Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

tadotami
22. apr 2010

ja do obchodov velmi nechodim lebo ma to vie vytocit.davnejsie sme boli v anglicku na navsteve a zostala som v nemom uzase.tie ceny sa nedaju nasimi ani porovnavat.su tam aj drahsie obchody ale aj take ze mas pocit ze zadarmo budu davat.tak toto fakt nechapem.tu ti daju na kocik ze akcia a pozries na cenovku a infarkt.ze len 700eur.

jjana17
22. apr 2010

boze moj ja by som tolke peniaze za kocik nedala, ja si pomalicky odkladam na kocik aby to nebolo naraz vela, ano vyjde ma 340€ ale tak ked chceme mat potom aj dalsie tak to vyuzijeme, ale zase nekupujem vecicky, ani postielku toto vsetko mam.

prave som pozerala najlacnejsi ten fusacik na nete a nasla som za 18€

dugyna
22. apr 2010

caute kocky pekny den 🙂

lubka89
22. apr 2010

ahojte tehulky . ako sa tu mate?

jjana17
22. apr 2010

ahojte,,,,,,,,aj vam pekny den, no dnes tu je zatial taky klud sem tam niekto napise,,,,

lubka89
22. apr 2010

no to som si vsimla aj ja 🙂

lubka89
22. apr 2010

inak ahoj 🙂

jjana17
22. apr 2010

no ale hadam sa to tu dnes este rozbehne, to vcera poviem pravdu som nestihala citat, a ked som na chvilku odbehla tak som mala co robit aby som to precitala vsetko ,,,,,,,,,

lubka89
22. apr 2010

no tak to verim ... a nevies ako sa ma lenka aj z malým ?

tadotami
22. apr 2010

ahojte baby 🙂 jjana a aky mas vyhliadnuty? 🙂

jjana17
22. apr 2010

ten co mam aj vo fotkach danny sport prestige colection 2010

jjana17
22. apr 2010

fu haa lubka vobec neviem nemam ani sajnu, len co tu baby pisali tak ked sa narodil

tadotami
22. apr 2010

jjana je zaujimavy.brala by som ho.ten vas krpac sa bude ako kral vozit.ja konecne dosla na to ako fotky sem pridavaju tak som aj ten nas hodila do albumu.

tadotami
22. apr 2010

kde ste vsetci

mimi21mimi
22. apr 2010

tadotami.... ja som tu 🙂

tadotami
22. apr 2010

uz som sa zlakla ze ja sama

jjana17
22. apr 2010

tami dakujem za pochvalu kociku , aj mne sa strasne pacil a je aj prakticky, ideme ho kuknut buduci tyzden do obchodu jedneho tak dufam ze aj v reali bude taky,,,,,

uz som tu aj ja prisiel svokor tak sme si kavu spravili a trosku pokecali

jjana17
22. apr 2010

tami pozerala som ten tvoj album a kocik no nadherny, velmi pekny fakt maly bude sa v peknom kociku vozit

tadotami
22. apr 2010

dakujem.ten sportacik dema sme dostali k nemu.a ten tvoj nema niekto v bazariku lacnejsie?

jjana17
22. apr 2010

no to ste velmi dobre dostali,,,,tami ja som pozerala vsade po bazaroch ten kocik nikde nie je fakt nik ho nepredava, raz som ho nasla ale bol stary model a taka cena ze skoro ma otocila

tadotami
22. apr 2010

a ty si si neskusila dat inzerat?ved za to nic nedas.

mimi21mimi
22. apr 2010

Jjani a aky kocik mas v plane kupit ty? My sme nasli jeden, ktory sa nam pacil, ale najblizsie ho maju v Nemecku :-/ tak asi kupime V-Max.

tadotami
22. apr 2010

mimi a aky sa ti paci? inak baby teraz su tke krasne niektore.pri tamarke az tak internet nefungoval co je skoda.kupovali sme demu 4kombinaciu a aj to na splatky ☹ auto sme nemali a vsade sa trpat s vlkym kocikom bola drina tak sme ho predali a kupili v obchode golface.a na doma sme mali taky stary ze kolieska vypadavali.ale darovanemu konovi na zuby nekukaj 🙂

mimi21mimi
22. apr 2010

Mne sa velmi pacil Zekiwa Alu-Cross ... resp mojmu manzelovi hlavne 🙂

tadotami
22. apr 2010

nasla som si ho a pride mi velmi prakticky.

jjana17
22. apr 2010

tadotami, no veru nad tym som nepremyslala dat si inzerat, dobry napad,,,,,,,len pochybujem ze budem uspesna, ked ten kocik je na trhu par mesiacov,,,,

mimi no V max som mala ako nahradu keby sa mi tento nepaci, a ma dost velku a priestrannu vanicku

tadotami
22. apr 2010

nepochybuj a radsej skus.co ty vies?mozno aj motyka vystreli.ved kolko je takych ludi ze kocik pouziju 2-3mesiace a vymenia lebo im tam deti nechcu byt.

jjana17
22. apr 2010

tami nechcu byt deti v kociku? to pocujem prvy krat ale ved skusim,,,,

jjana17
22. apr 2010

baby pozriete co som nasla,, nemecky test na kociky
http://baby-web.topky.sk/Clanky/a2538-Test-koci...

tadotami
22. apr 2010

v tom nasom to dieta nemohlo byt dlho lebo bolo velke a kocik mu bol tesny.tak mu kupili iny.inak ja som rada tomu kresielku.to som si kupila na jednom bazare od takej milej pani.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre