Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lucy1990
21. jan 2010

Ano liv, 60 eur 😉

rogerka
21. jan 2010

cauko liv 😉

lucy, to som si myslela aj ja, ze to nevydrzim a vidis, da sa to 😉 uz som zmierena s tym, ze az kym sa nenarodi, bude nas natahovat 😵 a je mi to v podstate jedno, hlavne nech je zdrave 😉

halo, garonka, kde si, postel vola 😀

dugyna
21. jan 2010

no leni neboj nie su tu vsetko len take mladuchy ja 85.. 😉 a potesila som sa ze tu nie som najstarisa..ale sme stary tak ako sa citime duchom..
ja si myslim ze s drahym mame idealny vek podmienky a aj cas na babetko a strasne sa na neho tesime...
cim viac rokokv baba ako prvorodicky ma tym horsi porod..a ine...

jjana a ty si taka mlada a uz ste mali problem otehotniet? ☹ to ma mrzi..ty si na PN koli tomu aj vsak?niekdey ked par nemoze otehotniet si adoptuju a potom sa im podari otehotniet 😉

garonka
21. jan 2010

som tuuuuuu a chrumem celozrny rožok aby som v noci nevarila puding 😀

lucy1990
21. jan 2010

Inak, aj nam sa nepodarilo hned...az za 11 mesiacov 😉

lucy1990
21. jan 2010

Ahoj garonka, vyvetrana? 😅

garonka
21. jan 2010

liv ah jaj aj ty maš 27 a budeš mať 28 a si znemenie bliženec 😀

liv1
21. jan 2010

fiha, tak po ukonceni 3. mesiaca si to dam spravit. co sa ja od teba nedozviem 😀 kuriatko 😀 ked ja si spomeniem co bolo ked som mala 19, no nebolo to tak davno 😀 ale kazdopadne zacala som studovat na vyske, popritom som zarabala peniazky a bola strasne zamilovana. odvtedy sa vela nezmenilo, zamilovana som stale ale do ineho, svojho muzicka, akurat skoncila som skolu a tak.. 😀

rogerka
21. jan 2010

no huraaaaaaaaaaaa 😀 tak som sa dockala 😀 ja som uz puding uvarila aj spapala 😀 a tiez mi naposledy vyskocil tlak, som mala 140/80 a to mavam 120/80. skoro mi oci vyliezli, ze coooo???
inak moja lekarka raz neprisla tiez, ale to zato, ze bola cez vikend v londyne a vtedy tam zavialo letisko, nic nelietalo, lebo bola strasna burka snehova, aj v telke to bolo, tak zato neprisla. to sa este da pochopit... ale ta tvoja. vyprdni sa uz na nu, spytaj sa, ci ti tie vytery nemozu zobrat v nemocke, nech mas pokoj. potom mas este tyzden cakat na vysledok od tvojej doki, sak to aj porodis dovtedy 🤐

liv1
21. jan 2010

garonka presne tak 😀 jupiiiii mam tu blizenca 😀 😀 😀

garonka
21. jan 2010

liv tak to sme dve a dokonca vekovo rovnake 😀
ja som zvedava ako stara baba a občas poplašena to asi niesu znaky blíženca nie? 😀 😀 😀

dugyna
21. jan 2010

no dievcata ja som len na strane 575
lulu to sme skoro rovnako stare..
ja si myslim ze to bude chlapcek od zaciatku tak uvidime..

liv1
21. jan 2010

dievcata ale ak sa tu nenajde starsia, tak musite posluchat 😀 😀

garonka
21. jan 2010

rogi jo a tlak sa zvyšuje ako diabol ale hraničny je takže oki a babo je vyživene aj prietoky boli ukažkove, no neviem či si čítala je o dva týždne veľky tak asi budem v špitali prva 😀

garonka
21. jan 2010

dugy nečítaj ten roman a venuj sa nam 😀

garonka
21. jan 2010

liv zatim sme tu vodkyne my dve 😀

liv1
21. jan 2010

no garonka to teda su znaky blizenca. zvedavost, aj ja straaaasne a poplasenost, v tom sa nastrocne nevyrovnaju 😀 😀 vsak aj mi typuju ze mam nast.
ale v praci mam s tym obcas problem, ked potrebujem respekt...

rogerka
21. jan 2010

liv, ja nemusim, ja uz ho vidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀 😀 😀

gari, citala som. a citala som aj prispevky, ze vacsie deti sa rodia lahsie 😉 my sme mali 2550 g a sme o tyzden mensi. a ten tlak ma fakt zaskocil, uz viem preco mi bolo v noci tak zle 🙄

liv1
21. jan 2010

ty vojvodkyna pocuvaj nechces s tym porodom este pockat? budes mi tu chybat 😀

liv1
21. jan 2010

rogi to som nepochopila. blond vlasy posobia na moje IQ chapes 😀

rogerka
21. jan 2010

to je z reklamy na kofolu 😀
otecko pili vianocny stromcek v lese a hovori dcere: ked vydrzis cely den nepapat, uvidis zlate prasiatko.... a mala: nie, nie, ja nemusim, ja uz ho vidiiiiim 😀

garonka
21. jan 2010

liv ja sa neplašim ja si rada počkam 😀 😀 😀 😀 aj do konca februara by som tu visela ako opica 😀

rogi a mne vôbec zle nebolo a ani nič len mi srdce bilo splašene rychlo

baby vam ide ten kôň normalne? mne to pomaly ťahaa 😠

dugyna
21. jan 2010

dievcata k comu ma ma prve pisata
rogi s tymi topankami som sa dobre zasmiela.xixix
ja som isla minula 2krat na postu-teda vcera pre balik a nechala som 2krat doma doklady a az na treti krat som si ich zobrala..
ja si myslim ze mam idealny avek a aj podmienky na babetko s drahym vytvorene 😉 a urcite chceme este jedno..ale nechem aby bol medzi nimi velky vekovy rozdiel takze asi tak 2roky maximalne 3roky

rogerka a aj nas stupli robi to co vas dnes sme boli sdrhym na 3D/4D tak som bola trosku smutna aj ddrahy..nas drobcek je dolu hlavou..cely bol schuleny do klbicky nozicky mal pokrcene akoby na nich sedel a este ich mal uplne tesne pri sebe a hlavicku mal natocenu na maternicu a est si ju aj zakryval rucickou a spinkal..a nie a nie sa zobudit..skusala ho kuknut doktorka aj po chvili ale on stale bol tak isto..jedine pohol trosku ruckou..ale tak ze si aj tak zakryval tvaricku..mohla som kyslat smiat sa nic....ale my sme si drahym aj tak dali fotky dat na CD nech mame aj male pamiatku.....a naspoleedy ked sme boli u dr tiez bol dlu hlavou a nozicky pri sebe...

garonka
21. jan 2010

rogi mne sa ta reklama tak strašne pači 😀 😀 😀 😀
aj my mame doma zlate prasiatko mopsa 😀

rogerka
21. jan 2010

mne tiez nic nebolo, len obcas cez den som bola taka malatna, nic som nevladala, tazko sa mi dychalo, ale nie stale, len obcas. v utorok v noci som sa zobudila o 4 rano, ze mi je strasne zle a nevedela som z coho, tak uz viem, ze to bolo tlakom 😒 v stredu v poradni som mala tych 140/80
mne to taha ako kedy, ale na to, ako to obcas byva okolo 8, je to este celkom v poho

liv1
21. jan 2010

no rogi tu reklamu poznam. ale nepochopila som to v suvislosti so mnou. 🙂
aj mne to ide pekne pomaly 😠

rogerka
21. jan 2010

no ze ta nemusim posluchat 😀 aj ked si vojvodkyna 😀 😀 😀

liv1
21. jan 2010

jasne ze nemusis 😀 😀 😀 uz chaaaaaaapem 😀

liv1
21. jan 2010

rogi ty si ake znamenie? a ktory rocnik? ak to nie je tajne.. 😉

rogerka
21. jan 2010

ja som baran 85, najkvalitnejsia odroda 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre