Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

liv1
24. jún 2010

@dugyna no verim ze to musi byt neprijemne, kto vie co nas ostatne caka v lete s takymi bruchami... 😅

drzkosa
24. jún 2010

@dugyna drzim palce nech tie opuchy aspon z casti ustupia ...
@liv1 a myslim ze to bude v pohode to zvladnes 🙂

andullinka
24. jún 2010

@liv1 No ja som ti aj tusim 3 mes dozadu spominala ze tiez uvazujeme nad Nelou 😀 Ale to este stale neni u nas na 100% , rozhodneme sa asi tesne pred porodom ... Sranda by bola keby sme mali obidve Nelku a este by sa aj v ten isty den narodili . Ja som dnes pisala mail tej pani Jandovej z Kramarov, tak uvidime co mi odpise. Rada by som uz teraz v july mala tu predporodnu pripravu za sebou...

moniciak
24. jún 2010

myslite si ze taky zlty vytok je normalny??? nic ma neboli ani nesvrbi... 😲

dugyna
24. jún 2010

@pepppe sa hovori ze chlapci su lenivy..ale ono sa to zase moze zmenit ...velmi rychlo..

pepppe
24. jún 2010

@dugyna vsak hej,,,mohol by ten moj byt tak menej lenivejsi 🙂) vsak sa tu doma na neho uz tesime 😉

dugyna
24. jún 2010

@liv1 no inak to fakt nezavidim leto s brusko..ale liv tento rok bude studene leto..takze nemusis sa bat

dugyna
24. jún 2010

@drzkosa dakujem si zlata 😉 a ty sa ako citis?

dugyna
24. jún 2010

@pepppe pockaj hi budes vyhanat ako tu kocky...

pepppe
24. jún 2010

@dugyna 😀 😀 noo hadam aj hej,,heh skusat vselico aby len von siel 😀

dugyna
24. jún 2010

@pepppe 🙂

hmla
24. jún 2010

ahojte,
je tu niekto,či len ja ? 😉

udada
24. jún 2010

aj ja som tu

liv1
24. jún 2010

@andullinka ano mne sa zda ze aj o tom aj o tych kramaroch sme sa uz rozpravali. no v juli by som aj ja rada to uz absolvovala, vsak clovek nikdy nevie. 🙂
@dugyna veru ani neviem ake prognozuju leto. ale ak ma byt chladnejsie tak by bolo fajn 🙂 uz doteraz mi pocko celkom prialo, resp. nám, tak uvidime.
som nervoooooooooooooooooozna z toho futbal moje nervy 😅

liv1
24. jún 2010

vyhrali sme?? cozeeeeeeeeee? 😀

elko69
24. jún 2010

@riag no my sme boli dnes na dvojhodinovej a maly prespal teda...dnes som boal sama teda s kamaratku ktora ma o mesiac starsieho chlapca a byva kusok odomna...

elko69
24. jún 2010

@dugyna no to verim 🙂 pocuj chcem sa spytat mne dr nieco hovorila ze by som mala malemu zarabat aby odzltol cukrovu vodu..hovori ti to nieco???lebo neviem v akom pomere by ani mal byt cukor a voda..

elko69
24. jún 2010

dnes mi Jakubko moc nedovoluje byt na nete a venovat sa vam trosku ... akosik nevieme spinkat odvtedy co sme dosli z vonku...neviem co mu je az teraz mi zaspinkal a som zvedava na ako dlho..

dugyna
24. jún 2010

@liv1 ja to liv nekukam lebo hraju..o nicom akonasi hokejisti a futbal ma moc nebavi..no podla prognoz mojho otca co mam vyvesene pocko doma az do konca roka bude studene leto ..a teplo bude az v septembri 😉 a mimochodom zatial ta predpoved vychdza..
@elko69 elko tak v tomto ti teda nepomozem lebo toto pocujem prvy krat..ako viem ze maminky davaju deticky cez sklo doma na slniecko..ale cukrovu vodu som teda nepocula...a ani teda mi nedochadza ako by mu to mohlo pomoct..

dugyna
24. jún 2010

@elko69 alko aj chlapi maju svoje dni 😀

maminakatka
24. jún 2010

@dugyna ahojky chcem ta velmi pekne poprosit ,ci by si mi nevedela povedat ,poradit ...mala som v moči bielkoviny je to zle ? co to znamena ? 😒

elko69
24. jún 2010

@dugyna no lebo ona nieco hovorila ze mam prevarit vodu a dat do toho cukor lenze ja krava som sa neopytala na pomer kolko coho a ked tam siel mm na druhy den som mu to kazala ale chlapi, zabudol n ato a teraz ked sa ma opyta ci som mu to davala ak nevim co jej mam povedat..

elko69
24. jún 2010

@dugyna no len by ich mohol mat take spavejsie obcas,dnes som si ani ja nestihla pri nom oddychnut..

janefonda
24. jún 2010

@dugyna neboj, coskoro to uz bude za tebou...inak presne pre to zadrziavanie vody, som si dala dolu prstene v 30 tt, nech s tym nemam problemy. Ja som prave ulozila malicku, po dlhom boji snad konecne zaspala na viac ako 20 min. Aj ked som si nie ista 😒

vefi89
24. jún 2010

@janefonda gratulujem k mesiačiku 😵 😵 😵 a nič si z toho nerob, mne už je Miško hore od štvrtej a na spanie ani nevyzerá 😅

dugyna
24. jún 2010

@elko69 no fakt nestusim s tou cukrovou vodou. tomu verim elko ze niekedy daju deticky zabrat..
@janefonda jane mala ma uz mesiac vau ten cas ale leti...tak gratulka..ano tvoja mala dnes nechcela hajat?

@vefi89 a ako misko vsetko ok? uz sa to ukludnilo v tej vedlajsej dedine?

ivca17
24. jún 2010

@elko69 tu cukrovu vodu hovorili aj mne..no tak poprve nedavam prevarenu vodu ale tu dojcensku lucku.. a toho cukru tam daj tak aby bola taka sladka ta oda,sak ochutnaj..aby ti to maly vypil..ale myslis,ze je treba teraz este cukrovu vodu??

janefonda
24. jún 2010

Dakujeme krasne za gratulacie k mesiaciku! Tak to asi za to dnes skoro vobec nespime 😠 Mala oslavuje!!! 😀
Tak baby od stvrtej poobede to konecne vyzera, ze budeme spat. Predtym som si naivne myslela, ze bude spinkat, ale opak bol pravdou. Trapilo ju brusko. Tak som pestovala, hladkala, cvicila z nozkami a podarilo sa 😅
Inak sme dnes mali poradnu a Natalka ma uz 55 cm a vazi 4270 g 🙂 Aj klbiky jej pozeral pan doktor, tak lavy je uz ok, a pravy minimalne, ale ze mam balit este na siroko a o dva tyzdne nas caka dalsia kontrola a prva injekcia... 😒

mimi21mimi
24. jún 2010

Je tu este niekto? Mne sa dnes nechce voooobec spat.... 😖

riag
24. jún 2010

@elko69 ahoj...my sme tiez dali dvojhodinovku a maly pekne spinkal 🙂 Tu bolo dnes naozaj nadherne. Kocikovanie bolo zase velmi funny ja zlava a tatino zprava 😀...A bude to tak este cele dva tyzdne-tatino ma oteckovsku dovolenku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre