Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

kakusik
23. jan 2010

jane
dufam, ze mas pravdu a je to v pohode, inak fakt krasne fotky, nadherny den, ze?!? Neopakovatelny zazitok pre mna, neviem, ci aj ty si to tak prezivala ale ja som si svoj den D uzila. A teraz sa neviem doskat dalsieho zazraku 😀

janefonda
23. jan 2010

dugyna nespominala mi cisarsky,ale vravela, ze sa este moze vytiahnut.... ja by som ti aj povedala co tam je napisane, ale nedokazem to rozlustit 😒 pri placenta lokalizacia mam napisane ze vpredu, ale pri tom placenta grading nemam tusenia co tam je napisane...

lulu4
23. jan 2010

jane: no tesim sa na svadbu ,ved ja som vyberala termin, ale som zvedava ako mi dovtedy narastie brusko...
no a neveim zohnat zatial dobreho fotografa, chcela by som presne nejake take krasne a zaujimave fotky ako mas ty zo svadby... ale kedze zijem v BA nechcem odtialto fotografa lebo by bol urcite drahy a svadbu budem mat aj tak v Prievidzi... a tam nepoznam nikoho...
vy ste kolko platili za fotografa, ako sa pohybuju ceny?
a mozem sa ta opytat vy ste zenichov oblek kupovali vo Viedni aj obrucky? Napisala by si mi aj do IP napriklad priblizne ceny, lebo zhaname tiez dobre kontakty... aby si drahy vedel zabezpecit oblek, koselu a kravatu a obrucky musime dat niekde spravit alebo kupit... presne taky styl obruciek sa mi paci ako mate vy... take jednoduche, biele zlato...

lulu4
23. jan 2010

dugy: a dakujem za to posunutie receptu od vefi.... teraz nemam chut na kremese uz ma presla ale ked budem mat chut viem kde najdem dobry recept na kremese 😀

janefonda
23. jan 2010

kakusik svadba bola super, aj som si ju uzila, len som vtedy este trpela nevolnostami to jedine bol problem, ale aj tak to bol krasny den 😉
lulu fotograf stal 300 eur , bol s nami od rana osmej do vecera 20:00. Oblek aj obrucky sme kupovali vo Wieneri Neustadte, ale ja si uz nepamätam co to stalo uplne presne, len viem, ze obrucky stali okolo 800 co je dost vela, ale ono je to kombinacia bieleho zlata s platinou tak asi za to to bolo tolko. Obrucky u nas vyberal manzel a to bolo cele v jeho rezii, len mi ukazal ze tieto to budu a zmerali mi prst...ale ja som tiez chcela nieco taketo neprecackane, cize som spokojna s jeho vyberom. A sme si povedali, ze tie prstene su pre nas velky symbol na cely zivot , tak sme na to obetovali tie prasulky.
Kravata, vesta a kosela nas vysla spolu 90 eur, to viem lebo som to kupovala ja s nim.

dugyna
23. jan 2010

lulu neni zac a obrucky objednavku robia ich do 2-3tyzdnoch..

vejula
23. jan 2010

jane krááásne fotečky 😵

dugy no ta chicco, je vraj dobrá... Ale vieš nemôžem to potvrdiť kým nevyskúšam, potom podám určite info 😉

kakusik
23. jan 2010

Hmmm jane, ja som vtedy tehotna nebola ale trpela som nevolnostami akokeby som bola, ale to len trema. hned zrana to preslo 🙂 Ale bolo super 🙂

dugyna
23. jan 2010

jane..to je pravda moze sa este vytiahnut hore..ale ono to zavisis aj od polohy..lebo niekedy moze byt vo vchode len cast placenty nieked ycela atd..takze asi tak..tak drzim palce jane aby sa ti vytiahla hore 😉 daj potom vediet

vejula ja budem cakat kym odskusas a potom az objednam..dufam ze nas dojdes kuknut ked porodis..

vejula
23. jan 2010

jasnačka, že prídem 🙂 a budem chodiť kukaťž stále ako to tu pokračuje s vami a ako sa máte 😉 A určite aj nejaký vychytávky a postrehy dám vedieť čo sa týka nejakých výrobkov a tak... Ja som práve dosť zneistená, lebo sme si rezervovali kočík ale teraz som nan tiež čitala nejaké negatívne recenzie a velmi mi to zobralo náladu... Ach joj, ked vyzera tak dobre aj manipulácia aj koliečka...Moc mi padol do oka, a teraz som čítala vraj su kazové a je na ne vela reklamácii a že športová verzia nieje moc kvalitná ☹ A nevioem čo mám teraz robiť.

dugyna
23. jan 2010

veji..a neda sa to zmenit na iny tip v tom istom obchode?vies ze by si to len zamenila?

janefonda
23. jan 2010

Vejula na kazdy vyrobok su aj pozitivne aj negativne ohlasy. Nenachaj si z neho zobrat radost, mozno ty nam ho tu budes potom vychvalovat aky je super 😉
Dugyna dam vediet vsetky zmeny ak sa vyskytnu 🙂

vejula
23. jan 2010

dugy ja neviem, ked mne sa zdal fakt najlepší a najlepšie sa mi s ním manipulovalo a teraz som z toho uplne mimo, ostatné sa mi nezdalitaké fajn a bojím sa že ho za niektorýá vymením a náhodou s ním nebudem spokojná a zas si budem nadávať... To je Hrozné. KEd človek nemá skúsenosti a jeden povie tak druhý inak a potom sa človek nevyzná ☹ Ty už si pozerala po kočíkoch??

vejula
23. jan 2010

Jane keby si tak mala pravdu, to by bolo super, som teraz hrozne na vážkach, neviem či to nechať tak alebo to nejako zmeniť, vôôôbec neviem čo urobím

janefonda
23. jan 2010

tiez mam obavu, ci vyberiem ten spravny kocik, ale tak snad ano. Musime si ich ist aj s mm este pozriet. Ja som uz nejake pozerala a pacia sa mi take s velkymi kolesami, aby bol vhodny aj do terenu, ale aj do mesta... no ved uvidime... 😉

dugyna
23. jan 2010

vejula bud v pohode mne sa nas kocik zapacil uplne som sa don zblaznila mam ten a uz nic o kocikoch necitam a neriesim..tak ak si si ty vybrala ten tek ho zober..niekedy ked clovek moc vymysla tak je to potm na prd

vejula
23. jan 2010

Asi máš pravdu dugy už to nejdem riešiť lebo by som sa zbláznila. Mne sa zapáčil tak dám na prvý dojem a dufam že ma nesklame... Díky kočky, celkom mi to pomohlo a cítim sa už lepšie... Len ma akosi chrbát bolí pri tom compe tak už pojdem. Bruuu nocku babule a ešte raz vdaka 😉

garonka
23. jan 2010

ahojte vas čítam čo čmarate aby som zajtra nemala toho veľa 😀

dugyna
23. jan 2010

cau garonka kde si sa dnes flakala? 😉

garonka
23. jan 2010

dugyna bola som v obchode v Dmke nakupiť veci nechala som tam 45 € 😕
tak k mamine na lokše s makom tak domov svokre vyprať veci lebo prerabaju kupelku a šup do postele
a hram hry na notebooku

dnes tu bolo veselo ako čítam stále ste sa o niečom bavili, konečne ta tema ožíva 😉

dugyna
23. jan 2010

xixi no jasne..🙂to co si nakupila?

veji a este k tomu kociku..ja som ho teiz tak vybrala dobre sa mi snim manipulovalo..pacil sa nam..bol lahky lahko sa snim manipulovalo mal kosik..atd mne sa pacil a aj drahemu a viac riesit nebum ..dolezity je prvy dojem..
takze podla mna sisi vybrala aj ty kocik pre vas ten nejlepsi 😉

janefonda
23. jan 2010

garonka no ze si sa tu vobec ukazala 🙂 Citam ze celkom rusny den si mala...

veji suhlasim s dugy, ze treba dat na prvy dojem 😉 urcite to bude super kocar!!!

Ja pomaly odpadavam pri tomto mojom lapiku, tlacim si brucho a uz je asi najvyssi cas zalahnut 😔

garonka
23. jan 2010

dugy len samu drogeriu a veci do pôrodky a aj plienky malemu babylove vyskušame aj pampersky a aj tie babylovky a to ešte treba par drobnosti, vecičky na kupanie ah jaj to už drahy sa s tym potrapi 😀

inač dnes som u maminy vylovila jednu tašku kde ex švagrova to chcela vyhodiť a čo tam najdem? vysielačky Philips, odsavačku elektricku Medela tak ju vysterilizujem a mam ju na doma a na nete kuk ta odsavačka stojí 75 € tak to je poriadne draha vec, no ja si kupim ručnu Aventku. a ešte som našla ohrievač na fľaše tak jeden doma mame a ten druhy bol v taške no vraj sa zídu dva 😅

k tomu kočíku ja som kupovala taky aky sa pači mne a nečítala som fora lebo na kočíky su negatíva a pozitíva každému niečo sadne, tak veji ak sa ti s kočíkom dobre narabalo a si snim spokojna tak kašli na to čo píšu jo? Možno budeš prekvapena aky je to super kočík 😵

garonka
23. jan 2010

jane a zajtra som cely deň v posteli mam pyžamkovy a papučkovy deň 😀

ešteže ja mam notebook a mam ho na nohach a chrbat podloženy kojeneckym vankušom 😵

janefonda
23. jan 2010

ja budem mat asi zajtra nakupny den, idem pozriet zopar veci, teda ak sa mi bude chciet 😅
babulky opustam vas....dobru nocku a same krasne snicky vam prajem 😵

dugyna
23. jan 2010

jaj garonka..to ani nehovor..este z drogerie pre babetko nic nemam 😒
este tolko veci kupit

garonka ani nehovor..uz nech ten vankus pride aj mne..strasne by som ho uz chcela aj potrebovala..

garonka
23. jan 2010

jane dobru nockuuuuu a zajtra príjemny nakup 😉

garonka
23. jan 2010

dugy ani ja som v 17tt nemala nič neboj to postupne nakupiš ale ja keby som chcela tak si take vecičky zadovažím skôr aby som toho nemala veľa a teraz? len rozmyšľam čo mi treba joj

a vankuš je super vec ja na ňom spím odkedy som prišla z nemocky domov asi od 15tt neviem si ho vynachvaliť potom ho darujem malemu bude na ňom ležať a aj do pôrodky ho beriem lebo tie ich vankuše su ako papier 😀

dugyna
23. jan 2010

tak nieco uz mam nakupnen aj som pofotila ale su zase vlke tie fotky..ale z drogerie nem este nic..dufam ze ked budem v 38tt tak uz budem mat vsetko kupene
a co ti bolo garonka ked si bola v nemocnici?ak sa mozem opytat?

garonka
23. jan 2010

dugy vysoky tlak a zvyšene hepatalne testy, na tie beriem do teraz vitamíny na pečeň a každý mesiac som kontrolovana či sa držia v norme 😵 ležala som v špitali 3 týždne počas najväčšich horučav tak som povedala nikdy viac to bolo peklo 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre