Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
14. apr 2010

tadomita tomu verim.inak ty si od nas z juloviek 😉

jane a odkial mas tu sadru ci hlinu ci co to??

ja neviemkolko ma nas balkon
ale kocik by tam mal vojst
mirka budem drzat prsteky 😉 a jasen spomen mu tie opuchy..

dugyna
14. apr 2010

jane tak dufam ze sa uvidime 🙂

mirka12011
14. apr 2010

babenky my mame balkon tak 4x4metre ale mame dvor 😀 tak balkon neriesim jedine zeby prsalo tak na balkon pod stiesku

mirka12011
14. apr 2010

dakujem dugyna napisem ti ako sme dopadli na prietokach aj u gynekologa...len dufam, ze mame placentu este ll 😅

janefonda
14. apr 2010

mirka ved presne, ked bude zle pocko balkon bude super pre kocik, mala bude trosku na vzduchu a nebudeme moknut 😉 A uvidis ze ti tam bude spinkat kolkokrat aj ked bude slniecko, nebude sa ti chciet uplne vzdy vytahovat kocik , ked zaspi na pol hoku tak ju supnem na balkon a ja si medzi tym daco upracem, navarim...

dugy poslala som na to link o stranu dozadu 😉

barbyes
14. apr 2010

my máme tiež balkón 8m štvorcových, rozmery presne neviem, ale tiež nejako ako jane

mirka12011
14. apr 2010

babenky nepoznate tento monitor dychu?
http://www.maderna.sk/katalog/product/5664/

janefonda
14. apr 2010

a prave nam zacalo liat, ja to nechapem!!! ☹

elko69
14. apr 2010

a my nemame balkon vobec ☹

mirka12011
14. apr 2010

jane lebo si sa chvalila ze neprsi 😀 tu prsi vkuse ale nech si poprsi a zajtra nech je pekne ja viem vela by som chcela 😝

garonka
14. apr 2010

čafte babky sme po poradni važime 5780g a 62cm mame sme veľkíííí 😀
a ideme na neurologiu lebo Tobi neustale dava hlavičku dozadu neviem čo ho tam zaujíma

janefonda
14. apr 2010

mirka a uz mame zasa slniecko, no co ze by bol april??? 😀 😀 😀

Garonka no to je Tobik krasne velky 😉

garonka
14. apr 2010

jane no veru a hlavne že oblečko 62 môžem odkladať joj joj joj ale čo už 😀

barbyes
14. apr 2010

chlapi sú zvedaví, čo už 🙂 pekne Ti rastie...
jane, aj dúhu ste mali? tu je furt škaredo ☹ už by sa to počko konečne mohlo umúdriť, už ma to nebaví 😠

garonka
14. apr 2010

barby tu bude liať cely deň a na mňa to počasie nevplyva dobre škoda slniečko je predsa lepšie tak ideme k Jane nie? 😀

janefonda
14. apr 2010

garonka no jasne dobehnite, aspon by som nebola sama 😉
barby duha sa nekona, alebo sa len divam na zlu stranu 😀

liv1
14. apr 2010

kinderkaaaaa ja za vami nestiham castejsie, mam toho vela, robota, prerabka. fu 😕 . ze nejake stretko bude? jane daj vediet. vyzera to ze akurat budem mat po morfe...

lusa889
14. apr 2010

ahojte, tak uz je pozehlene, taska pobalena, uz len rodit ..... 😀 ale nie este mame cas

garonka, valibuk vam krasne rastie to je super, gratulujem

inak u nas uz vyslo slniecko tak dufam ze mu to dlho vydrzi
stretko? kedy, kde? rada sa pridam 🙂

dugyna
14. apr 2010

jane napis kedy by sme sa mohli stretnut ked tu uz budes 🙂 no kuknem tu sadru

miska1981
14. apr 2010

ahojte tak po dlhsom case Vas zdravim, garonka vy uz idete na 68 oblecko? to snad nie je mozne...musis mat radost, ze ti rastie ako z vody, nepolievas ho??? 🙂

jane a mirka ako sa citite?
dugy ako diplomovka?

dugyna
14. apr 2010

miska ahoj..som celu noc bola hore a 5.30 rano som dokoncila diplomovku 😉 a potom som isla spat
a ty sa ako mas?

miska1981
14. apr 2010

dugy, tak si dobra, cim si sa dopovala? kavickou? ci stres ti nedovolil asi zaspat?

ja sa zacinam bat porodu, pozrela som si ho na nete nazivo a urobila som chybu odvtedy nemozem spavat.
inak uz sa ledva kotulam, je to namahave, ale tak vydrzim 😉

gali
14. apr 2010

ahojte, dievcata 🙂

elko69
14. apr 2010

ahojte tak som si bola dnes dobre zacvicit a pokecat s tehulami dalsimi ale som dnes akosik unavena takze to vidim na Panelak a potom spanok asi,ale teda kyselinu mam dnes cely den riadnu tak hadam aj zaspim,aj ked asi po sediacky ale potrebujem uz spanok....

dena6
14. apr 2010

ahojte
jeej dugyna dakujem za mile privitanie 😀
Baby chcela som sa spytat, som sa tu docitala, ze beriete rozne vitaminy. to vam odporucil vas gynekolog alebo ako lebo mne o ziadnom brati vitaminov nehovoril.zacinam teraz 9ty tyzden tak dufam ze neni neskoro na tieto veci 😒

vejula
14. apr 2010

ahojte kočky tak sme domka 🙂

miska1981
14. apr 2010

jeej vejulka,
som rada, ze som ta zastihla, chcem Ti pogratulovat k Tvojmu pokladiku a popriat vela zdravicka, stasticka a spolocnych usmevov 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

popis ako to vsetko prebiehalo.... 😉 a moc neprehanaj nech nas nevystrasis 😉

janefonda
14. apr 2010

Dena vitaminy su fajn a cudujem sa, ze ti dosial nebola spomenuta ani kyselina listova??? Lebo ta je najdolezitejsia prave prve tri mesiace, tak ak chces vo svojom zaujme chod do lekarne a kup si ju bud cistu, alebo si kup femibion. POvedz lekarnicke, ze si prvy trimester a da ti femibion , ktory obsahuje aj tuto kyselinu listovu a vselico ine. Ja som to brala len tak kazdy druhy den, niekedy aj kazdy ako kedy 😉 😉 Neskor som brala iny femibion vhodny po prvom trimestri, ale zasa len tak, ze nie kazdy den, len tak kazdy druhy 🙂 babo odobera mamicke dost zivyn, tak nie je naskodu ich tam sem tam doplnit aj inak ako stravou 😉 aj ked ta je samozrejme najhlavnejsia- pestra strava 😉 co u mna prve mesiace neslo, nakolko som mala nevolnosti, tak ten femibion som ocenila aj pre to. Juj som ti napisala roman 😅

Dugy to stretko je realne asi 22. alebo 23.4. Presne dam este vediet 🙂
Lusa len sa k nam smelo pridaj, aspon nas bude viac bruchatych. Dufam, ze budeme mat pekne a sadkame si niekam na terasku a dame zmrzku 😝

Miska aj ja som si pozrela porody a som tomu praveze rada, aspon trosku mam predstavu co ma caka. A bud si ista, ze porod je bolestivy, ale ten vysledok stoji za to a o pät minut si nespomenies na bolest, ale budes mysliet len na svoje babätko. 😵 Neboj hormony, ktore zena vylucuje pocas porodu bolest dost tlmia a zaroven napomahaju k uvolneniu svalov, co je pri tlaceni velmi uzitocne. 🙂 Vsetko nam dobre dopadne, tak sa snaz naladit aj ty na svoj porod co najviac pozitivne a radsej uz nic nepozeraj mysli len na malicku 😵 😵 😵

janefonda
14. apr 2010

vejulka este raz veeeelka gratulacia. Prajem Vam len to najkrajsie a aby te sa mali spolu dobre a uzivali si tieto vynimocne chvile 😵

elko69
14. apr 2010

veji vitaj a este raz blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam.... 🙂 🙂 🙂 😉 krasnucky je a konecne ho mas uz ty pri sebe,normalne ti zavidim uz aj,ale v dobrom...hehe... no a co ake to bolo vsetko??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre