Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
16. feb 2010

dobre dugy skusim sa vozit hih na tej fitlopte a co sa tyka sexu mne doktor nic ohladom cvicenia ani sexu nehovoril a ja blba som sa ho to zabudla pytat ked on sa tak rozhovori a ja zabudnem co som chcela ahhaha

liv1
16. feb 2010

miri tak mu brnkni ze "pan doktor a mozem cvicit?" a potom len tak mimochodom pan doktor sex mozme mat? 😀 😀 😀

dugyna
16. feb 2010

liv to priroda tak zariadila..lebo hormony pracuju a telo sa meni a pripravuje na cele tehu 😉

elko69
16. feb 2010

dakujem babule budem ju dalej navigovat na tuto stranku lebo mylsim ze sa tu da vela toho zistit a pre nu ako zacinajucu tehulku by to mohlo byt suepr

mirka12011
16. feb 2010

liv ja som vcera volala sestricke ze ake su vysledky z vyteru a cely den bol problem mi zdvihnut telefon tak zas budem tam volat cely den v piatok skor a ked nezdvihne ta mna urve z tej ochoty som sa smiala ze bud rodi ta sestricka alebo ma kakanicu alebo nerobia hahah

elko69
16. feb 2010

miri aj ja mavam ten problem,vcera som tiez cely den volala o vysledky a nakoniec som tam ajtak musela ist co mi to nezdvihala,asi som neni jedina co ma taku sestricku,inak je celkom mila ked som tam :D

matulka1323
16. feb 2010

ahojte prosim poradte mi som v 6tt a mam take slabucko ruzove spinenie...mam sa niecoho obavat??co mam robit

liv1
16. feb 2010

dugy vždyť já vím 😀 . len ako mam tomu malemu clovieciku dat to co potrebuje, ked moje hormony sa zblaznili a nechcu aby som jedla 😀 😀 😀

miri to aj ja mam problem ked volam dokyne. vecne ma nedvihaju 🙂 inak ja som sa tiez zabudla spytat na ten sex 😀 .

mirka12011
16. feb 2010

aj ta je mila a oni su tam 2 vzdy tak neviem kde nastal problem mozno fakt nerobia a mne hovorila ze mam zavolat aby som sa tam nemusela trepat a nezdvihli mi hihi
inak babky vcera sa mi podarilo spadnut na schodoch nasnezilo tu a ja smyk ale bol to lahky pad a otocila som to na nohu cize noha si to odniesla ale nemam ani modrinu nic som sa zlakla a mala asi tiez vecer kopkala len sem tam ale dnes je hore od rana ma potesila ze sa dostala z toho soku...
a ja som mala namale ze som nerevala ze keby som spadla inak co by sa mohlo stat nemam rada sneh nech sa uz roztopi konecne...

janinna11
16. feb 2010

Ahojte kocky

Dugy dakujem, je to super pocit, ked pocujes, ze je vsetko ok 🙂
Buducu stredu idem po vysledky krvneho scr. a zostavit ten rodokmne na genetiku, tak tiez dufam, bude vsetko v poriadku 🙂

mirka12011
16. feb 2010

matulka ako chod do doktora alebo mu rychlo zavolaj...nevahaj

matulka1323
16. feb 2010

dakujem

liv1
16. feb 2010

matulka ja som tiez mala a bolo v pohode, ale kazdopadne chod k doktorovi, mozno ti nieco da, duphaston alebo nieco ine na udrzanie tehotenstva... a kludovy rezim, a sex nie 😉

liv1
16. feb 2010

jani gratulujem k dobrym vysledkom supeeeeeer 😉 😀

matulka1323
16. feb 2010

dufastom uz beriem aj kyselinu listovu,ale rozhodne pojdem k doktorovi

elko69
16. feb 2010

mirka12011 aj mne sa podarilo spadnut na lade vonku ale chvala bohu ti nasi drobci su uz tak chraneny tou plodovou vodou,tiez som sa zlakla a cakala som ak by sa prejavila nejaka bolest alebo krce alebo vytok-spinenie utekala by som k lekarovi ale nic tak som nesla,ale ked som bola u dokyho tak som mu to povedala,nepanikaril povedal iba bacha na to ale maly kopal v ten vecer ako som padla takze som si boal ista ze je v poriadku a aj bol,ale keby nieco sa zmenilo u teba tak utekaj k dokymu preistotu...

mirka12011
16. feb 2010

elko ale ja som spadla na nohu takze brusko som ochranila a nebol to pad bolestivy len ked spadnes na schode no mala som pred sebou este 3schody ale drzala som sa zabradlia a vykrutila v momente nohu aby som radsej nohu zlomila ako miminku ublizila...az jeden pan co bol na schodoch sa rozbehol ci som v poriadku a ja slzicky v ociach mu len vravim ze nic mi nieje nech sa nerozrevem pred cudzim clovekom no ne hihii ale vies ze keby nieco uz som u doktora

mirka12011
16. feb 2010

elko ty si spadla na zadok hmm

natalia777
16. feb 2010

garonka big congratulations 😀 tak konecne aj ty mas svojho chrobacika pri sebe, a naozaj chlapcek 😀

a vy ostatne baby ako sa mate??? 🙂

elko69
16. feb 2010

no na zadok ale stlmila som to rukami trosku ale strach bol velky veru aj mne slzy vyhrkli od soku...

janinna11
16. feb 2010

Liv dakujem, je to super pocit, ked ti povedia, ze je vsetko ok 🙂 🙂

mirka12011
16. feb 2010

elko a to este aj hormony aj strach vsetko dokop
natalia ahojky kedy prides do PO hmm ako sa ma mala
janina super spravicky gratulujem

natalia777
16. feb 2010

mirka12011: do presova dojdeme v juni uz na stalo 😀 a som sa ta chcela opytat, mate v rodine polovnika, ze mas takych polovnickych havinov? ja mam v presove jazvecika hrubosrsteho a maleho maltezacika 😀 lejlu

elko69
16. feb 2010

no ved hej,poznama uz nechcem zazit nikdy!!!!!!!!!!!!!!

natalia777
16. feb 2010

mala sa ma dobre, dnes jej brali krv z rucky zo zily ☹ na kontrolu ci uz nema zltacku, a ja som asi viac plakala ako ona ☹

mirka12011
16. feb 2010

natalia my sme mali tiez hrubosrsteho jazvecika nemas nasho hmm tatovi usiel ako stena hih ale robim si srandu ale usiel mu chudak malicky tak sme sa naplakali za nim... nemam polovnika v rodine ale jeden ocov kamos je polovnik on ma jazvecikov aj sme rozmyslali ze mu dame nase na jednu polovacku ale tak strach o nich mame bo niesu nato ucene ale lovecke instinkty maju to vidno na nich ked zavetria nieco ta konecna... hihi
elko tak to uz nezazijeme len nech sa ten sneh uz roztopi vraj ma byt v piatok 8ci10stupnov som zvedava...

barbyes
16. feb 2010

dugy, si ešte tu? ja som myslela, že ten bazén je vo štvrtok, aspoň tak si mi naposledy vravela 🙂 ale môžem aj v Pondelok, aj hneď ten budúci ak Ti to vyhovuje.

mirka12011
16. feb 2010

juj natalia to ti verim ja som mm vravela ze ked jej budu prepichovat uska na nausnice ide s nou on ja by som tam revala s nou....

natalia777
16. feb 2010

no ja som ani nesla dnes s nou do tej ordinacie, ale ked som ju pocula plakat na chodbe, tak som spustila aj ja
😀 a uska este nema prepichnute lebo tu v uk to robia az od jedneho roka, tak uz jej to dam urobit na svk ale mam take krasne nausnicky neviem sa dockat 😀

mirka12011
16. feb 2010

jujuj tak to tu robia skor mne mamina vravela ze ja som spala ked mi prepichovali usi taka som bola dobra hihi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre