Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lucy1990
21. jan 2010

Rogi je baranok ako ja 😀

rogerka
21. jan 2010

no, nejako som to zakrikla, uz mi to taha veeeeeelmi pomaly 😠 kocky, idem od vas, zajtra sa tu objavim, kedze budu klzke chodniky a nikam nepojdem ☹ majte sa krasne, pekny vecer a dobru noc 🙂

dugyna
21. jan 2010

akdarka ja som si ten paradontax kupila ako si spomynala a poviem ze dnes rano som sa pri umyvani zubov skoro rozpravala s porcelanom..takze zajtra si idem kupist sensodine...pocas tehu som este nevracala a nebudem predsa koli paste 😒

mirka a barby a aj ja mam mojho draheho starsie odo mna..medzi nami je skoro presne 12rokov..xixi aj 2dni.a podla mna je to uplne idealny vek..a mam pocit akoby sme boli rovnako stary..podla mna je to idealny vekovy rozdiel.
ja som rada ze mam doma chlapa...ktory je chapavy a naozaj si velmi rozumieme 😉 😉 😉 😉 😉 sme stastny

rogerka tak sa tu uvididme v teme prvy krat tehotne pokracuju s tehotenstvom 2krat xixi

lucy1990
21. jan 2010

Medzi nami je rozdiel 11 rokov 🙂

dugyna
21. jan 2010

garonka..tak to teda potesi ze dr.neprisla..nas malinky zase buval a cely bol poschovavany.. 😒

vejula
21. jan 2010

No tak 85-tiek je nás tu viacej ako sa tak dívam. Ja som levica 85 😉

liv1
21. jan 2010

rogi bru nocku 🙂

dugyna
21. jan 2010

lucy a to je ta metoda co z matky krvi vysetria pohlavie?a akolko to stalo?

lucy1990
21. jan 2010

Ano dugy, je to presne ta metoda, robi to geneton a stoji to 60 eur 🙂 a ja uz som riadne nasolena 😝

dugyna
21. jan 2010

uz som s vami na jednej strane jupi konecne ..jupi 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀
rogerka idem ti napomoc budeme tu na ne dve 85

dugyna
21. jan 2010

rogerka mi zdrhla a ale je tu vejula ja som bycica85 😉
no ak sa nam drobcek nabuduce neukaze asi zacnem nad tym vysetrenim lucy uvazovat..aj ked je to dost 60
lucy tiez mas starsieho manzela? a inak podla mna ked sa clovek citi na babetko v 19 ma k tomu vsetko co treba..vhodne podmienky atd..tak preco nie..
my s drahym sme to tiez tak citili a citime teraz a strasne sa tesime 🙂

dugyna
21. jan 2010

je tu este niekto???

liv1
21. jan 2010

tiez by sme chceli deti tak rychejsie za sebou, i ked kto vie ako sa podari, ani toto nebolo na prvy sup 😀

dugyna
21. jan 2010

liv podla mna je idealny tak 2rocny rozdiel maximalne 3

liv1
21. jan 2010

dugy tiez si myslim. i ked kto vie ako sa podari... 😉

liv1
21. jan 2010

moj muzicek chce ist spinkat tak ideme. papaaa bru nocku tehulky 😉 rada s vami travim cas, kiez by sme sa aj niekedy stretli. 😵

dugyna
21. jan 2010

liv dobru nocku..no ono neni zly napad take stretko..a niektore sme aj s BA takze to by nebol az taky problem 😉

lucy1990
21. jan 2010

Ahojte, ja len ze cakame DIEVCATKO 😀

dugyna
21. jan 2010

lucy gratulujem 🙂

lucy1990
21. jan 2010

Dakujem dugy 😀

dugyna
21. jan 2010

tusim nevies od stastia zaspat🙂

lucy1990
21. jan 2010

🙂 nie, to ja standardne chodim spat okolo jednej..

jjana17
22. jan 2010

lucy, ako ti to takto zavčasu zistili,,,,ja som tiež v 11 tt

vefi89
22. jan 2010

Dobré ránko

garonka, čítala som, že si mala včera riadne "šťastie" zasa na poradni. moja, sa ale vytrápiš pre neschopné zdravotníctvo. ale ako ti mohla doktorka napísať poradňu na dátum, v ktorý neordinuje?? 😕

tak dnes zas neviem čo skôr, takže som tu znova len na skok. musím drevo napíliť, na poštu utekať, do lekárne a o jednej do mesta páliť zasa upratovať 😠 tak ma bolia kolienka po včerajšku, celý deň som kolenačky dlážky umývala ☹

rogerka
22. jan 2010

Dobre ranko 🙂

vefi, ty si riadna besnoska 😀 len si davaj pozor, aby si to neprehnala 😉
lucy, gratulujem a tesim sa s tebou 🙂

dufam, ze sa tu skoro niektora z vas objavi, samej sa mi tu nechce byt, uz som sama doma, to mi staci 😒

janefonda
22. jan 2010

Čauteee tehulky,
Vefi a podlaha sa nedá umývať aj po stojačky s mopom? Nie ty radšej v 35tt po kolenačky sa tam budeš moťoliť! 😀 Si si mala dať na kolená handry a umyť to tým, že si sa tam presúvala 😉
Čau Rogerka, akoooo? Sama doma? Ja to tiež nemám rada byť sama. 😒

rogerka
22. jan 2010

ahoj jane 🙂 no, sama, manzo siel do prace a vonku plno snehu, chodniky smyklave, tak dnes skysnem doma 😔

rogerka
22. jan 2010

ty mas ake plany na dnes? ako je u vas?

lucy1990
22. jan 2010

Ahojte 🙂 rogi dakujem

janefonda
22. jan 2010

Prepáč Rogerka, že som tak zmizla, bola som sa najesť. Ja mám plány asi nasledovné, musím si začať baliť veci keďže sa chystám budúci týždeň za manželom, vyberám farbu do detskej izby a do spálne, nakoľko nás čaká malovanie 🙂 A ešte musím ísť na poštu pre balíčky čo mi prišli. Konečne!!! Tehu vankúš na kojenie, a tehu gate a tričko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre