Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
8. apr 2010

veji vsetko budeeee

jane hlavne klud

miska to ano, ale nejako to zvladneme

miska1981
8. apr 2010

zvladneme ja to stale hovorim, sme silne pohlavie 😉

kocky odchadzam fotky sa mi nedali dat a tak som sa tesila, ze s vami porovnam brusendo, pa 🙂

janefonda
8. apr 2010

leni ved ja som kludna, neboj 😉 Ked to pride, tak to pride ja nemam strach. Nakoniec som si povedala, ze uz je dobry tyzden keby nahodou 😵

miska sa maj pekne.

lenocka84
8. apr 2010

jane tak je dobre ked si kludna
pozram ze v zoo si sa pekne rozbehlaä

janefonda
8. apr 2010

leni no rozbehla, len ma posledne dni FB nejako hneval, nechcel so mnou spolupracovat 😅

lenocka84
8. apr 2010

ja som ho zanedbavala, kedze som nemala az taky pristup k netu

janefonda
8. apr 2010

aspon som sa ku tebe malicko priblizila 😉 juuuj idem si citat, lebo takto ja nikdy nenapisem tu pracu do skoly 😠 ale dnes som si uz co to precitala, tak sa mozem zajtra vecer do toho pustit 😉

dugyna
8. apr 2010

jane zeby uz malinka chcela ist na svet 😉 a co je to poslickovanie??

mirka ake odsavacky si kupila?

gali
8. apr 2010

ahojte, dievcata 🙂

ste toho popisali, idem citat, ze co noveho... 😉

janefonda
8. apr 2010

dugy poslickovia su akoby menstruacne bolesti, teda tak to citit...mna tuto noc riadne potrapil ia aj teraz vecer si ich uzivam ak sa to da tak nazvat. Ja mam nejaky pocit, ze malicka sa vypyta skor, no ale necham to na nu 😉 Rozhodne ju ku tomu nenabadam 🙂

ahoj gali, ako?

lenocka84
8. apr 2010

jane a kedy mas termin na tu pracu?

gali ahoj
oddychujes?

janefonda
8. apr 2010

leni praveze termin je este daleko, len ked ja si to chcem stihnut do porodu . Teda aspon prace popisat, skusky budem robit normalne v terminoch, ale co sa da chcem mat z krku. Lenze ked nie je tlak, tak mi to ani nejde 😠

dugyna
8. apr 2010

jane dik 😉
no sak nejak to vydrz..hlavne nech ste obe zdrave

gali
8. apr 2010

babule, ale ste toho riadne popisali. Som jeden den nebola a nete a nejdem sa docitat. Vcera som to s aktivitou asi trosku prehnala, lebo mi bolo zle. Dosla som domov a zalahla. Brusko este stale nikde, obcas aj premyslam, ze ci sa mi to nesnivalo, ze som tehu, ale aj Dr. tvrdi, ze som 😀 😀 😀 a uz som dnes citila aktivne bublotanie 😉

janefonda
8. apr 2010

dugy ved sa snazim, len ti poviem, je to divne... v noci som si naozaj myslela, ze zacinam rodit, ale da sa to predychat. Uvidime aka bude dnesna noc, dufam, ze sa uz nebudem budit na bolesti iba na cikanie 😝 Malicka si aj teraz pokopkava, tak ma upokojuje a viem, ze je ok, to je pre mna hlavne 😵
a co ty dugy, ako?

lenocka84
8. apr 2010

jane chapem
ale tak treba nech mas pokoj a potom sa budes venovat len malej

janefonda
8. apr 2010

gali tak super, ze uz citis mimco!!! si to uzivaj, neskor to uz bude uplne o inom 😉

gali
8. apr 2010

uff, janefonda, veru nezavidim. Dufam, ze su to fakt len poslickovia a daju si pauzu, aby si sa mohla poriadne vyspat. Ty Lenocka mas co noveho?

gali
8. apr 2010

uzivala som si to veru, akurat som bola po obede a na ceste domov 😉

dugyna
8. apr 2010

jane tak radsej nic nerob vyloz si nohy hore a oddychuj..a inak ak by si mala tie bolsti aj dnes v noci..tak chod rano k lekarovi..ak tam u vas mas..bolo by fajn keby pockala mala do 36tt.

dugyna
8. apr 2010

jane v pohode obcas mam pocit ze malinka pod rebrom pravym tak kkopka..ale v jednom kuse..akoby mala tik v nozicke..alebo si pokopkaval ci co 😉

lenocka84
8. apr 2010

gali ani nic
len mam pred sebou par poslednych dni s mm, a potom uz idem hore k nasim
nejako sa mi nechce, ale tak co ine mi ostava?

janefonda
8. apr 2010

dugy zajtra ideme s mm aj tak do spitalu sa tam pozriet a nahlasit sa na prietoky a na porod, tak ak by ma to vnoci zasa trapilo tak by som ich poprosila nech ma pozru. Ale myslim, ze to je este v ramci normy... A neboj ja ani nic nerobim, nohy mam na stole vylozene a hladkam malicku , mi tu stale vystrkujezadok, nohu, ruku 😀

gali
8. apr 2010

Leni, uz si pisala, spominam, ze pojdes mimo bydliska. To ides k rodicom? Potom tam chces aj isty cas ostat? Ti bude aj smutno.
Jani, drzkam zajtra palce a myslim, ze budeme tu viacere netrpezlivo cakat na spravy.

lenocka84
8. apr 2010

jane a to vies tak dobre rozlisit ktorou castou ta mala kope??

gali ano k rodicom, rodit chcem tam, a kedze mm bude prerabat, tak az do konca augusta budeme mimo ba

gali
8. apr 2010

ale vratis sa do krasneho, prerobeneho 😉 Budes mat vlastne "prazdniny". A musis ist uz teraz skrz vybavovania, alebo len pre istotu?

dugyna
8. apr 2010

leni ja tiez viem kde ma hlavicku alebo chrbatik 🙂

janefonda
8. apr 2010

leni viem rozlisit co vystrci, nie cim ma kope, ale ked vystrci zadok tak to citim, aj nozicku citim. To sa zapiera a na niekolko sekund mi vzdy vystci nejaku cast....zlaticko moje 😉

lenocka84
8. apr 2010

gali kvoli gynekologovi, uz ho mam zmeneneho, a zase cestovat len kvoli nemu sa mi nechce
je to predsa len 200km

gugy to fakt?? tak ja vobec, to som potom asi total mimo

lenocka84
8. apr 2010

dugy sorry preklep v mene

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre