Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

jjana17
23. apr 2010

boze ja zase nemozem cestoviny ani citit teraz, ja som ich jedla ked mi byvalo zle prve mesiace, nic ine len cestoviny som do seba nedostala,,,takze teraz na cestovinu ani pomysliet

camilla_1
23. apr 2010

Ahojte kocky , ja som tiez 1x tehotna tak sa pripajam k vam som z Kosic 🙂

mirka12011
23. apr 2010

no babenky pozeram, ze kazda nieco ine ma rada...
a palacinky ta snad kazda ma rada?

mirka12011
23. apr 2010

ahoj camilla tak teda dalsia kosicanka teda mame tu 2 z okolia kosic ale oni uz su maminy.... 😀

tadotami
23. apr 2010

camila ahoj a vitaj 🙂
mirka palacinky ano ale hole bez nicoho.len tak samotne.

lusa889
23. apr 2010

anoooo, hlavne nech je to sladke, ja som v posledom case straaaasne na sladke, az je to neprirodzene !

camilla vitaj, a gratulujem k tehotkovaniu

camilla_1
23. apr 2010

avoooj mirka a tadotami, tak potom som jedina kocka z Ke ktora caka babo ? xixixiixix 😀

camilla_1
23. apr 2010

dakujem lusa 🙂

tadotami
23. apr 2010

lusa.....a ked som nic neuvarila tak doma ze akoze konec.ze ako a coi budeme teraz robit,umreme od hladu a tak.jak u debilov.

mirka12011
23. apr 2010

no tadotami hore bez nicoho to je akoze slahacka? no ja radsej len z dzemom tiez bez slahacky.... 😀 ved slahacka je tucna 😝

jjana17
23. apr 2010

camila blahozelam,,,,,

no palacinky boze to ja lubim,,,,,,,,,,len vzdy ked ich spravim moj mm zje skoro vsetky a o 5 minut , co mame na jedenie ja som hladny!!!!!!!!!!!!!!!!

mirka12011
23. apr 2010

no teda asi hej resp. neviem ci je tu niekto z KE este fakt ked je sorry 😉
ale ja som tu jedina z PO no teda momentalne lebo lusa je tiez z PO, ale momentalne tu nieje.... 😒

camilla_1
23. apr 2010

tak ja zas od kedy som tehotna nemozem sladke hlavne slahackove veci ☹(((( az sa mi hlava zakruuti z toho ked sa na to co len pozriem,inac som denne musela zjest nieco sladke takze dost zmena :D skor mozem stavy ovocne a ovocie a tak ....zatial mi moc ani nechuti jest som typ ze dost stresujem a obavam sa 😒 cize tak ...

mirka12011
23. apr 2010

camilla nestresuj ani sa neboj ved ty sa nam tu este stahovat budes, ze kolko toho jes a kolko si pribrala...
inak cokolady ja neznesiem cele tehu jedine keksik bez cokolady a to len sem tam 😝

camilla_1
23. apr 2010

xixixix myslis mirka ??? 😀 uvidime 🙂 inak mate a vy obavy z tehotenstva ako to bude a dopadne ? ci to len ja ? 😕

jjana17
23. apr 2010

mirka pridavam sa teraz cokolada vobec ,,,,,,,,

mirka12011
23. apr 2010

camilla nemyslim ja viem 😀
kazda ma obavu urcite 😉
babky co varite ci kde ste zdrhli?

jjana17
23. apr 2010

camila podla mna je to normalne mat obavu co a ako bude prebiehat, ako to dopadne aky bude porod, este sme to nezazili tak nevieme co nas caka, tak podla mna obavy su normalne

tadotami
23. apr 2010

camila.....ovocie mozem na kila od zaciatku tehu.nemusim nic ine len aby ovocie bolo.tak sa neboj.ja to doteraz takto taham.minuly tyzden mi mama kupila ananas taky obrovsky a aby mi ho moje kosatky nezjedli tak som ho v garazi jedla 😀
a cokoladu som nikdy nemala v laske.teraz milujem nugatovu z teska.damsi ju na radiator trochu roztopit a som v siedmom nebicku.

mirka12011
23. apr 2010

mne uz pekne opuchli prsteky na nohach 😒
no teda som zvedava ci obujem topanky 😀

lusa889
23. apr 2010

tadotami, ... presne tak, koniec sveta ked nebolo doma navarene,, ze nieco suche? chleba? jedine ak cerstve pecivo, ale to by ho musel niekto aj kupit, ze ..... no aspon je sranda 😀

mirka, ja mozem palacinky vselijak so vselicim len nech je sladkam na slano moc nemusim, a blizko domu mam palacinkaren kde robia super palacinky, tak obcas ma pochyti a idem s mm si pomaskrtit aj ked on sladne velmi nemusi, tak on slanu a ja sladku

jjana, moj mm vellmi palacinky nie, mozno ako zakusok aj to musim pripravit tak aby uz len spapal inak sa do nich velmi nehrnie, ale inak zje hadam vsetko 🙂

ja po rokoch mozem teraz cokoladu,, tak si to uzviam 😝 😝 😝

mirka12011
23. apr 2010

tadotami z ananasom opatrne kamka z UK mi tvrdila ze sposobuje predcasny porod....ale to mi hovorila ze nemam papat az vo vyssom stadiu tak ale neviem co je natom pravdy vies v UK tam su iny muderlanti ako tu na slovensku myslim doktorov 😉

tadotami
23. apr 2010

camila ja teda zazila a stresujem jak mala.pri prvom som taketo stavy nemala lebo mi moja mama aj sestra povedali ze to boli asi tak ako ked mas mrchu.tak to takto poviem aj tebe ale myslim si svoje 🙂

lusa889
23. apr 2010

mirka, mne puchnu len ruky aj to len trosicku ale zas ma dost bolia kosticky na rukach 😠
daj nohy hore hej voda "stecie" 😝

camilla_1
23. apr 2010

taaaak nie som sama 😀 .... viem obavy su moje su asi vacsie lebo sa liecim na panicku poruchu treti rok,tehotenstvo vsak bolo rok planovane cize sme stastni s manzelom ... preto to asi tazsie prezivam ... ale mam dobreho lekara tak dufam ze to zvladnem .... tak idem dovarit obed pretoze budeme mat rozvarene ryzoto hehehe ... tak sa drzte kocky a co najmenej nevolnosti 😅 mne je uz lepsie lebo koncim prvy trimester tak je to lepsie 🙂

tadotami
23. apr 2010

mirka ale vies aky bol dobry? 😀 a este som to nepocula 😒 a asi aj krpcovi chutil lebo mi tak jemnucko zaklopkal na brucho.vies tak akoze mami tak toto je dobre.

jjana17
23. apr 2010

baby ja ked som vlastne ani nevedela ze som tehotna som strasne jedla mandarinky, ako to bolo co den to kilo niekedy aj viac, teraz mi strasne jablka chutia

camilla_1
23. apr 2010

tadotami diky mama mi hovori to iste 😀 xixixixi si ich bonzla teraz 😀 .... hehe

lusa889
23. apr 2010

tadotami, dobry zlepsovak ako prekonat stres 😀 faaak ti to povedali? som sa dost dobre povabila, aj ked ma to len caka a co sa so mnou deje uz ani neviem definovat ci stres ci strach ci co, ale co uz nevyhneme sa tomu ziadna

mirka12011
23. apr 2010

lusa mne ruky opuchaju tiez uz prstene na ne nedam a trpnu juj no ale moje nozky krasne ma teda dost zlostia...
inak lusa lonova kost ta boli? ja sa nemozem na postelke otocit a chodza ach jaj to je desne....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre