Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

tadotami
21. jún 2010

zase som tu na chvilku.umyla som riad-celu horu a som hotova.

lulu4
21. jún 2010

@dugyna dakujem za tip, ja som zial dovera... nevadi ved porozmyslam ktory a kupime vyzera to tak... asi ten angelcare ked ho vsetci chvalia a su k nemu aj tie vysielacky co monitoruju aj zvuk... a ty aky kupujes alebo uz mas, ci zapoziciavas?

lulu4
21. jún 2010

@tadotami tak to ti verim, ze si hotova z upratovania, ved Tadeas sa ti uz derie pomaly von ako sa povie a ty este upratujes vo velkom... co si vsetko stihla porobit? co mm mas ho doma aspon?

dugyna
21. jún 2010

@lulu4 skus tam zavolat mozno staci ak je babatko union..

dugyna
21. jún 2010

@lulu4 a ak tam moc chces tak si ho skus kupit cez ebay.com ja som tak kupila uplne novu funglovku avent rucnu odsavacku za 25 eur..nova stoji na SR vyse 63

lulu4
21. jún 2010

@dugyna no len nechcem uz aby sme mali vsetci traja inu poistovnu, mm je vo vseobecnej aj ja som bola ale min. rok som zmenila na doveru a maleho dam asi tiez do dovery ako som ja to som sa este nerozhodla ci ako mm vseobecnu... no ten e bay je dobry tip, skusim poprosit mm nech sa na to kukne lebo ja som z takych stranok blbecek a hlavne z anglictiny....

lulu4
21. jún 2010

@dugyna Dugy a kedy idete na tie predoperacne vysetrenia, ved s tebou by sa uz buduci tyzden mohli dohodnut aj na sekcii nie ked uz si 38tt uz by ste nemuseli ani cakat a mali by ste Mišku pri sebe... daj potom vediet som zvedava co ti povedia

tadotami
21. jún 2010

@lulu4 je doma.stihla som ryzu uvarit,rezne vysmazit-skoro sa nimi zadrhli taky boli hladny,oprala som 2 pracky,umyla riad,vylozila nakup a teraz aj keby neviem co uz nic nerobim.idem si len puding uvarit lebo mam strasnu chut nan.

lulu4
21. jún 2010

@tadotami tak to si stihla dost toho ti teda poviem... klobuk dole... veru uz nic nerob maxis ten puding ked si nan dostala taku chut... ja varim kuraci perkelt ale kedy bude hotovy cert vie 😝 akurat mi mm prisiel z prace ale nie je hladny nastastie 😀

tadotami
21. jún 2010

tak dievcata ofujem sa.majte sa zatial a nieco popiste.

janefonda
21. jún 2010

@lulu4 ty este teraz vyvaras? no som zvedava co urobim ja zajtra papat...mm mi odide o tretej do prace a pride niekedy v noci...tak budeme samucke ☹ ale co uz ked nam treba euraciky...

@dugyna ahoooj, ako sa ti tehulkuje? A ako ide ucenie? Nech uz to mas rychlo za sebou!

lenocka84
21. jún 2010

@lulu4 my sme uz l en zmrzku papkali, mnam mnam, s cucoriedkami

lulu4
21. jún 2010

@janefonda no teraz vyvaram znie to ako vtip ale tak som to cely den odkladala tak som zacala takto neskoro, ved uz aj poanelak sa mi o chvilu zacne ale perkelt je hotovy este cestovinku k tomu vyvaram... ja si trosku dam, mm zevraj nie je hladny tak mam na zajtra obed ako dobre... sa zajtra pustim do zehlenia konecne...

lulu4
21. jún 2010

@lenocka84 nooo tak to ste mali dobrotku zmrzka s cucoriedkami to moze byt, inak cely den som mala chut na zmzrku ale som mala nieco ine sladke tak som si nechala zajst chut ze ved aj zajtra je den, mam v mrazaku taku dobru trojfarebnu alebo take kornutky tam mame... tak uvidim ci zajtra bude chut.. a co Patko uz okupkany a chystate sa na spoanok ci ani nie?

lenocka84
21. jún 2010

@lulu4 my nekupeme kazdy den, iba ked je horuco, a teraz lezi vedla mna
bude papat a snad zaspi a vstane az okolo 1nej

garonka
21. jún 2010

@lulu4 ajoj moja až teraz píšem 😅
víkendovali sme v pohode, včera sa babka plesla po vrecku a nakupila Tobimu zas oblečko a mne pyžamko ale som zvedava kedy to zas ponosíme
a mame novy kočiarik, ten sme kupovali v sobotuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵

elko69
21. jún 2010

@janefonda aha no nas to asi zatial teda obislo..musim si zaklopat ...

rogerka
21. jún 2010

caute kocky 🙂
tatino bol 4 dni prec, tak teraz dobieha hrkanie a ja sa tu mozem s vami vykecavat popri panelaku 🙂 dufam, ze tu nezostanem sama...

hmla
21. jún 2010

ahojte,je tu niekto ? 😕 🙂

janefonda
21. jún 2010

@elko69 ahoj mame aj novu temu, ak chces pod k nam https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/prvykrat-tehotne-uz-mamickami-/

@rogerka ahoj 😉 tak nech sa tato stara pekne! 😝

elko69
21. jún 2010

s tatinkom...

elko69
21. jún 2010

@janefonda dakujem uz som tam preskocila...

rogerka
21. jún 2010

@janefonda ahoooj 🙂 uz som v novej teme 🙂

hmla
21. jún 2010

to už sem mamičky nebudete chodiť ?? 🙄

lenocka84
21. jún 2010

@hmla ale nieeeee, sme aj tu, a coskoro aj ty prides medzi mamicky

hmla
21. jún 2010

@lenocka84 už som si myslela,že si tu budem sama písať 😅

lenocka84
21. jún 2010

@hmla ale nieeeee
a ved chodia aj ine tehulky nie? ci ako?

hmla
21. jún 2010

@lenocka84 tak si tu väčšinou píšem s tými,čo už majú bábätká

lenocka84
21. jún 2010

@hmla no to sme sa tak nasli, a je pravda ze vacsina uz porodila

hmla
21. jún 2010

@lenocka84 tak to mám potom smolu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre