Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
24. apr 2010

lubka ked mas bolest aj tvrdnutie takze su to kontrakcie...zaciname 😝

elko69
24. apr 2010

noooo tak asi by si mala uvazovat uz aj o nemocnici a to asi aj dnes...lebo nam hovori vzdy na cviceni ze ked sa dostavuje bolest uz kazdych 10 min treba ist do porodky nech ta tam kuk a bolest krizov je myslim tiez sprievodny jav...

dugyna
24. apr 2010

elko to musi byt suer take videjko 🙂

dugyna
24. apr 2010

lubka hlavne klud

dugyna
24. apr 2010

lubka este otazka kolko mate od domu nemocku?

elko lubka ma cas az ked bude mat kazdych 5 min staci ked pojdu do nemocky...ak ju teda nema neviem ako daleko

ale naozaj 5 min..cize dosledovane na hodinkach

lubka89
24. apr 2010

no baby 🙂 idem ja do spchy a do posteli ... a ak to neskonci tak pojdem do nemocky :(

elko69
24. apr 2010

dugy nam zase u nas v porodke povedali ze ked dojdeme na prijem nam daju ich koselu a moje osobne veci berie mm domov a donese ich az ked nas budu pustat,ze oni tam davaju ich pyzama tak neviem,asi je to v kazdej porodke inak..a nam zase ta cvicitelka ona uci zdravotne sestry buduce na porodnici co budu aby sme utekali ked uz mame kazdych 10 min kontrakcie,tak tiez neviem a na vzdychacke moze byt mm pri mne tiez a aj pri porode a teda stoji to 16 €

lubka89
24. apr 2010

no neaku pol hodinu cesty autom mam nemocnicu :(

mimi21mimi
24. apr 2010

lubka, drz sa 🙂

elko69
24. apr 2010

dugy no konecne sa mi podarilo zachytit ked robi maly sarapatu v brusku nech vidi babka aky je to lapajko hned od malicka 😀 😀 😀 😀

lubka no skus tu sprchu ta trosku ukludnje a ked sa bolesti teda neukludnia tak bezte do nemocky na 100%...

lubka89
24. apr 2010

ok baby 🙂 tak ja idem do tej sprchy a lahnut potom :(tak zatial papa a drzte palceky

elko69
24. apr 2010

bez a ked ani po sprche neprejde radsej bezte do porodky,je to odst pol hodku autom este ale...budeme drzat palceky a ozvy sa co a ako potom ked budes uz moct 😉

dugyna
24. apr 2010

elko vcera na stretku somto babam vyvstelovala na kruze to povedia ..ale je to zbytocne lebo potom budes este sama dlho na vzdichcke..ak si to naozaj odsledujes na hodinkach staci kazdych 5 min ked bude mat kontrakcie ist z domu..to je pre lubku akurat kedze ma nemocku 30min z domu..

luby ale nachystaj muze ze asi uz dnes pojdete ok...
daj si sprchu a ohol sa..a uvidis..

dugyna
24. apr 2010

lubka nebus smutna sak za chvilu budes mat drobca pri sebe

vefi89
24. apr 2010

dugy, foto mi admini odprášili, lebo tam bol aj mm, takže budem inkognito zas 😀
malý v pohode, teraz spinká, takže super. zdravý sme, len rýchlo priberáme, už má 6200g a sestrička mi stále vypráva, že mu nemám dať jesť, lebo to nesmie tak rýchlo...ale ja ju dlabem..ako nemám dať jesť dieťaťu??som jej povedala, nech príde a vyskúša si to.ale inak všetko super 😉

mimi dík, 🙂

zazalienka
24. apr 2010

jeeej, čau vefi.. nič si z toho nerob, že je dobre živený.. hádam ho nenecháš hladného.. náš Michelin vie hrooozne kričať od hladu.. slzy mu až do uší tečú,,

elko69
24. apr 2010

aha takze staci 5 min teda???no u nas moze byt na vzdychacke s tebou aj mm,u vas nie????ja mam porodnicu 5 min autom od nas takze ja to mam dobre aj chvalabohu keby s anieco stalo...

mimi21mimi
24. apr 2010

Noo baby, pojdem ja do postele... nebudem vyckavat na manzela... blbo sa mi sedi dlhsiu dobu na stolicke pri pc... tak sa majte krasne a dobru noc...

elko69
24. apr 2010

mimi dobru nocku... 😉

elko69
24. apr 2010

pripajam sa k mimi idem haji uz aj ja,som unavena,dnesny den bol unavny veru..tak bru nocku tehulky...papa

dugyna
24. apr 2010

vefi ale u nas julovkych maju kocky foto aj s mm..tak nechapem

no tak ked mu chuti tak co s nim narobis..sak by plakal..ale to ma mozno len teraz take obdobie a potom sa stopne a spomaly sa to
inak je krasny 😉

elko tebe staci aj kazde 2min 😀 ale vklude chod ked budes mat kazdych 5 min
nie tu v ba nemoze byt.. ☹

tak dobru noc kocky a j bruska

lulu4
24. apr 2010

ahojte kočky, dlhšie som tu nebola, nestiham teraz kvoli skole, mame toho vela... dnes bol krasny den, boli sme v meste sa poprechadzat, bola ta "bratislava pre vsetkych" vsetko v meste zadarmo ale my sme sa presli na tom novom nabrezi pri Evrovei, krasne to tam spravili...
citam ze ste nejake stretko mali tusim v piatok, kto vsetko tam bol a ako bolo?

dugyna
24. apr 2010

ahoj lulu bola som tam ja , janefonda, barby a lusa a podla mna bolo super..zase to utieklo tak rychlo 😉 sme boli 4 bruchate pri stole a vsetky 4 cakame baby 😀

vefi89
25. apr 2010

nemáte infošky ako Lubka???šla či nešla???? čo je s ňou????
inak čaute 😀

tadotami
25. apr 2010

ahojte baby 🙂 u nas dnes pekne 🙂 svieti.

lulu4
25. apr 2010

dugy: tak to ste museli mat prijemne stretko, styri bruchate nastavajuce maminy 😀 a kde ste boli v Poluse, Auparku ci niekde v meste? Ja kedze som tu nebola cely tyzden pomaly tak som ani nevedela ze sa nieco kona, ale co uz... ved Jane uz bude pomaly aj rodit 😵 a vidim, ze se uz vybrali pre vasu kočku meno, mne sa tiez velmi paci Michaela, keby sme mali babu tiez nad tym velmi premyslam 😀

lulu4
25. apr 2010

tadotami: aj tu v BA je hned od rana velmi pekne, idem dnes prevliect postelne pradlo a oprat, vyhodim to na susiaku na balkon a verim ze to bude coskoro suche.... ved vcera sme sa prechadzali s manzelom a kamosmi od druhej do vecera do osmej a potom sme este do jedenastej sedeli v podniku a kecali, vcera som mala s malickym v brusku teda dobry vylet 😀

tadotami
25. apr 2010

lulu.....ja som vcera prala a dnes na etapy zehlim.dnes poobede ideme do parku ako kazdu nedelu ☹ .este pagace dopekam 😠
tak si vcera krpca dobre vyvencila 😀

mimi21mimi
25. apr 2010

ahojte baby.... mna dnes caka vylet na hokejbalovy zapas - manzel hra play off, tak som sa rozhodla ist dnes povzbudit... vyzera to na pekne pocasie, tak aspon vypadnem 🙂
Neviete ako dopadla Lubka?

jjana17
25. apr 2010

ahojte , tak ja som bola v piatok poobede na gynekologii poobede, strasne ma rozbolelo brucho ako keby som mala krami dostat, bolelo ma to 2 hodky a strasne som sa zacala bat o mimi, ved to je este velmi zavcasu, tak mi porobili vsetky vysetrenia co sa dali a to sa mi krpec tak nejako cudne otocil ze mi zacal moc tlacit na vajecniky, tak som taka rada ze to je len to , ale strasne neprijemne to bolo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre