Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

jjana17
27. máj 2010

@dugyna pozeram ze aj tvoja miska je KP,,,neviem ale teraz strasne vela mamiciek pise ze ma dietatko KP ,,,a to mi doktorka povedala ze tak koncia len 4% tehotenstiev,,,

jjana17
27. máj 2010

@dugyna no super som rada ze som si dobre zapamatala, ze ta tehu demencia nie je az taka silna,,

dugyna
27. máj 2010

@jjana17 jani v poslednej dobe nejak stupa podla mojho nazoru poloha KP..ono ta poloha ma viacej dovodov a niekedy to nemusi byt ani pre jedne z nich...tazko povedat..

jjana17
27. máj 2010

@dugyna je to fakt, lebo sestra obe mala KP, kamaratka ma terimin o mesiac tiez je KP poloha, ja mam tiez KP /ale este ma cas sa otocit/ a aj tuto baby na konikovi dost casto vravia ze maju babo v zlej polohe

dugyna
27. máj 2010

@jjana17 jani aj tu co rodili kocky tak zatial isli cisarskym..vid garonka, rogerka, vejula, miska,janefonda, teraz pojde asi mirka...takze nejak same cisarske...

jjana17
27. máj 2010

@dugyna ale kazda jedna nemala KP ci?

dugyna
27. máj 2010

@jjana17 nie nemali vsetky KP...KP mala myslim iba rogerka

jjana17
27. máj 2010

@dugyna ja si myslim ze dnes uz ani ti porodnici nechcu riskovat ked je nejaky problem radsej zvolia hned sekciu

tadotami
27. máj 2010

mirka je v nemocnici?boze dufam a zelam jej nech vsetko dobre dopadne.neviem preco ale fakt sa o nu bojim.

dugyna
27. máj 2010

jani samozrejme v dnesnej dobe ak je nutne sa robi sekcia...nikto si neriskne zivot babatka a zeny...

jjana17
27. máj 2010

@tadotami neboj tami vsetkto dobre dopadne,,

@dugyna ved tak no som ja len zvedava ako budeme rodit my

dugyna
27. máj 2010

@jjana17 jani ja uz viem ze ak sa malicka neotoci tak ideme sekciou

jjana17
27. máj 2010

@dugyna no ja na poslednom sone ako sme boli v pondelok mi povedala doki ze je kp a ze podla velkosti babatka sa uvidi ako bude porod prebiehat, a druha vec ze to si porodnik zvoli druh porodu,
ale tak podla mna ked ma maly uz teraz 1500g tak do porodu budeme mat aj tie 3 kilecka a mozno aj viac

jjana17
27. máj 2010

@tadotami a ako mlada anglictinarka ,,,,co nove povedala daj nech sa zasmejem

tadotami
27. máj 2010

@jjana17 tlaci do seba chipsy teraz.pocka si na ocina a potom nam tu do 8mej bude po anglicky recnit a skusat nas.

elko69
27. máj 2010

@yokralovnayo hmmmm zaujimave lebo mne dal doky len jeden termin a teda podla ultrazvuku keby to nevychadzalo b yto zistil a posunul by mi ho ale neposunul napriek tomu ze je maly vacsi...

jjana17
27. máj 2010

@tadotami no tak to uz ano,,,mozes byt rada ze ju to tak bavi, ako ja som totalny antitalent na jazyky, ja fakt radsej idem mm pomoct auto opravit ako by som mala sa jazyk ucit

dugyna
27. máj 2010

@jjana17 jani KP nad 3,5kg idu vsetky sekciou. nasa malcika neviem kolko teraz vazi.ale ja aj tak ak ostane idem sekciou. nepojdem prirodzene ak bude KP

tadotami
27. máj 2010

@jjana17 kazdy sme na nieco ine.

elko69
27. máj 2010

@yokralovnayo a ozaj vy este neviete ani pohlavie babetka??a foto bruska nemas nejake na porovnanie s mojim v 26 tt??

jjana17
27. máj 2010

@dugyna ano je to ohranicene tou vahou aj,,,no to fajn teda, ale ja som povedala nech to ide akymkolkvek sposobom len nech to dopadne dobre a sme obaja zdravi a budem najstastnejsia na svete

@tadotami tak to je pravda ale v skole som trpela tym, lebo fakt neslo mi to do hlavy

tadotami
27. máj 2010

@jjana17 mne skola isla,bola som taka salamistka a tamarka je po mne.jej je vsetko jedno.

jjana17
27. máj 2010

@tadotami mne ako ostatne predmety isli ale no jazyky bozinku to boli ine nervy, mne to proste do hlavy nie nie ist,,,,hadam bude po tatovi

jjana17
27. máj 2010

@jjana17 ale salamistka som bola aj ja tami,,juj a aaka a papulnata,,juuj teraz tu v nasom baraku byva moj telocvikar zo strednej a vzdy ked ho vidim mi napane ako mi daval navyse koliecka okolo futbloveho ihriska za odvravanie,,,,jjuj to bolo a kliky v posilke

jjana17
27. máj 2010

@tadotami ten prispevok 16.57 bol urceny tebe,,,a nie mne,,som ja ale trubka sama sebe pisem 😀 😀

elko69
27. máj 2010

@jjana17 aj ja som si uz sama sebe napisala 😀

jjana17
27. máj 2010

@elko69 no vies ako posledne dni sa mi coraz castejsie prejavuje tehu demencia,,,,katastroofa 😀 😀 😀

tadotami
27. máj 2010

@jjana17 ja som sa doma neucila.len tyzden pred maturou.

elko69
27. máj 2010

@jjana17 aj mne neboj..mm uz hovori ze nech som uz neni tehulka radsej a smeje sa pri tom vzdy..somar.. 😀 😀 😀 😀

jjana17
27. máj 2010

@tadotami no tak to uz ano ,,,ja som sa ucila no a pred maturov no moc som tomu nedala ako ucila som sa ale nejak extremne nie
@elko69 ako ale niekedy to je az na zaplakanie aka som pripecko,,,,,ale to nechapem strasne zabudam ale strasne, to ja hladala som kabelku a mala som ju vedla seba, 15 minut som chodila po byte jak pes a hladala nasrdena no a potom sa mm smial ze ved ju mas na poseteli pod nosom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre