Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

jjana17
12. máj 2010

no ved jasne slucka na krku a to mas na 4 roky a my mame hypoteku na este 29 rokov!

tadotami
12. máj 2010

jani tak neviem sa vyjadrit.tuto situaciu si nechcem ani predstavit.
do kelu musim ist ja pre tamarku.mm robi dlhsie.no super.
lulu si sa stratila?alebo fotis?

garonka
12. máj 2010

čafte guľky
čo ste tu rozoberali oblečko?
fakt sa oplatí menej veci
i ja som kukala fotoglogy a jedna nemenovana toho ma až veľmi moc tak to bude babo sa prezliekať stokrat denne 😀

tadotami
12. máj 2010

ahoj garonka.tusim myslime tu istu 😀

jjana17
12. máj 2010

tami a co spravis ked chces normalne zit v svojom,,,,vies ako platit niekomu podnajom? zbytocne vyhadzovanie penazi a stele nic nie je tvoje

jjana17
12. máj 2010

baby to je efektivne minanie penazi,,xixi

garonka
12. máj 2010

jjani presne tak 😉

lenocka84
12. máj 2010

ahojte
tak my stale bojujeme s horuckou, momentalne 37,5

liv1
12. máj 2010

caute

leni a citala si co pisala dugy, ze zo zadocku treba odratat 0,5? ma aj tak 37,5?

tadotami
12. máj 2010

jani to je pravda.
lenka ahoj.aj si odratala?cipok daj ked je nad 38.

jjana17
12. máj 2010

garonka no naco budem mat plny satnik drobcovych veci len preto ze ako aby som mala, podla mna mat veciciek tak akurat aby chodil vzdy pekne a cisto upraveny a to je najkrajsie babatko.
mne sa lubia tie mamicky ktore deti obliekaju jak babiky, proste maju ich ako modne hracky alebo tak nejako, aj tu v blizkosti byva jedna kocka ktora ked ide s tou malou von no to normalne ze nejaka mala star ide, no a mamicka vedla nej presne tak isto modne vyobliekana , vysoke stekle atd,,,no a najlepsie bolo minule mamicka kabelocku vysoke topanky a decko jej skoro auto preslo lebo akosi na nu zabudla a zakecala sa v telefone,,,,,a to ste potom mali pocut co sputila ta krasne vyobliekana mamicka na adresu svojej asi tak 3 rocnej dcery,,,no aka ja,,,,,,,,,,,,to bolo strasne pocuvat

lenocka84
12. máj 2010

ano baby po odcitani mam 37,5

jjana17
12. máj 2010

lenocka a co je malinkemu, aj soplik ma alebo nieco ine okrem horucky?

lenocka84
12. máj 2010

jani nic ine, len ta horucka, tak nechapem

tadotami
12. máj 2010

lenka davaj mu vela tekutin.ale teplotu straz aby nedostal febrilne krce.neboj sa.teplotou moze reagovat na hocico.vitaj vo svete mamiciek.

lenocka84
12. máj 2010

tado pije normalne, akurat si pyta skor, takze sa krmime kazde 2 hodky, a pije aj vacsie mnozstvo, tak snad nebude dehydrovany
som totalne unavena, celu noc som nespala, co bol taky nepokojny

jjana17
12. máj 2010

leni ved keby mu to nepreslo do zajtra ja byt tebou by som isla k pediatricke, ako nic za to nedas a budes kludnejsia ked ho pozrie

tadotami
12. máj 2010

si len na zaciatku lenka.zatial mu nic nedavaj.je to zvysene.az nad 38 cipok do rity.

lenocka84
12. máj 2010

jani do 38 sa detickam nic nedava, mozem ho tak max vlaznou spongiou poutierat, alebo uplne z vlazny kupel, ale ine nic
takze ani dr. v tomto nic neurobi

jjana17
12. máj 2010

no chapem ze mu nic okrem cipku ani doktorka neda, ale aspon ho pozrie, vies ci nahodou nema hrdielko alebo nico,,,no neviem to je len moj nazor

tadotami
12. máj 2010

lenka s dr. mas pravdu.zatial tam netreba ist.nic by s nim nerobili.okupkaj ho.nic ine ti neporadim.

lenocka84
12. máj 2010

jani cipky mame, ale az nad 38 aby zabrali

tado a mam ho budit teraz ked spi aby som ho okupala? ci to nechat ked sa zobudi?

tadotami
12. máj 2010

nasa cica je chora ale hra macherku koli piatkovemu vystupku.v nedelu prijimanie kde nemoze chybat a v pondelok ked bude mat rano vstavat do skolky tak bude mat milion diagnoz a bude umierat.pozname 😉

lulu4
12. máj 2010

Babuľky idem ja off,utekam lebo o chvilu mi tu zvoni kamoška, ideme trošku prešmejdiť mesto... a zajtra som jupiiii konecne objednana ku kadernicke idem sa poclovečiť trosku, sa taaak teším 😀

tadotami
12. máj 2010

lenka nechaj ked sa zobudi.a teraz ho zbytocne moc neobliekaj.podla mna to nieje nic vazne.je predcasny a nema este imunitu ziadnu.bude to ok.

tadotami
12. máj 2010

dievcata aj ja musim ist.skolka vola.a super sa rozprsalo.parada.

misatko25
12. máj 2010

Ahojete tehulky, no ja mám za sebou týždňovú PNku lebo som zvracala na rýfy. Tak ma lekár nechal doma. A včera som bola prvý krát v práci a dnes som už zasa zvracala. A tak som sa tešila že už mám po tom. Ale inak sme v poriadku, sme v 10 týždni a už aj knižku sme dostali 🙂

garonka
12. máj 2010

jjani a take fifleny maju slovnik že sa to neda počuvať
i my taku paničku tu mame kočíkovať som ju nikdy nevidela, je doslova vyschnuta oblečena ako od Diora ale ak otvorí usta no hruza ale malinka je rozkošna 😵

barbyes
12. máj 2010

čaute kočky,
ja som sa konečne začala baliť do pôrodnice....ale ešte som si zabudla kúpiť vložky do podprdy, hlavne že som dnes bola v lekárni 😠

deina79
12. máj 2010

hm mala by som pomaly uz aj ja...ale ja si myslim, ze sa este vela vela nackam, u mna ziadne zmeny, bolesti, hrdlo zavrete ☹ , isla by som ale aj zajtra uz....

garonka maly ma uz cez 2 mesiace fiiiiha ten cas leti, no nam sa taha 😀 , ste krasnuckiiii 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre