Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
16. apr 2010

ja nam tiez robim salatiky, aj to treba. A minule som kupila skvelu sladucku mrkvu, tak som ju chrumala ako zajac. Mnamky.
No idem sa trosku vzdelavat. Zatial caute 😉

tadotami
16. apr 2010

gali....ahoj

teda baby ja nevedela soboty dockat.pride mi mama 😀 😀 😀

seginiatko
16. apr 2010

Juj cesrvtu mrkvu by som si aj ja dala, ale mozem iba uvarenu... na cerstvu mam alergiu... ☹

seginiatko
16. apr 2010

tadotami - aj ja som sa nevedla dockat dnesneho dna 🙂 veeelmi dlhy tyzden bol... unavnyyy... 😒

gali
16. apr 2010

tento tyzden som sa dozvedela, ze aj kolegyna ma alergiu na mrkvu. Som to prvykrat pocula. Nezavidim. Bude super, ked pride mamina.

jane, vela chuti do ucenia. 😉

seginiatko
16. apr 2010

Ja to mam skrz jarnej alergie na brezu, liesku a jelsu... ☹ je to skrizena alergia. jablka nemozem vobec, tie su pre mna uplne tabu , broskyne tiez, ale tych sa v lete nedokazem vzdat a tak stale skoncim s opuchnutou tvarou...

gali
16. apr 2010

dievcata, nezavidim. Ja som mala v puberte alegriu, ale uz 15 rokov mam pokoj. Prisla a odisla, takze viem, co prezivate.

tadotami
16. apr 2010

ra som pocula ze nikto mal alergiu na slnko a aj v lete musel chodit od hlavy po paty zahaleny. 😎 vonku 40 a ze jak arab zababuseny ☹ krute

lubka89
16. apr 2010

ahojte baby mam problem .... teraz ma zacalo strasne pichat v pravom boku :( viete my niektora poradit co to moze byt?

seginiatko
16. apr 2010

Vdaka za sucit 😀 liecim sa uz druhy rok , tak hadam o tie tri roky uz budem mat pokoj aj ja 🙂 nastastie uz len dva tyzdne vydrzat ... len dufam,z e to babu neublizi tolke kychanie a kaslanie ☹

gali
16. apr 2010

to veru ano, ja slniecko milujem a kym je mne teplo ludia okolo maju upal... 😎

gali
16. apr 2010

ahoj, lubi
mam pocit, ze sme tu same skorsie stadia... ☹ takze veru fakt netusim, ze co to moze byt. Skus si lahnut, nohy hore a ak ti to do hodky neprejde zajdi radsej na pohotovost, nech ta daju na pasy.

seginiatko
16. apr 2010

lubka : ja som sice len v 5tt , ale ked bola sestra tehotna , bola som pri nej od 30 teho tt . mozu to byt tri veci : bud mas zapchu , alebo to mozu byt Braxton-Hicksove kontrakcie- falosne , alebo aj uz original... kazdopadne ak je to silne a neprestava , sla by som asi ku dr ...

lubka89
16. apr 2010

dakujem pekne .... len ja nemam tak blizko pohotovost ... musim cestovat hodinu :( zato som chcela vediet co to moze byt 😢

tadotami
16. apr 2010

lubka......nejedla si nieco co ti uskodilo?bola si dnes na vecku?

lubka89
16. apr 2010

dneska som jedla to co zvycajne ... a na vecku som nebola dneska.... mozno to bude tym :( baby dakujem

seginiatko
16. apr 2010

lubka ak mozes a mas, daj si slivkovy kompot alebo grep, pomarance, ci aspon citrusovy dzus... pomaha to na wecko... ostatne ako rasca a fenikel by som neskusala- sice vzniknu vetry, ale iba naduvaju... ked tak aspon skus zavolat dr alebo na pohotovost ...

gali
16. apr 2010

lubi, ak si nebola na WC tak to tie kontrakcie asi nebudu, lebo tie stahy by ti posunuli obsah criev a chodila by si aj 3x za sebou. Takze mozno klasicka zapcha. Ale napis si este niekam, kde su skusenejsie baby, nech ti daju radu, ked to mas tak daleko, alebo aspon zavolaj dr., ze co a ako.

tadotami
16. apr 2010

baby ja to na dnes balim.majte sa a neponocute velmi.lubka.........moze to byt tym! hlavne nepanikar.rodit este nechod.este mas chvilu cas.tak sa majte 😀 😀 😀

tadotami
16. apr 2010

este............kontrakcie su o dost ine a nedaju sa zamenit zo zapchou.

gali
16. apr 2010

dobru noc, tadotami 🙂

gali
16. apr 2010

idem asi aj ja babulky, majte sa krasne 😉

seginiatko
16. apr 2010

Dobru noc 🙂

lulu4
16. apr 2010

ahojte, vidim, ze tu uz nikoho niet, len som chcela napisat, ze kto je zvedavy nech kukne moj album, chceli ste vidiet moje aktualne brusko a takisto aj vybavicku, ktoru zatial mame pre nasho drobca 😵

dugyna
16. apr 2010

ahojte kocky co ste dnes popisali? 😉

dugyna
16. apr 2010

mirka som rada ze mas super vysledky 😉
jane u nas je hip cajik pre tehu vyúpredany ☹

dugyna
16. apr 2010

mirka to je specialne vysetrenie ale pokial ja viem tak sa nosi moc cly do ambulacie ..cize vsetko co vycikas nielen cast odliat..
a ked budes teda olivt vsetok moc musis mat v jednej nadobe..aby bol rovnakej koncetracie..a este predtym by som ho pomiesala..a az potom odliala vzorku..a to ze kolko vycikas je velmi dolezite tiez--
to koli tym opuchom

dugyna
16. apr 2010

miri..naozaj nepovedal ze vsetok moc mas doniest? sa mi to nezda...a je to nielen na bielkoviny..ale aj koli tomu ze kolko vycikas za 24h a akej kocentracie ten moc bude....je to dolezite..

dugyna
16. apr 2010

mirka dakujem 😉 drahy mi kupil vineu mnam 😉

dugyna
16. apr 2010

lusa jane dakujem za gratulcie
lusa nemozem ju poliat..by sa pokazila a v po ju musim odovzdat
samozrejme s vyhotoveni meskali 1h a este tam zabudli dat jednu stranu na zaciatku..

no tie statnice jane to este len bude zabava..a pediatri si ma urcite "uziju " kedze budem tehua buduca mamicka..tam budem musiet vediet viac ako na 100%..a viac

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre