Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

barbyes
26. mar 2010

hej, si spomínala, že si nachladnutá, už si spomínam. a inak ak si alergik tak to možno naozaj bude len tým, máš oslabený organizmus a ľahšie sa podľa mňa prejaví ako by tomu bolo za normálnych okolností.
tak vy idete prerábať? ja by som chcela vymalovať lebo ešte sme namalovali odkedy sme sa nasťahovali. druhá vec je, že sa ani nedalo keďže sme sa sťahovali v novembri a to už bola riadna kosa 😒 neviem ako by sme to vetrali... 😅 len ešte neviem ako k tomu dokopem môjho drahého, lebo jemu sa veľmi nechce 🙄

lenocka84
26. mar 2010

drahy bude prerabat kym ja budem prec, tak sa ajtesim lebo zo vsetkeho sa vyzujem :-P
ale on je sikovny zvladne to aj bezomna
ja sommu predstavu povedala, a bude to ok

barbyes
26. mar 2010

budeš mať prekvapko keď prídeš domov 🙂 ja by som to asi nedokázal...nechať doma drahého prerábať a ja by som išla preč, nie že by som mu neverila. on je veľmi šikovný, ale nedokázala by som nebyť pri tom 🙂 asi by som to psychicky nezvládla

elko69
26. mar 2010

barbyes no presne ako hovoris uz to tak nejako berie automaticky aj ten moj..hehe aj z postele ked vstavam obcas mi podava ruku alebo ma postrci :D

no konecne je tu veru vikend...uz len 6 tyzdnov a 3 dni a ide sa na matersku :D

barbyes
26. mar 2010

ale je to také zlaté keď mi pomôže 🙂
a ku ktorému dňu ideš? nechce sa mi to počítať. ja idem k 3.5., čiže robím ešte celý apríl a potom sa budem domenko nudiť..neviem čo budem robiť, ja som taká dosť neposedná a asi sa unudím na smrť. Ty si tiež z BA? možno by sme sa mohli nudiť spolu 🙂

elko69
26. mar 2010

ja idem az k 13.6. cize 12. budem posledny krat v praci...ja som z TT,ale to neni tak daleko zase od BA 🙂 no ja sa chystam potom v maji asi postupne poprat veci a pozehlit pre maleho,sak uvidim akos a budem citit ci to urobim skor alebo neskor az v juni

barbyes
26. mar 2010

nemáš na mysli 13.5. nie? veď v júni už rodíš či nie? 🙂
to pranie a tak mám v pláne aj ja, ale možno by som to spravila aj skôr len čakám kedy mi konečne dugy dá veci čo sme si objednávali z čiech. som jej dnes písala tak sa hádam nejako dohodneme...objednávala som si odtiaľ tie orechy na pranie, nechcem to prať v klasickom prášku, ale poprípade som si kúpila aj taký tekutý od persilu myslím na bábätkovské vecičky 🙂

elko69
26. mar 2010

sorry 13.5. ..hehe uz som z toho osprostena :D :D :D diky za upozornenie...no ja mam doma uz Lovelu tekuty prasok a teda aj avivaz k tomu bola ale v avivazi lovelle nebudem prat vsetky veci a hlavne nie plienky a uteraky a podobne veci...

barbyes
26. mar 2010

😀 to hej, neviem si predstaviť plienky oprať v nejakom prášku bezohľadu na to či je tekutý aleo aký. tie budem asi prať tiež v tých orechoch alebo dugy mi dala taký recept na výrobu neviem ako to nazvať, taký prací maglajz čo si doma vyrobíš 🙂 tak to môže byť fajn 🙂
a z toho osprosťovania si nič nerob, ja niekedy tiež také hlášky púšťam, že by jeden nechápal 🙂 čo už....

elko69
26. mar 2010

a ty mas tusim tie ekoplienky,nie??ja mam obycajne co su tie biele klasiky a teda par macikovych do kocara ale inak len pampers zatial...no sak tie prve veci budem urcite pravat v lovele alebo nejakom detskom prasku teda a potom postupne zacnem pravat aj s nasimi vecami nech si zvyka ked uz bude vacsi...

barbyes
26. mar 2010

hej, hej ja som sa rozhodla pre látkovky. nechcem svoju micky trápiť umelinovým svinstvom, to je iba môj názor. ja osobne som vždy nenávidela pocit umeliny medzi nohami v podobe vložiek a tie máš len zospodu, tak tým nechcem trápiť ani našu blšku. snažím sa riadiť zásadou: "nerob druhým to čo nechceš aby robili oni tebe" a to by som ju úplne porušila 😀 😀

elko69
26. mar 2010

hehe no veru ked si to tak pripomenula,sak uz ani nevim co to je mat vlozku medzi nozkami..hehe uplne som si odvykla,boze preco sa to musi vratit???? 😒 😒 😒 😒 😠 😠 😠 😠 idem ja off lebo koncim uz takze konecne viiiiiiiiiiiiiiiiiiikend..tak pa zatial...

lenocka84
26. mar 2010

no konecne som po "obede" aspon nieco
co vy tu???

barbyes
26. mar 2010

ok, tak si ho poriadne uži.

barbyes
26. mar 2010

a ty kde si bola? ja sa tu snžím zaplniť čas kým odbije 5 hodina a utečiem preč 🙂

mirka12011
26. mar 2010

ahojte okupkana, napapana a som tu

lenocka84
26. mar 2010

my riesime nas malicky bytik
pomalicky

mirka pekne od teba
ja sa chystam az vecer

elko69
26. mar 2010

ja zase neviem co by som od dobroty robila,sla bych aj von s kamoskami niekam bo mm je na nocnej a unudim sa asi ale s tym velkym bruchom sa mi zase uz moc nechce medzi ludi... 😒

lenocka84
26. mar 2010

elko to poznaaaaam,
a este som do toho aj chora, takze nudim doma
a mm si lieta kade tade, len doma nie je

vejula
26. mar 2010

ahojte kočky 😉

mirka12011
27. mar 2010

vejji ahojky akurat rano som na teba myslele ci uz dominik sa nenarodil nahodou ale kedze si tu tak asi nie 😀
ako sa mas?

vejula
27. mar 2010

čavi mirka, no vo štvrtok som mala už také bolesti že som myslela že do dvoch dní porodím, fakt brutal od piatej ráno som bola hore a nemohla som sa poriadne ani pohnuť... Ale akosi to prešlo, tak len planý poplach 😅 No ale normálne sa od toho štvrtku bojim pôrodu, lebo to bola hrozná bolesť a určite to je ešte nič oproti skutočným pôrodnym bolestiam takže sa fakt začínam bár 😖

vejula
27. mar 2010

báť 😅

lenocka84
27. mar 2010

ahojte

veji len sa ty nic neboj, vsetko bude ok

ahoj mirka, ako sa mas?

mirka12011
27. mar 2010

juj vejinka neboj sa budeme drzat palceky a ked si spomenies na nas ze ti drzime palusky tak ti bude lepsie hihi len aby si stihla na nas mysiet hihi
ahoj lenka no celkom fajn vonku pekne pocko zatial tak pojdem k nasim na navstevu hihi

vejula
27. mar 2010

ahoj lenik... A ty ako zdravotne už lepšie či stále rovnako????

vejula
27. mar 2010

jaj miruška neboj určite budem na vás myslieť a dám vám vedieť keby sa čosi udialo 😉

mirka12011
27. mar 2010

no vejula len dominikovi pekne dohovaraj nech sup sup na svet teda nech porod netrva dlho ale tak akurat....
kedy ides do poradne?

vejula
27. mar 2010

no dominik sa asi lakol jak jeho maminka 😀 Tak sa stiahol 😝 Do poradne idem v stredu... No snad už posledný krát... Uvidíme 😉

mirka12011
27. mar 2010

no mozno ani nedojdes hihi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre