Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lulu4
1. feb 2010

dugy: gratulujem ku skuske

Mirka: sme s Vami, drzkajte sa, mala je bojovnicka, ona to zvladne...vsetky tomu verime

jjana17
1. feb 2010

no inak je to sranda,,,,,u nas to bolo skor naopak, ja som tomu nevedela uverit, mm mi bol kupit test co ja som po tolkych sklamaniach sa uz nechcela ,,testovat,, a tym // ciarkam som skor ja neverila,,,

janinna11
1. feb 2010

No drahemu som povedala, ze mi to meska a potom som mu k darceku dala este do malej krabicky testik s // a ked sa na mna pozrel a spytal sa ci naozaj, na ten pohlad nezabudnem nikdy...mal taku radost a nehu v ociach, neda sa to opisat ale bol neskutocne krasny a potom sme sa dlho dlho objimali, o mimi sme sa snazili asi 3 mesiace, v septembri som vysadila HAK a na zac. decembra sa nam to podarilo!!!

lucy1990
1. feb 2010

Dobre ranko koceny 😉 kym vas precitam, uz musim aj odist ☹ 🙂 videla som, ze sa tu zastavila mirka, a som rada, ze je poslom dobrych sprav...drzim palce, nech to tak aj pokracuje,...no nic, idem ja, trochu sa upravit a potom zhanat obed s mm 😅

lulu4
1. feb 2010

jjana: neviem kolko to trvalo u vas ale ja som sa tiez pol roka len sklamavala v testoch nekupovala som ich zase kazdy mesiac, ale cakala som kazdy mesiac ze uz ta mrcha nemusi prist a vzdy dosla az pred Vianocami nie a to bolo radosti, tiez som tomu testu najskor neverila, som na to cumela 5 min. az potom som zavolala draheho za sebou do izby a ukazala mu ho... bol stastny rovnako ako ja.... rodicia boli prekvapeni a stastni zaroven lebo netusili ze sa pokusame o mimi....

andreaerdna
1. feb 2010

S manželom sme spolu sledovali ako sa zafarbuje test a neverili sme tomu, tak sme za hodku robili dalsi 🙂 Na to sme to zvestovali kamaratke, s ktorou sme sa o "vyrobe" bavili stale, tak nech vie o uspechu. No a manzel este s jednym kolegom preberal, a inak nikto o tom nevie.

lulu4
1. feb 2010

Adi: pozri to je jedno aj tak sa vzdy stane co sa ma stat, ked citis ze to chcem povedat rodicom tak kludne nech sa tesia spolu s vami, a ostatnym to poviete postupne ako my... je to len a len na vas, nenechaj sa ovplyvnovat nejakymi babskymi poverami....

dugyna
1. feb 2010

no drahy vedel ze som si robila test kedze sme babetko planovali a chceli tak sme sa tesili 😉
a kedze som isla na PN ..koli robote tak sme to povedlai aj nasim ked nam to potvrdila dr

dugyna
1. feb 2010

no my sme obaja stastne kukali na 2 ciarky 😉 a tiez na ten pohlad draheho nezabudnem

lulu nemas k comu gratulovat to som len sa vypitovala pacienta na tazkosti a vysetrovala ho teraz to doma spisujem a potom to musim odovzadt.ale ti povie ze som rada ze to mam za sebou bol tam tazky vzduch tak som sa ponahlala..a silou vole drzala aby som tam neodpadla 😒 ale dakujem

garonka
1. feb 2010

ahojte idem si vas prečítať lebo vy čmarate jedna radosť 😀

jjana17
1. feb 2010

lulu, no ja som vysadila HAK v decembri a potom nastal kolotoc problemov s hormonmi a preto som tomu ja osobne nevedela uverit,,,,,

janinna11
1. feb 2010

Jajni takze vam sa az po roku podarili mimi?? Ale hlavne ze teraz je vsetko ok🙂

janinna11
1. feb 2010

Aha kto to prisiel!! Garonka si uz aj Ty vstala?? Vsak uz nacase, to rovno pojdes obedovat, nie??

garonka
1. feb 2010

jani nieeeeee ja som davno hore od pol 10 😀
pokym sa vyguľam z postele dam havovi jesť aj vonku sme boli tak to trvalo 😀
a chcem aby zas snežilo ako cely víkend normalne som sa vytešovala ako male decko 😀
no obedovať budem až okolo jednej 😕 príde drahy sa najesť tak naloží aj mne nech z postieľky nevstávam 😀

mirka12011
1. feb 2010

garonka ta ty sa mas hihi inak moc mame v poriadku cize asi obycajny vytok to bol....

jjana17
1. feb 2010

janinna ano po roku a uzivani liekov na podporu otehotnenia

garonka
1. feb 2010

mirka no vidíš vravela som ti nie? i ja som to mala takže v poho 😉
ty si mala hrianky s cesnakom? mňam i ja chcem ja si ich vydobyjem na večeru 😝

mirka12011
1. feb 2010

ano mala a vies ake fajne boli 😀
garonka kedy mas poradnu?

janinna11
1. feb 2010

Garonka Tebe teda je, ze nech nemusim ani z postielky vstavat... Ty mas teda doma hotovy poklad!! 😀

Jjani tak hlavne je, ze sa to podarilo prirodzenou cestou, ja som teiz necakala, ze budeme tak skoro uspesni a mam z toho obrovsku radost 🙂

vefi89
1. feb 2010

hlásim príchod od doktora...a všetko dopadlo ok, takže sa môžem tešiť 🙂

garonka
1. feb 2010

mirka no ale na oleji upečene chlebíky ? ja asi take nemôžem pre mňa to je mastne joj
poradňu mam vo štvrtok a v piatok v nemocke monitor a prietoky 😒

jani no kedy ako keď občas poslucha tak fajn ale občas by som ho poslala niekam 😅

jjana17
1. feb 2010

janinna, no ved presne tak,,,,,

vefi tak to je super ze je vsetko ok

mirka12011
1. feb 2010

vefi ahoj ty si tiez este kinderko?

dugyna
1. feb 2010

kocky mne spravil drahy rybaciu pomazanku 😀 a aza chvilku ideme papat gulas

garonka
1. feb 2010

vefi no ešteže tak super a ležať ešte maš?

vefi89
1. feb 2010

miri, veru ešte stále 😀 😀

už leža nemusím, už je malý mimo ohrozenia 😝

janinna11
1. feb 2010

Kocky vy mi tu ine chute robite, s rybacou pomazankoz, hrianky s cesnakom..... gulas... ja som mala na ranajky slivkovy zavin a pollitrove kakavko 😝

mirka12011
1. feb 2010

brr nie garonka na sucho ja na oleji nemusim je to tazke brr

garonka
1. feb 2010

vefi len sa neopovaž robiť tie somariny okolo domu lebo urveš dve na tri jo? 😅

jjana17
1. feb 2010

janinna, no veru ze aj mne spravili chut na nieco rybickove,,,,,,,no a v mrazaku mam akurat rybie prsty,,,,ze by tie som si spravila na obed???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre