanmila v 6tt na druhy den potom co som bola u dr..a mi to potrvdila..potrebujes totiz aj potvrdenie od lekara o tom..
jaj baby..tak mi mame dva notebbooky takze o pc sa nebije..tak to som velmi rada..a moj sa ani hry nehra takze ..uplna pohodicka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre