Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
24. mar 2010

lubi to sme na tom podobne
aj ja to uz cchem mat za sebou a krpceka pri sebe

janinna11
24. mar 2010

Tak kocky, pozeram, ze sa vas tu konecne hojnejsi pocet nazbieral...
Ja som prave prisla z poradne, ale lekar tam nebol, ma sluzobku, tak tlak ok, 100/60, co je pri mojom zvycajnom 90/5O super, opat kilo navyse... ☹ ach jaj, kto to bude zhadzovat po porode... a mam ukazkovy krvny obraz, vraj take hodnoty tam uz davno nemali... takze som happy, lebo zrejme sa vyhnem tomu testu na cukor...

janinna11
24. mar 2010

No som to asi zariekla... opat tu nikto nie je... ☹

lubka89
24. mar 2010

janka ja som tu🙂
tak to mas dobry tlak 🙂 ja mam stale zviseny

janinna11
24. mar 2010

Ahoj Lubka, no ja som mala prave vzdy problem s nizkym, takze mi to zo zaciatku robilo trosku problemy, sem-tam som odpadla a tak, ale uz je to lepsie. Len by som stale nieco zula a jedla, strasne... Ako som sa prehupla do II. trimestra, mavam take navaly, bud hladu, alebo nechutenstva, napr. mi vobec nechutia paradajky, vyslovne sa mi hnusia... ale som menej unavena, i ked teraz musim odpocivat, som po amnio...

lenocka84
24. mar 2010

jani aj ja som tu
len som bola v sprche

janinna11
24. mar 2010

No kocky, ja uz idem, ideme s kamoskou na nakupy trochen... sa potesit, papa

lenocka84
24. mar 2010

jani tak pekne nakup
ja tiez pojdem, idem na ministerstvo na navstevu, tak sa tesim

lulu4
24. mar 2010

ahojte kočky viete mi poradit ten kojenecky vankusik, ktore mate cez aku stranku ste ho objednavali nasla som na jednej stranke za 20,90 Eur ci nie je k zohnaniu este za lepsiu cenu? diky moc

barbyes
24. mar 2010

to už asi nenájdeš, mne sa podarilo nájsť za 22 a to som sa tiež vytešovala ako malá lebo sú strašne drahé

barbyes
24. mar 2010

škoda, že tu nikto nie je ☹

katkav
24. mar 2010

lulu4, my sme objednavali tento a bola som s nim spokojna: http://www.mamitati.cz/index.php?men0=197&list=...

mirka12011
24. mar 2010

je tu niekto?

vejula
24. mar 2010

ahoj mirka ja som tu....

Dnes som bola na poradni, no tak mi doki naordinoval čo najčastejšie sex 😀 😀 Sa mm potešil, a dráždenie bradaviek 😀
No inač krčok 2cm polomäkký prestupná pre prst, o ale dokimu sa zdá že malý je na moju postavu už dosť velký tak že nech porodím čo najskôr- preto ten sex 😝 Tak uvidíme či dnes čosi poriešime ešte lebo práve ma mm odpinka, ked som ho lanarila do spálne,l že on je hladný a ide jesť 😒

A ty máš čo nové???

barbyes
24. mar 2010

katka a nie je malinký? tie ostatné sú väčšie 😕
ahoj miri

barbyes
24. mar 2010

aj mne by mohli niečo také naordinovať 😀 😀 môjmu drahému sa v poslednej dobe moc nechce a sex máme raz, maximálne 2 razy týždenne. a ja by som chcela viac 🙂 🙂

mirka12011
24. mar 2010

:D vejula tak teda sa nam tu chvalis ze ides sexovat 😀 chval sa chval nech zavidime o takom case hahahahah
juj tak a co ti povedal ze cca kedy budes rodit? hmmm a kolko ma maly ze velky?
dnes som bola v hypernove maju pampersky 3balenia za 19,98 super zlava 10eciek som usetrila 😝
barbyes ako sa mas? co noveho?

vejula
24. mar 2010

😀 baby šak vám to už tiež onedlho naordinuje ako tak kukám, tak už ste v treťom trimestri 😉 No tak to vyzerá že dnes mám sex na každodennom poriadku ak sa nechcem dlho trápiť pri pôrode. Maličký má 3350g a doki povedal že už je dosť velký a mám čo najskôr rodiť 🙂
Inač tak mi dnes tam zo spodu kontroloval, že to dosť bolelo. On že mi trochu uvolnuje pôrodne cesty vo vnutri aby som vydržala, že nech sa to trocha pohne. Tak uvidíme či to pomohlo, snad hej... No a kedy idem rodiť tak to teda neviem, uvidíme či čosi pomôže, alebo bude maličký tvrdohlavý baran už od teraz 😅

barbyes
24. mar 2010

jeeej miri, vôbec nič, ty sa pochváľ. všetky výsledky OK aj ja sa cítim super...takže, čo dodať...mám krásny život 🙂

mirka12011
24. mar 2010

hmm 3350g ved to je spunt maly hihi ci myslis ze je dlhy?
ja uz mam termin posunuty o tt skor ale nemenim bo uz som s tym terminov ako debil 😅

mirka12011
24. mar 2010

barbyes dnes som kupila malej kozmetiku aj pampersky uz len vanicku, teplomer a take vecicky a sebe vlozky a mozem ist rodit 😀 nie nie len ja si este 2mesiace pockam 😉 inak kupila som si do podprdy tie vlozky som zvedava ci budem mat mlieko 😅

barbyes
24. mar 2010

ja kozmetiku ešte nemám žiadnu a popravde ani netuším čo jej kúpiť treba 😨 si to budem musieť pozisťovať

vejula
24. mar 2010

mirka tých 3350 zodpovedá 38+0tt, ja som 37+6, čiže je len o den väčší, čiže v podstate zodpovedá presne môjmu termínu, len ja som taká užšia kostra, aj ked teraz sa tam už nachytal nejaký ten tuk 😀 😀 😀 No ale proste, zrejme by som s mojou postavou neporodila nejake ohromne velké bábo. Podla dokiho tých 3350 uplne stačí 🙂
A podla mna tiež 😀 😀 😀

barbyes
24. mar 2010

aj si si masírovala hrádzu alebo sa nejako rozťahovala či to nechávaš na prírodu? ja si asi kúpim ten balónik EPINO

barbyes
24. mar 2010

miri, mne zasa chýba matrac, paplónik s vankúšikom a obliečky. a ešte musím kúpiť nejaké dudlíky a tiež ten teplomer, to zoberiem asi z www.prisababy.sk

barbyes
24. mar 2010

ja Vás za chvíľočku opustím lebo môj mužíček je už na ceste za mnou 🙂 konečne, už mi chýbal po celom dni ☹

vejula
24. mar 2010

barby ja som hradzu nemasírovala, ono som sa bála nech si tam ešte čosi nezanesiam, vraj ked chceš masírovať nemala by si mať žiaden výtok alebo tak, no tak som sa bála. Uvidíme 😝

lenocka84
24. mar 2010

nooo uz som spat
vseetko vybavene, dokonca aj viac ako som dufala

lenocka84
24. mar 2010

nam treba dokupit vanicku, nejaku kozmetiku, a uz len veci pre mna do porodky a myslim ze mame vsetko
dnes som vybavila take to kreslo pre maleho za 30eur tak som na seba hrda

janefonda
24. mar 2010

caute, tak po celodennom chodeni po obchodoch som zasa doma 😉
Kupila som jeden balik pampersiek pre novorodeniatko, uvidim ci budu malej sediet, ale tak dufam, ze ich nebude vela treba kedze sa chystame skusat latkovat 😅 A aj persil sensitiv...to by malo byt v pohode ked v nom budem prat aj pre malu, nie?
Nasli sme skrinu, uz len zrealizovat kedy si po nu pojdeme, musime si zohnat velke auto...
Leni aj ja som nasla take kreslo za 30 eur, tiez som bola na seba hrda...jaj ake sme len sikovne 😀
Veji no chvastaj sa tu, ze mas nariadeny sex- parada. Moj mm uz tretiu noc po sebe v praci, cize si ho nesmierne uzivam 😠
Jaj musim ist vybalit nakup, ako sa mi len nechce a zajtra ta cesta na svk, uz to vidim ako si nebudem vediet najst spravnu polohu v aute 😖 No a este sa musim aj na skusku ucit po ceste, kedze som to nejako zanedbala 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre