Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
30. mar 2010

dobre ranko zienky
ako sa mate?
mne sa dnes nic tak strasne nechce ze az
uvidime ako to dopadne

elko69
30. mar 2010

lenocka ahoj no ja pracovne hned takto zrana a uz som aj unavena :D ale nejako to zvladneme a poobede polenosime...

lenocka84
30. mar 2010

tak mna dnes caka posta, a dufam ze nic nepredvidane, lebo sa mi nechce
ale snad ma objednali a pojdem cvicit, lebo uz som stuhnuta, a je to posledne cvicenie

mimi21mimi
30. mar 2010

Ja tiez tak pracovne... na poslednu chvilu dokoncujem zdravotky a danove priznania 🙂

Vcera sme boli na 4D ultrazvuku. Budeme mat dievcatko. 😅 i ked som myslela, ze to bude chlapecek najskor. Fotky mam v albume 🙂

lenocka84
30. mar 2010

ahoj mimi
tak gratulujem k slecne

elko69
30. mar 2010

mimi21mimi no super gratulujem k dievcatku a teda bude to Ema???? 🙂

lenocka zavidim ze ta caka len posta...

lenocka84
30. mar 2010

elko ani to by nebolo nebyt danoveho, ktore treba poslat
inak by som zase skysla cely den doma
co sa mi fakt nechce

mimi21mimi
30. mar 2010

dakujem 🙂

Lenocka tiez tak na poslednu chvilu s tym danovym? Ja sa snazim dokoncit kamoske zdravotku, ale niekde mam chybu a netusim kde.....

Najradsej by som dnes nerobila az do poobednajsieho treningu nic... vonku je zamracene, tak by som spaalaaaa 🙂

lenocka84
30. mar 2010

mimi aj ano, lebo moja nastupkyna mi z byvalej prace neposlala potvrdenie o prijme, o ktore som ziadala uz v januari, ale az minuly tyzden, takze sa to pekne natiahlo
inak by som to uz daaaavno mala hotove.
ta co uz no
dolezite je ze je hotove, a ide do posty

vejula
30. mar 2010

ahojte kočky. mimi krásna bambulkqa, dnes pekne vykuka slniečko snad sa aj tak pekne oteplí

mimi21mimi
30. mar 2010

Lenocka, kamaratke dal vsetky papiere byvaly zamestnavatel vcera.... dva mesiace ich ziadala, dva tyzdne nedvihal telefon a vcera sa konecne uracil.... na takych ludi nemam slov.

Vejula, dakujem... je to cely ocko, ale nevadi 🙂 Snazila som sa najst na nej aj nieco so seba, ale nejako to neslo... 😀

vejula
30. mar 2010

mimi detičky sa ešte velmi menia, ešte sa môže uplne zmeniť, takže možno že pri narodení to budeš celá ty 😉

elko69
30. mar 2010

aha no pekne, est eze mne robila rocne zuctovanie sefka a len som pekne dostala peniazky na ucet k vyplate a nemala som ziadne problemi s danovym...

veji u vas svieti slnko??u nas nie ☹ ☹ ☹

lenocka84
30. mar 2010

elko pri zamestnani to je vacsinou ok

mimi tak to je ze dost blbeeeee, ked mam pravdu povedat
proste sila, aky su niektory zamestnavatelia

vejula
30. mar 2010

jj elko u nás je zatial krásne, uvidíme či to vydrží 😒
Takže ivča šla nakoniec cisarskym, no hlavne že su obe v poriadku.

barbyes
30. mar 2010

ahojte, ako sa máte?

vejula
30. mar 2010

ahoj barby všetky kdesi zdrhli 😒

mimi21mimi
30. mar 2010

Ja som stale tu... ale rodina mi nalozila sedem plnych igelitiek detskych veci, pretoze v rodine mame same baby... ze nech s tym nieco urobim... tak sa snazim... len ja to neviem ani pekne poskladat :D

barbyes
30. mar 2010

čo s nimi.. a ty ako? sa ti to nebezpečne blíži 😉 nemáš skúsenosť s postrekmi hmyzu na prevádzkach? založila som aj novú tému, ale kým mi niekto zareaguje 😒 robili nám dnes na predajni postrek proti hmyzu, kancel síce vynechali, ale zdržujem sa trochu aj na predajni a okrem toho sa to vzduchom môže rozšíriť aj do kanclu a neviem či to nemôže uškodiť?? tvrdili, že je neškodný, ale i tak sa trošku bojím

vejula
30. mar 2010

barby tak s tým ti bohužial neporadím, vôbec neviem či to môže uškodiť, zrejme nie, ale istá tým niesom, tak radšej sa spýtaj aj svojho dokiho, ja a pýtam dokiho uplne na všetko pre istotu... Mu zavolaj alebo napíš maila 😉

no mne sa to blíéži každým dnom, vo štvrtok idem zahajiť velké upratovanie, nech malého trošku popženiem 😀

vejula
30. mar 2010

mimi tie niektoré detské vecičky sa fakt že zle skladaju, mne s tým pomáhala mamina, predsa po 4 detoch má s tým väčšie skusenosti

barbyes
30. mar 2010

tak jej asi skúsim cinknúť, hádam je to OK.

vejula
30. mar 2010

barbyes som našla na koniku už podobnu tzemu, tu je link, tak si prečítaj čo tam kočky píšu 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/detske-zdravotne-problemy/postrek-bytu-proti-svabom-moze-ublizit-malemu/

barbyes
30. mar 2010

diki veji,
volala som aj gynekologičke a povedala mi aby som šla domov. tak Vás opustím. vraj by to nemalo byť škodlivé ale pre istotu.

tinkarisko
30. mar 2010

Ahojte vsetky nastavajuce maminky.Aj mna vsade a vzdy picha alebop boli a hned mam paranoje ze ci je vsetko ok,ale to si myslim,ze je uplne normalne.No nie? 🙂

tinkarisko
30. mar 2010

Ahojte aj ja som prvy krat tehu a som v 11tt a taktiez mam strach so vsetkeho.

mirka12011
30. mar 2010

ahojte babule kde ste zdrhli?
ahoj tinkarisko vitaj medzi nami
ano je to asi normalne kazda buduca mamina sa boji o svoje babo....

janefonda
30. mar 2010

ahojte 🙂
Tinka no vitaj, uzivaj si tehu, je to krasne obdobie v zivote kazdej zienky 😵 A je jasne, ze mas strach, len to s nim neprehanaj 😉
Mirka ako sa dnes mas? Ja som dovarila, mame kuracivyvar, kedze sme obaja s mm nachladnuti 😒 a kuriatko s tarhonou mnam! 😵 Takze sa mam zasa s cim napchavat 😀

elko69
30. mar 2010

vejula uz aj u nas vykuklo konecne slniecko...no nakoniec cisarsky,zevraj mala tazky porod,ale neviem este podrobne detaily...ale su zdrave a mala je krasna....

tinka vitaj 😉

janefonda
30. mar 2010

aj my uz mame slniecko, rano to nevyzeralo velmi lakavo, ale teraz je krasne 😵
Elko co ty dnes porabas? Este chodis do prace?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre